Şimdi Ara

Project CARS (2015) [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.351
Cevap
29
Favori
91.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • betada oyuna girerken login olma şartı mı var ? önceden deneyebilsek almadan demek istiyorum olmuyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgdincer

betada oyuna girerken login olma şartı mı var ? önceden deneyebilsek almadan demek istiyorum olmuyormu ?

maalesef olmuyor
  • xbox ve ps3 e çıkacağını bilseydim hiç bulaşmazdım bu oyuna valla.Ben gelişme göremiyorum oyunda.Sim havası yok.Daha Forza havasını bile yakalayamadım valla.Bu oyunda aslında Forza ve Gt5 in ayarında onların rakibi olmak için yol alıyor onu anladım.Sonuçta hepsi elimde mevcut ve dediğim gibi konsoldaki oyunlar ayarında ilerliyor.Yazık oldu verdiğim paraya ama yapacak bir şey yok.Artık birde alternatif olarak simbin gtr3 bekliyeceğiz.
  • konsola çıkıyorsa o iş bayat zaten, direksiyonu olanların büyük çoğunluğu pc de. hem analog a hem direksiyona optimize et = sim olmaz ! bizim işimiz olmaz ! Önceki sayfalarda bir arkadaş rbr nin asfalt fiziklerinden bahsetmiş (benden uzun yaşayacak kendisi) aynen katılıyorum, en gerçekçi örnek 8 senedir önlerinde dururken niye amerikayı tekrar keşfetme uğraşıyorlar. sci games eski ekibini topla bi kickstarter başlat bak kimler arkanda...
  • Eğer konsollara çıkacaksa çok fazla bekleti içine girmemek lazım bence. Herhalde Forza ve GT havasını tüm platformlarda yaşatmak istiyorlar.
  • Resmi duyuru.Ford lisansı alınmış.Ekiden yeniye tüm fordlar oyuna ekleniyor....

https://www.facebook.com/pages/Project-CARS-Community-Assisted-Race-Sim/278995465464722

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 1 Haziran 2012; 19:34:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_38

Pc'ye çıkan yarış oyunları içerisinde araç yelpazesi en geniş oyun olacak heralde. Yapım ekibi sıkı çalışyor, kim bilir belki pc'nin bomba yarış oyunu bu olabilir potansiyel var.
  • İyi gibi.Open Source mi acaba?

• grafikler harika gönünüyor. özellikle şu renk paleti ve tabii ki hız hissi, codemaster'ın bir kaç yıl ötesinde.

[DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=l4r3pcgAV_g&feature=player_embedded#!]

ayrıca gerçek renklerinde bir mclaren aracı görmek bile haz verici.
  • arkadaşlar ben de junior üyelik aldım. aylık update leri indirebileceğim. her ayın ilk cuma günü yani. 10 euro bu üyelik.
    şimdi benim bir sorum var oyunu oynayan arkadaşlara. cevaplandırabilirlerse sevinirim.

haritaların olduğu ekranda benim en çok oynamak istediğim iki haritada "Locked" yazıyor. bu haritalar California Highway ve Azura Coast.
    Bu haritalar exclusive sınıfına mı giriyor? onun için mi kilitli yazıyor. Eğer öyleyse "Access to exclusive track(s)" yazan 100 euro luk senior üyeliğinden mi satın almak gerekiyor?
    Lütfen beni bir aydınlatın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa982

arkadaşlar ben de junior üyelik aldım. aylık update leri indirebileceğim. her ayın ilk cuma günü yani. 10 euro bu üyelik.
    şimdi benim bir sorum var oyunu oynayan arkadaşlara. cevaplandırabilirlerse sevinirim.

haritaların olduğu ekranda benim en çok oynamak istediğim iki haritada "Locked" yazıyor. bu haritalar California Highway ve Azura Coast.
    Bu haritalar exclusive sınıfına mı giriyor? onun için mi kilitli yazıyor. Eğer öyleyse "Access to exclusive track(s)" yazan 100 euro luk senior üyeliğinden mi satın almak gerekiyor?

Doğru anlamışsınız.
  • Müthiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Computeus

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa982

arkadaşlar ben de junior üyelik aldım. aylık update leri indirebileceğim. her ayın ilk cuma günü yani. 10 euro bu üyelik.

Doğru anlamışsınız.

Teşekkür ediyorum yanıtınız için. 2 harita için 230 lira para verilir mi ya. Şaşırmış bunlar.
    Üyelik tipine bak. SENIOR MANAGER (25000 €) Bu paraya gider arabanın kralını alırım. :)
  • bunlar team memberda açılıyordu.Şimdi öylemi olmuş.Eğer öyle oldu ise iyice mokunu çıkardılar yani.Zaten sim demeye bin şahit lazım.Ama bence bir yanlışlık vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi banditnew5 -- 25 Haziran 2012; 15:17:03 >
  • üyelik sınıflarına göre araçlar ve pistler değişmiyor sadece patch sıklığı değişiyor ve bazı özel imkanlara sahip oluyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ninapersson

üyelik sınıflarına göre araçlar ve pistler değişmiyor sadece patch sıklığı değişiyor ve bazı özel imkanlara sahip oluyorlar.

Değişti artık. Special pistler ve araçlar var. Onlara sadece yüksek üyelikler erişebiliyor.
  • Üyelik tipleri

• Ben team memberda kendimi kurtardım.Bu oyuna bu kadar güvenmeyin adamlar yolunacak kaz arıyorlar.Sonuçta mod desteği olmucak gibi bu oyunun.Haliyle pistleride belli bir sayıdan sonra 100 euroluğa atarlar.Bu şekilde önü pek açık değil bu oyunun.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.