Şimdi Ara

Project CARS (2015) [ANA KONU] (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.351
Cevap
29
Favori
92.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LETHALDOZE

ac ile ayni fiyatlarda olacak gibi. peki surec nasil ilerlio suan. varmi ciddi bi yenilik. cikis tarihi falan bellimi. kisaca nasil olacak bu oyun. icerik cogalmistir bayagi

dün Renault lisansını almışlar

2014 Mégane RS
    2013 Clio IV RS Cup
    2013 Alpine A450
    1999 Laguna BTCC
    2009 Mégane Trophy II
    1978 Alpine A442B

İçlerinden beni tek heyecanlandıran Laguna
  • yav ne zaman satışı başlayacak bunun?
  • quote:

ac ile ayni fiyatlarda olacak gibi. peki surec nasil ilerlio suan. varmi ciddi bi yenilik. cikis tarihi falan bellimi. kisaca nasil olacak bu oyun. icerik cogalmistir bayagi

oyun daha alpha stagede o yüzden daha çok var. AC beta stageda daha önce tamamlanacaktır gerçi rfactor2de sözüm ona ne kadar zamandır beta hala...
  • Temiz logitech DFGT arayan varsa pm gönderebilir.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 21 Aralık 2013; 12:20:50 >

• arkadaşlar oyun ne zaman satışa sunulacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForzaFormula1

arkadaşlar oyun ne zaman satışa sunulacak.

2014'de çıkacağı söyleniyor.
  • 2014 başı olsa bari yada neden betayı satıştan kaldırıyorsunki, millet satınalsın işte, fazla para göz çıkartmıyorya....
  • quote:

2014 başı olsa bari yada neden betayı satıştan kaldırıyorsunki, millet satınalsın işte, fazla para göz çıkartmıyorya....

bende 10 euroluk Junior hesabı var,ilgilenirseniz verebilirim
  • ozan_26 kullanıcısına yanıt
    Bu hesaba neler dahil acaba. Oyun çıktığında bi avantajı olacakmı. Aslında önemli olan şuan çıkan herşeye erişim hakkı varmı.
  • Arkadaşlar şuan son durumdaki sürüş dinamikleri nasıl ? Shift 2 gibi mi halen ? Videolarda falan halen daha şu saçma sallanma efekti var görünüyor. Shift 2 sürüş konusunda tam bir rezaletti zaten. Araba düz yolda giderken saçma sapan geri bildirimler veriyordu. Direksiyon bir sağ bir sola çekiyordu. Araba sanki engebeli yolda gider gibi hoplayıp duruyordu. Viraj çıkışında araç hızlandığında direksiyonun şişmesi gerekirken boşalıp ters feedback yapıyordu. Umarım bu oyun öyle olmaz.Sürüş karakteristikleri Gran Turismo gibi olsa tadından yenmez aslında. Grafik konusunda zaten şüphem yok , bu stüdyonun yaptığı shift 2 dönemininin en iyi grafikli yarış oyunu idi hatta şuan bile bir çok oyundan iyidir.
  • quote:

Bu hesaba neler dahil acaba. Oyun çıktığında bi avantajı olacakmı. Aslında önemli olan şuan çıkan herşeye erişim hakkı varmı.

10 euroya herşey açık diye almıştım ama sonra adamlar yan çizdi,multiplayer yok

çoğu araç ve pist yok

sadece oyundaki birkaç araç ve pisti sürmek istiyorsanız alın yoksa çöp

Ariel Atom,Audi A4 DTM,Audi R18 TDI,BAC Mono,Formula Ford,Formula A,Formula B,BMW Z4 GT3,Caterham,Nascar aracı,Gumpert Apollo ve birkaç araç daha var

Pistlerden de Watkins Glen,Imola,Oschersleben,Silverstone,Monaco,Spa,Catalunya,Donington Park,Hockenheim,Monza,Bathurst ve birkaç pist daha var

• Beğendim valla.Biraz araştırıcam bu oyunu.
  • ozan_26 kullanıcısına yanıt
    Resmen içine etmişler 10 euroluk paketin. Sağolasın ama hiç bir işe yaramazki, özellikle yol arabası seviyorum ben bi tane bile yokmuş. Gerçekten yazık etmişler. Full araçların pistlerin ve multinin olduğu üyelikten satan olursa düşünüyorum.
  • Beyler Project Cars Steam hesabını satmak isteyenler PM atsın lütfen
  • yokmudur bu oyundan bi gelisme. ne zaman cikacak, ne olacak nasil gidiyor. betayida kapadilar, acsalarda para kazansalar ne diye kapali beta yapiyorlarsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkış tarihi hala belli olmadı mı?
  • Adamlar o kadar çok gelir elde ettiler ki CARS ın yanında araya MMO sıkıştırmışlar.

http://www.youtube.com/watch?v=LnT7sb0iZHM

• ya kardeşim yeni mmo ile filan uğraşıcaklarına şu oyunun çıkış tarihini artık açıklasınlar çıkarsınlar bir an önce 1 seneden fazla oldu. valla 1 aya kadar daha ses cıkmazsa alıcam Assetto Corsa'yı G27 yatıyor resmen
  • hay ben onlarin mmo larina. bu firma kara para falanmi akliyor ne yapiyor. yoksa parayla oyun satmio adamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.