Şimdi Ara

iPad'e özel Facebook uygulamasını inceledik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
19.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple'ın tabletleri iPad ve iPad2 için Facebook uygulaması yayınlandı. Facebook'un tablete özel versiyonuna sizler için inceledik. Büyük ekran çözünürlük için yeniden tasarlanan uygulama, kullanıcılara kolay ve keyifli bir  kullanıcı deneyimi sunuyor.

• Suanda facebook guncelleniyor simdi bakacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duayen00 -- 12 Ekim 2011; 17:34:11 >
  • bizim temmuz ayından beri kullandığımız bir uygulamadır.
  • Guncellemeye Ragmen Hala İphone 4 ipad ipad2 aracigiyla yazmiyor bu nasil istir anlamak guc bb nin bile warken iphone olmamasi cok sasirtici ve entresan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeNccLuBeR

Guncellemeye Ragmen Hala İphone 4 ipad ipad2 aracigiyla yazmiyor bu nasil istir anlamak guc bb nin bile warken iphone olmamasi cok sasirtici ve entresan

Mühim birşey değil yazmaması bana göre.
  • REKLAM...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Guncellemeye Ragmen Hala İphone 4 ipad ipad2 aracigiyla yazmiyor bu nasil istir anlamak guc bb nin bile warken iphone olmamasi cok sasirtici ve entresan

Benim İcinde Sorun Degil Ama eksik eksiktr bb bile warken iphoneda olmamasi bence bir handikap

• quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

REKLAM...

Reklam filmi yonetmenimisin Hayirdir ? Reklam Falan Yaptigim Yok ;)

• hala notları paylaşamıyoruz. notlara üvey evlat muamelesi yapıyorlar :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

aynen katılıyorum, yazsa ne olur yazmasa ne olur. facebook kullanımını etkileyen bişey mi, değil ee o zaman
  • Fontlar facebook programında dümdüz gözükmüyor ne hikmetse..Var mı böyle bir sorunla karşılaşan ?
  • quote:

Nasıl bi handikap merak ettim?Çok mu önemli altta iPhone,iPad ile atıldı yazması?Eksisi ne bu olayın iştirak edemedim sanırım.
  • Yaw bi videoda bu kadar eksiklik olurmu ?? Video izleme test yapmamışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMREMETIN

quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

quote:

Nasıl bi handikap merak ettim?Çok mu önemli altta iPhone,iPad ile atıldı yazması?Eksisi ne bu olayın iştirak edemedim sanırım.

Daha bir havalı oluyor diyor çevremdekiler. iPhone kullandıkları belli oluyormuş.

Bana göre o tür kişiler kompleksli kişilerdir.O ne öyle ya?Gönderinin altında iPad ile atıldı yazsa ne olacak olmasa ne olacak?
  • Ben beğendim gerekliydi basit ve sade kullanılabilir olmuş bir uygulamanında bu şekilde olması gerek. İpad için olmaması ilginçti. Kullanıyorum memnunum.
  • Arkadaşlarımızın bağlantılarını paylaşamamamız kötü olmuş.
  • quote:

quote:

REKLAM...

hayırdır?psikiyatrik sorunlarınmı var niye üstüne alınıyorsun paranoyak gibi?Kimseyi alıntılamadığma göre sözüm sana değil.bu arada ben reklam eleştirmeniyim problem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: {PeGaSuS}

Fontlar facebook programında dümdüz gözükmüyor ne hikmetse..Var mı böyle bir sorunla karşılaşan ?

güncelleme notunda güncelleme sonrasında sorun yaşayanlar uygulamayı kaldırıp tekrar yüklesin yazıyordu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

quote:

Kafaninizmi Basmiyor Yoksa Makarami Geçiyorsunuz Bak Diyorumki Benim İÇinde Önemli Değil Yazsa NE oLUR Yazmasa Ne Olur Banane Ama Bir Marka Söz Konusu BlackBeryy De Varkan Apple'Da Olmamasi Facebook'un Bunu Atlamasi Uygulama Açinsindan Bir Eksiktir Bilmem Anlatabildim Mİ ? Yoksa Kompleks Takıntısı Olan Biri Değilim MErak Etmeyin konuyuda Gereksiz Yere Uzatmayin !!!
  • quote:

quote:

quote:

REKLAM...

hayırdır?psikiyatrik sorunlarınmı var niye üstüne alınıyorsun paranoyak gibi?Kimseyi alıntılamadığma göre sözüm sana değil.bu arada ben reklam eleştirmeniyim problem?

Banane Neyin Eleştirmenisyen Aynen Öyle Sorunlarim Var Peki Seni ALakadar Edermi ? Etse Bile Rahatsiz Edermi Etse Bİle Farkedermi ?. Benim Yazdığım yORUMUN Altina Reklamm Diye Yazarsan Alinirim Ayrica Merak Ettim Ne Maksatla Yazdin Reklam Diye. Açikla O Zaman ;)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.