Şimdi Ara

Blizzard'dan 2.000 Adet Diablo 3 Beta Keyi!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Diablo 3'ün betasına katılamayan şanssız kullanıcılar, bu haber sizi biraz olsun mutlu edebilir. BlizzTürk sitesinin dağıttığı beta key haberinden sonra, yeni bir Diablo 3 beta key dağıtımıyla karşınızdayız.

Blizzard, Diablo 3'ün Facebook hayran sayfasından yaptığı açıklamayla birlikte herkese açık olarak Diablo 3 beta keyi dağıtacağını duyurdu. Dün başlayan etkinlikte her salı 150 adet beta keyi dağıtılacak. 12 Aralık'a kadar sürecek etkinlikte toplamda 2.000 adet beta keyinin dağıtılması bekleniyor.

Yarışmaya katılmak için tek yapmanız gereken Facebook'daki resmi Diablo hayran sayfasını beğenmek, ardından ise http://buradaki uygulamada gerekli bilgileri doldurmak. Herkese iyi şanslar!

• Yolladım dediğiniz gibi belli mi olur
  • ben kac kere basvuru yaptım ama sureklı maıl gelıyo sablonu doldurup yolluyorum ama tekrar gerı donus oluyo key i alamıyorum bakalım belkı burdan cıkar doldurdum gonderdım
  • boş iş bunlar sittin sene gelmez.
  • Ben de basvuracagım. Eger beta key alabilen olursa bana PM atsın lutfen, anlaşırız
  • nasıl bir betaymış bu böyle? sanki oyunu baştan yazıyorlar. daha ne kadar sürecek? etkinlik bile 12 Aralığa kadar sürüyor oyun ne zaman çıkar? :S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.