- x
Kar küresi nereden bulurum ? YARDIM DH
13 Cevap7001 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1824 Mesaj
12 Ekim 2011; 22:08:53 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Evet baylar bu ayın 30'unda çok sevdiğim bir arkadaşımın doğum günü var. Kız bu kar küresi(snow globe) denen nesnelerin hastası Ancak bunları nerden bulurum hiç bir firkim yok . İstanbulda nereden bulabilirim ? ( Bakırköy'e yakın bir yer olması tercihimdir ama fark etmez ) Fiyatlarıda sanırım 45 milyon civarı birşey oluyor o konuda sorun yokta hele bir bulabilsem

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jiraiya -- 12 Ekim 2011; 22:10:01 >

159 Mesaj
12 Ekim 2011; 22:12:11 

Taksim / İstiklal'de bi yere girdim böle varoşumsu bi haldi iğrenç bi yerdi heryer bunlardan doluydu bide elektriklisi, renkli suyu olan yüzlerce şey vardı. çok eğlenceliydi 1 saat baktım. Bak işhanlarına 20 tl civarıydı diye hatırlıyorum isterse 150 tl olsun bedava valla

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1824 Mesaj
12 Ekim 2011; 22:13:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Suki_

Taksim / İstiklal'de bi yere girdim böle varoşumsu bi haldi iğrenç bi yerdi heryer bunlardan doluydu bide elektriklisi, renkli suyu olan yüzlerce şey vardı. çok eğlenceliydi 1 saat baktım. Bak işhanlarına 20 tl civarıydı diye hatırlıyorum isterse 150 tl olsun bedava valla

Sağolun hocam , gelecek hafta ineceğim İstiklal'e o zaman bakarım. Ama varoşumsu bir yer tarifini biraz daha açabilir misiniz

Edit: Birde allah aşkına neyinden zevk alıyorsunuz böyle birşeyin, arkadaşımda aynı sizin gibi bu şeylerin karşısına geçip rahat 1 saat oturabilir sıkılmadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jiraiya -- 12 Ekim 2011; 22:16:36 >

435 Mesaj
12 Ekim 2011; 22:14:13 

quote:

:-)))

SSS || Forum Kuralları || Dahili Bileşenler Bölüm Kuralları || İmza Kuralları || Şikayet Et Butonu || Nick Değişimi || SMS Onay Sistemi || Öneri ve Şikayetleriniz

159 Mesaj
12 Ekim 2011; 22:21:17 

Kardeş hatırlamıyorum valla böle iğrenç kıllı kıllı insanların olduğu bi yerdi valla Ama Converse mağazasının olduğu tarafta olduğuna eminim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suki_ -- 12 Ekim 2011; 22:22:24 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1824 Mesaj
12 Ekim 2011; 22:21:29 

Updullah , neredeyse 20 gün var ama yinede garantiye almak istiyorum baylar.

quote:

Kardeş hatırlamıyorum valla böle iğrenç doğulu insanların olduğu yerdi valla Ama Converse mağazasının olduğu tarafta olduğuna eminim

Hocam nerelere yönlendiriyorsunuz beni , kar küresi derken sakata gelmiyelim O değilde sağolun cidden not ettim söylediklerinizi , 20 milyon civarıysa 2-3 tane bile alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jiraiya -- 12 Ekim 2011; 22:24:07 >

216 Mesaj
12 Ekim 2011; 22:29:42 

google icad edildi kişiye özel resimli 16 lira civarında

1824 Mesaj
12 Ekim 2011; 22:31:57 

quote:

Orijinalden alıntı: _osiris_

google icad edildi kişiye özel resimli 16 lira civarında

Onlara baktımda , çok kalitesiz duruyorlar be Öyle istemiyorum ben.

216 Mesaj
12 Ekim 2011; 22:38:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Jiraiya

Onlara baktımda , çok kalitesiz duruyorlar be Öyle istemiyorum ben.

kadıköyde bi yer var İnönü caddesinde panel diye orda var pahalı modeller

102 Mesaj
14 Aralık 2012; 16:53:39 

quote:

Evet baylar bu ayın 30'unda çok sevdiğim bir arkadaşımın doğum günü var. Kız bu kar küresi(snow globe) denen nesnelerin hastası Ancak bunları nerden bulurum hiç bir firkim yok . İstanbulda nereden bulabilirim ? ( Bakırköy'e yakın bir yer olması tercihimdir ama fark etmez ) Fiyatlarıda sanırım 45 milyon civarı birşey oluyor o konuda sorun yokta hele bir bulabilsem

0

Bu ürünü şuradan bulabilirsin http://www.buldumbuldum.com/hediye/kar_kuresi_yilbasi_hediyeleri/

http://www.topukluhaber.com

55 Mesaj
14 Aralık 2012; 19:49:21 

quote:

0

kar benimde içime huzur veriyor oturup 1 saat izleyebilirim biri bana internetten alabileceğim (kaliteli) bir link verirse ders çalışırken yanıbaşıma koymayı düşünüyorum :D

Barbara Palvin Fan Club

27 Mesaj
1 Aralık 2013; 1:39:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Andrew_

Kardeş hatırlamıyorum valla böle iğrenç kıllı kıllı insanların olduğu bi yerdi valla Ama Converse mağazasının olduğu tarafta olduğuna eminim

insan tanımlayışına yazıklar olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi traBolic -- 1 Aralık 2013; 1:41:03 >

Bu mesajda bahsedilenler: Andrew_

82 Mesaj
1 Aralık 2013; 1:44:19 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1 2 3 4(Tamam daha da katlanamam) :!
Suzuki Hayabusa GSX-R 1300

1824 Mesaj
1 Aralık 2013; 11:09:47 

Konunun tarihine bakmıyor musunuz ya

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Kar küresi nereden bulurum ? YARDIM DH
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219