Şimdi Ara

İlk İzlenim: Assassin's Creed: Revelations

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
28.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul manzaralı Assassin's Creed: Revelations'ın senaryo modunu oynadık ve yorumladık.

• Müthiş bir sitesiniz ya kutluyorum sizi harika bir oyun bayılıyorum bu oyuna ne desem sizin için ve oyun için az
  • sabırsızlanıyorum...
  • Çok Sıkıldım Çıksın artık :)
  • İnceleme videolarında hiç ses gelmiyor bazı videolarda oynatıcınıza sığmıyor süreyi köşeleri göremiyorum nedendir ?
  • Video için teşekkürler. Oyun için yoruma gelecek olursak 2kelime ile : Hastasıyız dedeeee :D Cidden ya çıktı çıkacak bekle bekle dayanamıyoruz artık :\
  • Çalan müzik ve anlatım süper uymuş Övecek kelime bulamıyorum sabırsızlıkla bekliyoruz hepimiz
  • Güzel anlatım, teşekkürler.
  • Artık çıksada oynasak iyice sabırsızlandım
  • o fonda müzik çalarken senin "ezio hikayesini sonlandırcak" lafın gözlerimi yaşarttı :(
  • O ses tonu neydi öyle ya valla bide müzik, ürperdim
  • Erdinç abi bulunduğun ordam,ses tonun ve arkaplandaki müzik müthiş uyuşmuş bide üstüne oyundaki istanbul havasından falan bahsedince dinlerken tüylerim diken diken oldu
  • O BIR EFSANE O TUM OYUNCULARIN KAHRAMANI O ERDINC IYIKUL...
  • Bekliyorum fakat sizler kadar heyecanlı bir bekleyiş yok bende.
  • herzamanki gibi hikaye oynanış grafikler 100 numero:) cıkmasını sabırsızlıkla beklicem...[bscfp=]
  • Yok abi başka bişey bu Dayım ve Ben sabırsız bir biçimde bekliyoruz....
  • Bu oyun diğerlerine oranla çok daha iyi bir senaryoya sahip olacak.
  • Oyun çıksın İnceleme yapın ve 10-10-10-10 verin :)
  • Bizans askerleri dışında yeniçerilerle bile atışmalar olacakmış :D Altın saçan bomba gibi yeniliklerin olması da oyunu daha ilginç kılacak. Sabırsızlıkla bekliyorum.
  • O kadar Türkçe Sesler Kullanmışsınız Ne Olurduki Türkçe Etseler ?. Dublajı Geçtim Altyazıda olurdu.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.