Şimdi Ara

Project CARS (2015) [ANA KONU] (70. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.351
Cevap
29
Favori
92.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokhans19

quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Konsollarda durum nedir bilmiyorum ama PC'de bildiğin hile yapanlar var. Community Events'deki yeni yarışın ilk ikisi şaka gibi; Monza'daki tek turu 23 ve 25sn'de bitirmiş keratalar.

Project CARS (2015) [ANA KONU]

Adamlar ışınlanmayı bulmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunu aşağıdaki videoda gösterdiğim Android uygulaması ile kullanmanızı tavsiye ederim. İyi oyunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Konsollarda durum nedir bilmiyorum ama PC'de bildiğin hile yapanlar var. Community Events'deki yeni yarışın ilk ikisi şaka gibi; Monza'daki tek turu 23 ve 25sn'de bitirmiş keratalar.

Project CARS (2015) [ANA KONU]

bu yarış birde thrustmaster vites kutusu hediye veriyor. İnşallah temizlenir onlar gerçi 1.51 altına düşemedim ama

• Online yarışlar için de temizlik şart. Kural tanımazlar yüzünden iyi giden yarış kabusa dönüşüyor. Sabırla kuralların dışına çıkmadan ya sabır çeke çeke sürüyorum şimdilik ama... Trafik canavarına bağlamam umarım. Bazen gözüm seğirmeye başlıyor hani.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugun sadece manuel vites kullanilan bir yarisa girdim

gercekten cok keyif aldim

tesadufen boyle bir yarisa katildim ama iyiki katilmisim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaleee17 kullanıcısına yanıt
    17 tl ücretli olan uygulama dimi bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: boras06

17 tl ücretli olan uygulama dimi bu?

Evet, çok güzel bir uygulama, ücretli olanda ekranı siz de düzenleyebiliyorsunuz. Ben Assetto Corsa ve Project Cars için aldım. İkisinin kilidi açık.
  • Bir şeyi merak ediyorum. Logitech DF GT var bende, 5 yıldır kullanıyorum. Olay şu; gaz pedalına çok az basınca bile (% 15-20 kadar) sanki pedala sonuna kadar basmışım gibi tepki veriyor araç. Acaba pedal mı bozuk diye gt5 açıp denedim, onda sıkıntı yok. Pedalın yarısından sonrasını hiç kullanmıyorum neredeyse. Tüm asistler kapalı, tüm sürüş yardımları kapalı. Gaz pedalı ile ilgili bir ayar da değiştirmedim. Bi Mclaren F1 yarışı vardı ki kabus gibi. 2 saati sırf ona harcadım. twitch' te falan millet pedalı daha geniş aralıkta kullanıyor. Hiç kontra falan da veren yok doğru dürüst, herkes mi yarış pilotu arkadaş! Varsa şu direksiyon için bir ayar bana da söyleyin valla çıldırmak işten değil...

• theadramelech T kullanıcısına yanıt
    oyun içinde kalibrasyon yapınca da mı düzelmiyor?
    oyun içi ayarlardan deadzone lar sensivity ler vs bazı ayarlarla uğraşıp halledebilirsin gibi geldi
    Oyunun ayarlarından pedalların kalibrasyonunu yapın. DFGT yazılımındaki ayarları paylaşırım burada onu da yaparsınız.
  • birşey soracağım arkadaşlar size simülasyon oyunlarında çok iyi değilimdir , oyundaki hangi yardımları açarsam oyunu daha rahat oynayayabilirim acaba ?
  • Sensitivity normalde 50, onu bir kaç derece düşürdüm, daha kullanılabilir ama tepkileri yavaş kalıyor bu sefer. Logitech profiler ayarından bakınca orada sorun yok, ne kadar basarsan o kadar gösteriyor. Project Cars forumlarını araştırdım, herkes direksiyon kontrollerinden yakınıyor ama pedallarla ilgili bir durum yok. Bazı yerlerde logitech profileri kapatın falan yazıyor ama bu seferde direksiyon ayarları bozulacak diye pek dokunmuyorum. Akşam eve dönünce ekran görüntülerini alır, yollarım.
    bu videoda kalibrasyon yapıyor bak. orda ilk görünen ekranda calibrate pedals var , altta soldan üçüncü. oraya girip pedala basarak yaptın mı kalibrasyonu?

https://www.youtube.com/watch?v=eFIRQKHBYc4&feature=player_detailpage

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEVENT TR -- 18 Mayıs 2015; 13:01:38 >
  • Tabii ki biliyorum arkadaşım, girmediğim ayar menüsü kalmadı. DF GT kullanan vardır da yardımcı olur diye yazdım zaten. Project cars forumuna da yazdım, kesin bir cevap yok, driverları en baştan kur falan diyorlar. Bakalım hiç olmadı onu deneyeceğim.
  • ilkermurat kullanıcısına yanıt
    Sli sistemlerde grass detail yüksekteyken oluşan micro stuttering sorunu giderilmiş fakat yinede oyun grafik ayarlarında önceden oluşturulmuş kare sayısını 2 yapmak gerekiyor micro stuttering sorununu defetmek için.
  • Kullanım olarak en keyifli araçlardan biri fakat durma mesafesi biraz uzun biraz daha erken frenlemek lazım.Birde anti patenaj açmadan kullanmak tam bir zulüm :)
  • ALPEREN A. A kullanıcısına yanıt
    Senelerdir kullandığım direksiyon seti.Birçok araba yarışında kullandım hatta 7 yaşındaki oğlumda hunharca kullanıyor yıllardır banamısın demedi.Tepkileri ve 900 derecelik dönüş açısı özellikle simülasyon tarzı oyunlarda müthiş keyf veriyor.İmkan varsa direk satın almanızı tavsiye ederim.
  • Oyun tanıtıldığı videolar kadar var mı grafik olarak ?

• 4:47 deki durum normal midir?
    Normal olmasa bile çok keyifliydi. AI 80 ile ikinci olabildim.
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.