Şimdi Ara

Logitech K750 kablosuz solar klavye video inceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
24.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MaedHrOS

evet klavye 1 hafta hiç kullanılmadı olduğu yerde durdu %44 de bırakmıştım şarjı aynen öyle kalmış gece/gündüz hiç şarj olmamış...haftasonu biraz kullandım şu anda %19 da..bu akşam bitirip sabah kapının önüne koyarız artık

Sizde ki klavye de bir arıza olmasın.Klavyeyi kullanan diğer arkadaşların görüşleri nasıl acaba...
  • bende 2 adet mevcut evde ve ofiste.

Şarjım %100den %99a bile indiğini görmedim. Gece tv nin ışığında bile şarj oluyor. ilk çıktığından bu yana kullanıyorum. Tasarım ve incelik olsun, şarj etme derdi olmasın. çok memnunum
  • tv ışığında falan mümkün değil bunun şarj olması, siz klavyeyi hiç kullanmıyorsunuz sanırım, call of duty tarzında bir oyunu açın 2 saat oynayın %10-15 lik şarj kaybını garanti ediyorum.
  • Logitech destek forumunda, bazı illuminated keyboard modellerinde fps oyunlarında çok kullanılan w+shift+space kombinasyonunun çalışmadığı belirtilmiş.

Acaba bu klavyede durum nedir? Türkçe tuş dizilimine sahip arkadaşlar deneyip bildirebilirler mi neticeyi? (Tabi aynı anda 4 tuşa basma olayına da değinilirse çok iyi olur)

Ona göre alıp almama konusunda kararımı etkileyecek bir durum.
  • ben klavyemi daha fazla dayanamayarak sattım kurtuldum, alan arkadaşa hayırlı olsun umarım benim gibi problemler ile muhattap olmak zorunda kalmaz
  • Yok yok, adam gibi bi' makaslı tuş sistemine sahip klavye bulamayacağız sanırım.

Ne gibi sorunlar vardı @MaedHrOS?
  • iki sayfa boyunca yaşadığım sorunları yazmıştım isterseniz bir göz atın

bide logitech forumlarındaki şu konuya bakabilirsiniz.

http://forums.logitech.com/t5/Keyboards-and-Keyboard-Mice/Logitech-K750-keyboard-charging-issue/td-p/657202
  • Her iki konuyu da uzun uzun inceledim. Şarj olayının kimilerinde olması, kimilerinde olmaması ilginç. Linkteki konuda da program data klasöründeki Solar App dosyalarını silince düzeldiği sonucuna ulaşmışlar.

Yani normalde klavyenin şarj olduğu, ama yazılımın bunu görmediği gibi bir durum söz konusuymuş sanırım. Tabi yine de buralardan birileri onaylasa iyi olurdu bu durumu.

Çözümü de kopyalayalım;

his is how I reset the solar app: 

(solar app displays old 40%)
    1. set keyboard switch to OFF.
    2. delete all files in C:\ProgramData\LogiShrd\SolarApp
    3. disable the L4301_Solar service
    4. set keyboard switch to ON
    5. enable the L4301_Solar service
    6. press the solar button on keyboard
    (solar app displays new 80%)
  • o çözüm işe yaramıyor
  • Çok pahalı. 150 tl su an. daha ucuz olan yer yok mu???
  • normal ışıktada güneşteki gibi depolayabiliyorsa gerçekten müthişmiş ama herkesin kullanacağı bir klavye değil özellikle oyun oynayanların
  • arkadaşlar bende 2 adet vardı ikiside bir süre sonra şarj almamaya başladı. birer kere değişti geldi yine ikiside gümledi. çok şık ama büyük ihtimal bir süre sonra sizde karşılaşabilirsiniz bu problemle. bende 1 seneye yakın süper çalıştı sonra gümledi. şarj etmediği gibi şarjı olan pilide hemen bitiriyor...
  • F/P uygun değil gibi biraz daha ucuz olsaydı...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByDamage

Peki teşkkürler.Yani bu küçük pillerin şarj olanları mevcut yani :D

kablosuz klavyelerde oynlarda çok takılmlar olduğu söyleniyor doğrumudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: v_efecan

quote:

Orijinalden alıntı: ByDamage

Peki teşkkürler.Yani bu küçük pillerin şarj olanları mevcut yani :D

kablosuz klavyelerde oynlarda çok takılmlar olduğu söyleniyor doğrumudur ?

Kardeş alıntı yanlış mı oldu bilmiyorum da :D konuya cevap atalı epey oldu ya birde kalvye bende mevcut değil bende sormuştum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: krstarica

Kesinlikle eklenmesi gerekiyor, bu şekilde bir çözüm olabilir de geçebilirim. Sadece pil sorunu nedeniyle kablolu klavye ile yola devam etmek gerçekten zor.

kablosuzlarda oyun oynarken çok kasma yapıldığı söyleniyor ne derece doğruluğu var acba ?
  • çok da gerekli bi şey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Önemli olan mouse, klavye değil.

Geçen sene aldığım Logitech KM 520 setin klavyesini hala ambalajından çıkan pille kullanıyorum.

Fakat mouse pilini değiştirdim.

bu kablosuz teknoloji uzaktan oyun oynamak için çok rahat bir şey ama oyunlarda sürekli tuşlara basıldığından dolayı kasmalar olabilir logitechlerde bu sorunlar yaşanırmı
  • quote:

quote:

Geçen sene aldığım Logitech KM 520 setin klavyesini hala ambalajından çıkan pille kullanıyorum.

bu kablosuz teknoloji uzaktan oyun oynamak için çok rahat bir şey ama oyunlarda sürekli tuşlara basıldığından dolayı kasmalar olabilir logitechlerde bu sorunlar yaşanırmı

Oyuncu değilim ancak arada yazı yazarken 1-2 harflik lag oluyor.

Ha, sürekli oluyor diyemem. Bazen olmadığı günler de oluyor.
  • quote:

quote:

quote:

Oyuncu değilim ancak arada yazı yazarken 1-2 harflik lag oluyor.

Ha, sürekli oluyor diyemem. Bazen olmadığı günler de oluyor.

işte benim korktuğum sorun bu lag olayı oyunlarda yapınca çok sıkıntı olur

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.