Şimdi Ara

Sony: Yeni Saldırının Nisan'daki ile İlgisi Yok

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  

Sony'nin 93.000 kişinin hesap bilgilerinin hacklendiğini ve bu kişilerin hesaplarının dondurulup yeniden şifre almaları gerektiği yönündeki açıklamasından sonra bazı kişiler bu hack olayının Nisan ayında çalınan bilgilerle yapılmış olabileceğini söylemişlerdi. Sony ise böyle bir şeyin olmadığını söylüyor.

Sony Online Entertainment başkanı John Smedley bu hack olayının Nisan ayında yapılan saldırılarla ilişkilendirilmemesi gerektiğini, basit bir matematiksel hesapla (hesapların %0.1'i hacklenmişti) bu saldırının Sony ile bağlantılı servisler yoluyla gerçekleştiğini anlamanın mümkün olduğunu belirtti.

Bazı kullanıcıların e-mail adreslerine gönderilen uyarılara rağmen hala şifresini değiştirmediğini de açıklayan Smedley, bu kullanıcıları bu olaya odaklamalarının kendilerini biraz uğraştıracağını da söyledi. 

Bu tür saldırılar hiç kuşkusuz Sony'i daha sıkı önlemler almaya itecektir; kullanıcıların kişisel bilgilerinin çalınması onları yasal yönden büyük sıkıntılara da sokabilir.

• Saldırsınlar :) PSN Dahatsınlar :) 3senelik Aleti Sıfır 800TL Veya 700TL Aşşa alamıyoruz :)
  • oof oof Ps3 alacağım zaman böyle demeyin tırsıyom :D
  • Xbox al Kardeşim Sende Daha Kaliteli...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crynet

Saldırsınlar :) PSN Dahatsınlar :) 3senelik Aleti Sıfır 800TL Veya 700TL Aşşa alamıyoruz :)

Apaçık sen Xbox fanboy'usun buradan defol git saçma sapan yorum yapma. Türkiyede PS3 kullanılır.
  • @Crynet

Basdım - yi
  • ÇOK ÖNEMLİ -LERE GÖRE HAREKET ETTİĞİMDEN :)

Apaçık sen Xbox fanboy'usun buradan defol git saçma sapan yorum yapma. Türkiyede PS3 kullanılır.

PS3 FANBOY OLDUĞUN BELLİ
  • @Crynet

En azından Playstation ın Hit oyunları Türkçe Dublaj ve Altyazı ile birlikte geliyor.Psn de Türkiye de var.Soruyorum size.Varmı Xbox ta Exculisive Türkçe oyun.Live Türkiye de hizmet veriyormu?
    Daha microsoft zar-zor getirdi makinayı Türkiye ye.

800-700 meselesine gelecek olursak herkes in bütçesi farklı.İsteyen istediğini alır.

@Mert4ever in de dediği gibi Türkiye şartlarında en uygun cihaz ps3.Türkçe içerik açısından diyorum bunu.

Saygılarımla...
  • Banane Kardeşim :D Saldırsınlar Bana Paramı Kazandırıyor Ps3 Para Alıyor...
  • Ali_80'e katılıyorum. Ülkeme, dilime değer veren firmayı tercih ederim ben.
  • Crynet kaç yaşındasın yada akıl yaşını hiç ölçtürdünmü ?

biraz mantıklı düşün ve konuş aptallaşma kendine gel oke
  • İnsanı Yaşla değerlendirdiğine Göre Mantığın 0 Yorum
    Yapmak suçmuş gibi Kendi Fikrimizidemi Söyleyemicez allah allah bi gidin
  • Kavga etmeyin en iyi pc :D
  • Xbox fanboyu senin burda ne işin var daha çözemedim illa xboxa saldırtcaksınız bizi dengesiz herifler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocacola10

Xbox fanboyu senin burda ne işin var daha çözemedim illa xboxa saldırtcaksınız bizi dengesiz herifler

Saldır Saldırma diyenmi oldu salağa bakya
    Ps3 Fanı
  • Tamam kardeşim sen git xboxunu oynamaya devam et
  • ezik bir sistem işte ne hayır gelir live a kurban olsun psn
  • ülkenize değer veren firma 5 yıl orj kullandıktan sonra ingilizce menü olan bir sistem açtı. microsoft 5 yıl Tr orj kullansalar ps3'te hele 5 yıl kırılmadı alet herkes orj kullandı internet cafe vs dahil o kadar sattı tabi olacak xbox'ta olsa microsoft livedeki bize özelik o videoları bile yapardı orj kullanma sonra gel buraya boş boş PS3 trde vs. boş işler.(notorjinalcideğiliMI)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crynet

quote:

Orijinalden alıntı: cocacola10

Xbox fanboyu senin burda ne işin var daha çözemedim illa xboxa saldırtcaksınız bizi dengesiz herifler

Saldır Saldırma diyenmi oldu salağa bakya
    Ps3 Fanı

Salak sensin düzgün konuş dengesiz.Xboxcuysan bizene lan yürü git xbox konularına mesaj at senin burda işin yok.Bidahada Ps3 konularına gelme.Dengesiz herif
    He bu arada sormayı unuttum Microsoft sana kaç para veriyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cocacola10 -- 13 Ekim 2011; 17:57:02 >
  • Paypay sözün banaysa kardeş,hayatımda ps3 ü kopya kullanmadım.Bunu bilesin.Senin gibi cfw yapıp sıkılıpta orjinal e filanda dönmedim.
    Kullandığım her ps3 orjinaldi
    Senin bir sözün diğerini tutmuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.