Şimdi Ara

ÜCRETSİZ TURKCELL 1 AYLIK 1 GB İNTERNET PAKETİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
25.807
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. Bu sabah vınn hattım ile ilgili sorun yaşadığım için 532 müşteri hizmetlerini aradım. Sorun paket bittiği için hız sınırlamasıymış. Bu sınırlamayı kaldırmak için aramıştım. Sorunu düzelttiler. Müşteri temsilcisi faturanın gönderileceği mail adresi güncellemem halinde 1 aylık 1 gb internet paketi hediye kazanacağımı söyledi. Bununla ilgili hiçbir işlem ücretinin alınmayacağını söyledi. Mail adresimi verdim ve güncellendi. Vınn hattıma bir mesaj geldi ve 1 GB internet paketim aktif oldu.

532 müşteri hizmetlerini arayıp bu hediyeyi sorabilirsiniz. Birtek bana özel olduğunu düşünmüyorum

Vınn hattıma gelen mesaj:

Ad:
    Numara: Turkcell
    İçerik:
    1 ay boyunca kullanabileceginiz 1GB BEDAVA internet paketiniz hattınıza yuklenmistir.
    Zaman: 13/10/2011 13:33:38

KALAN yazıp 2222'ye gönderdiğimde gelen mesaj:

EFATURA 1GB 1AY paketinizden kalan bakiyeniz Internet 1024 MBYTEdir.13.11.2011 tarihine kadar bakiyenizi kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eL1te -- 13 Ekim 2011; 14:02:14 >

• Müşteri memnuniyeti kapsamında sadece size özel yapılmıştır.
  • banada mesaj gelmişti faturanızı emaille alırsanız 1gb hediyeee
  • kağıt tasarrufu
  • Zaten böyle bir kampanya var. Kurnazlar nasıl lanse etmişler size :) zaten bu ay ki faturalardan broşür çıkıyor, arada es geçilen nokta; bundan sonra size kağıt fatura gelmeyecek. Bundan TCELL in karı sizinkinden çok olacak...
  • birde deneme için 1 ay 4 gb bedava veriyor.tum abonelere ben gecen ay aldım bitti.turkcell in sitesinde vardı ayrıntılar devam ediyormu bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: excellencyx

birde deneme için 1 ay 4 gb bedava veriyor.tum abonelere ben gecen ay aldım bitti.turkcell in sitesinde vardı ayrıntılar devam ediyormu bilmiyorum.

nasil aliniyor bu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende faturasız kullanıyorum bızım basımız kelmı
  • faturalı kullanıpta efaturaya gecen data hatlarına 1gb hediye
    faturalı turkcell kulllananlarada 2 ay aksam 9dan sabah 9a msj veriyor..
  • faturasızda mail adresimi güncellesem bana vermezlermi
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

faturasızda mail adresimi güncellesem bana vermezlermi

Aynı düşünce Benimde aklımdan geçti :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

faturalı kullanıpta efaturaya gecen data hatlarına 1gb hediye
    faturalı turkcell kulllananlarada 2 ay aksam 9dan sabah 9a msj veriyor..

ben zaten efaturaliyim simdi iptal edip geri efaturaya gecsem alabilir miyim 1gb interneti?
  • bir arkadaşımız efaturayı daha önce kullanmıştı. ilerleyen zamanda tekrar emağilini değiştirip tekrar efaturaya basvurdu ve kampanyadan faydalanmaya başladı. Bende denedim olmuştu.. Şuan geceleri ucretsiz msj hakkım var..
  • basvuru icin link var mi?
  • sanırım emağilimizi 8888e gönderiyorduk veya OİM üzerinden yapıyoruz.
  • * 2 ay boyunca akşam 9:00’dan sabah 9:00’a Turkcellilerle BEDAVA mesajlaşın!

Üstelik VINN hattınızı E-fatura veya SMS Fatura’ya geçirin “1GB BEDAVA İNTERNET” kazanın!​​​

31 Ekim 2011 tarihine kadar geçerlidir

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/cevreci-fatura-al-kazan.aspx

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/servisler/Sayfalar/turkcell-e-fatura.aspx
  • tesekkurler, ama benim vinn hattim yok :) normal faturali hattima bedava internet alamiyor muyum yani?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M i M -- 14 Ekim 2011; 14:22:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

quote:

birde deneme için 1 ay 4 gb bedava veriyor.tum abonelere ben gecen ay aldım bitti.turkcell in sitesinde vardı ayrıntılar devam ediyormu bilmiyorum.

nasil aliniyor bu?

quote:

quote:

nasil aliniyor bu?

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/internetfirsatkampanyasi.aspx

kampanya devam ediyor arkadaşlar.mesajı gönderin,1 ay 4gb tı kapın
  • quote:

quote:

quote:

nasil aliniyor bu?

quote:

quote:

nasil aliniyor bu?

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/internetfirsatkampanyasi.aspx

kampanya devam ediyor arkadaşlar.mesajı gönderin,1 ay 4gb tı kapın

4 gb deneme bedava faturalı hatlar için mi geçerli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizfeneri

Zaten böyle bir kampanya var. Kurnazlar nasıl lanse etmişler size :) zaten bu ay ki faturalardan broşür çıkıyor, arada es geçilen nokta; bundan sonra size kağıt fatura gelmeyecek. Bundan TCELL in karı sizinkinden çok olacak...

düşünürsen kağıda illa da ihtiyacın yoksa ,sonuçta tüketilebilir kaynaklardan tasarruf ediliyor ve bu da yine sana hava su olarak geri dönüyor.Tabi siz de bizim gibi dünyada yaşıyorsanız bu konuların önemli olduğunu hatırlarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pudinkk -- 15 Ekim 2011; 12:14:04 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.