- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Kar küresi nereden bulurum ? YARDIM DH
13 Cevap7080 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1824 Mesaj
12 Ekim 2011; 22:08:53 

Evet baylar bu ayın 30'unda çok sevdiğim bir arkadaşımın doğum günü var. Kız bu kar küresi(snow globe) denen nesnelerin hastası Ancak bunları nerden bulurum hiç bir firkim yok . İstanbulda nereden bulabilirim ? ( Bakırköy'e yakın bir yer olması tercihimdir ama fark etmez ) Fiyatlarıda sanırım 45 milyon civarı birşey oluyor o konuda sorun yokta hele bir bulabilsem

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jiraiya -- 12 Ekim 2011; 22:10:01 >

159 Mesaj
12 Ekim 2011; 22:12:11 

Taksim / İstiklal'de bi yere girdim böle varoşumsu bi haldi iğrenç bi yerdi heryer bunlardan doluydu bide elektriklisi, renkli suyu olan yüzlerce şey vardı. çok eğlenceliydi 1 saat baktım. Bak işhanlarına 20 tl civarıydı diye hatırlıyorum isterse 150 tl olsun bedava valla

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1824 Mesaj
12 Ekim 2011; 22:13:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Suki_

Taksim / İstiklal'de bi yere girdim böle varoşumsu bi haldi iğrenç bi yerdi heryer bunlardan doluydu bide elektriklisi, renkli suyu olan yüzlerce şey vardı. çok eğlenceliydi 1 saat baktım. Bak işhanlarına 20 tl civarıydı diye hatırlıyorum isterse 150 tl olsun bedava valla

Sağolun hocam , gelecek hafta ineceğim İstiklal'e o zaman bakarım. Ama varoşumsu bir yer tarifini biraz daha açabilir misiniz

Edit: Birde allah aşkına neyinden zevk alıyorsunuz böyle birşeyin, arkadaşımda aynı sizin gibi bu şeylerin karşısına geçip rahat 1 saat oturabilir sıkılmadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jiraiya -- 12 Ekim 2011; 22:16:36 >

435 Mesaj
12 Ekim 2011; 22:14:13 

quote:

:-)))

SSS || Forum Kuralları || Dahili Bileşenler Bölüm Kuralları || İmza Kuralları || Şikayet Et Butonu || Nick Değişimi || SMS Onay Sistemi || Öneri ve Şikayetleriniz

159 Mesaj
12 Ekim 2011; 22:21:17 

Kardeş hatırlamıyorum valla böle iğrenç kıllı kıllı insanların olduğu bi yerdi valla Ama Converse mağazasının olduğu tarafta olduğuna eminim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suki_ -- 12 Ekim 2011; 22:22:24 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1824 Mesaj
12 Ekim 2011; 22:21:29 

Updullah , neredeyse 20 gün var ama yinede garantiye almak istiyorum baylar.

quote:

Kardeş hatırlamıyorum valla böle iğrenç doğulu insanların olduğu yerdi valla Ama Converse mağazasının olduğu tarafta olduğuna eminim

Hocam nerelere yönlendiriyorsunuz beni , kar küresi derken sakata gelmiyelim O değilde sağolun cidden not ettim söylediklerinizi , 20 milyon civarıysa 2-3 tane bile alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jiraiya -- 12 Ekim 2011; 22:24:07 >

216 Mesaj
12 Ekim 2011; 22:29:42 

google icad edildi kişiye özel resimli 16 lira civarında

1824 Mesaj
12 Ekim 2011; 22:31:57 

quote:

Orijinalden alıntı: _osiris_

google icad edildi kişiye özel resimli 16 lira civarında

Onlara baktımda , çok kalitesiz duruyorlar be Öyle istemiyorum ben.

216 Mesaj
12 Ekim 2011; 22:38:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Jiraiya

Onlara baktımda , çok kalitesiz duruyorlar be Öyle istemiyorum ben.

kadıköyde bi yer var İnönü caddesinde panel diye orda var pahalı modeller

102 Mesaj
14 Aralık 2012; 16:53:39 

quote:

Evet baylar bu ayın 30'unda çok sevdiğim bir arkadaşımın doğum günü var. Kız bu kar küresi(snow globe) denen nesnelerin hastası Ancak bunları nerden bulurum hiç bir firkim yok . İstanbulda nereden bulabilirim ? ( Bakırköy'e yakın bir yer olması tercihimdir ama fark etmez ) Fiyatlarıda sanırım 45 milyon civarı birşey oluyor o konuda sorun yokta hele bir bulabilsem

0

Bu ürünü şuradan bulabilirsin http://www.buldumbuldum.com/hediye/kar_kuresi_yilbasi_hediyeleri/

http://www.topukluhaber.com

55 Mesaj
14 Aralık 2012; 19:49:21 

quote:

0

kar benimde içime huzur veriyor oturup 1 saat izleyebilirim biri bana internetten alabileceğim (kaliteli) bir link verirse ders çalışırken yanıbaşıma koymayı düşünüyorum :D

Barbara Palvin Fan Club

27 Mesaj
1 Aralık 2013; 1:39:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Andrew_

Kardeş hatırlamıyorum valla böle iğrenç kıllı kıllı insanların olduğu bi yerdi valla Ama Converse mağazasının olduğu tarafta olduğuna eminim

insan tanımlayışına yazıklar olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi traBolic -- 1 Aralık 2013; 1:41:03 >

Bu mesajda bahsedilenler: Andrew_

82 Mesaj
1 Aralık 2013; 1:44:19 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1 2 3 4(Tamam daha da katlanamam) :!
Suzuki Hayabusa GSX-R 1300

1824 Mesaj
1 Aralık 2013; 11:09:47 

Konunun tarihine bakmıyor musunuz ya

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Kar küresi nereden bulurum ? YARDIM DH
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.449