Şimdi Ara

Project CARS (2015) [ANA KONU] (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.351
Cevap
29
Favori
92.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Project_Cars_icin_Dort_Yeni_Pist_Duyuruldu-77377.htm

Oyuna 4 yeni pist eklenicekmiş. Bir teselli.

o pistler zaten var,isim hakları alınmış sadece

• Oha be ana konu 2011'de açılmış nerde kaldı bu oyun yüz kere ertelediler ha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun yine ertelenmiş mayıs 2015 e. bu gidişle eylül ayını görürüz yaz vakti oyun çıkarmayabilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neczer -- 15 Mart 2015; 0:14:42 >
  • Oyun ertelenmekten çıkamadı.Umarım iyi iş çıkarırlar.
  • Gerçekten çok iyi geliyor. Araç sayısı dışında

• Grafiklerde çok daha iyi görünüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YasinCC kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar ben bu oyunu indirdim oynuyorum acaba farklı bi oyunmu dicem ama görüntüler falan muhteşem bide mouse kontrolu çözemedim onu sorcaktım ama siz daha çıkmadı demişsiniz acaba eskisinimi indirdim ben
  • İnternetten bulduğun 2014 ilkbahar-yazdan kalma sürüm. Oyun daha çıkmadı.
  • YasinCC kullanıcısına yanıt
    anladım campain mod falan olunca çıktı sandım burda gördüm çıkmadığını peki bu 2014 den kalan da bi sorunum var mouse kontroll otomatik ortalama var direksiyonu bunu nasıl etkisiz hale getirebilirim acaba yani 2-3 cm sola çevirince sağa sola dönüyor ben istiyorum mml oynatınca direksiyon dönsün misal euro truck da falan öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinCC

İnternetten bulduğun 2014 ilkbahar-yazdan kalma sürüm. Oyun daha çıkmadı.

Çıkacak olanından farkı nedir peki
  • Biri tamamlanmamış biri tamamlanmış hali. En son build 9 yüz küsür versiyonu denedim arada epey fark vardı.

• Project CARS Logitech F710 GamePad Test
  • Fransız direksiyon üreticisi Thrustmaster, T3PA-PRO adında yeni bir pedal seti çıkarıyor.

Fiyat: 170 EUR (Amerika fiyatı $150)

Ürünün linki http://www.thrustmaster.com/fr_FR/presse/le-nouveau-pedalier-3-pedales-au-design-unique-et-100-metal-de-l-ecosysteme-racing-thrustmast

Project CARS (2015) [ANA KONU]

Yurt dışında yaşayan, çok değerli bir arkadaşımın paylaştığı bilgiye göre, çok yakında, T500 dışındaki modeller için tam uyumlu ve tam metal aksamlı, kaliteli yeni pedal seti çıkıyormuş, Avrupa fiyatı 170EUR, Amerika fiyatı $150

Bilindiği gibi, T500'ün metal aksamlı, kaliteli pedal seti T500 dışındaki hiç bir modele uymuyordu. Ara adaptör falan gerekiyordu, tam uyum sağlamıyordu, pahalıya geliyordu, vs.

T3PA diye bir pedal seti çıkardılar. Fakat, bu pedal setide tam metal aksam olmadığı için yeterince talep görmedi.

Bunun üzerine Thrustmaster şirketi, T300 ve diğer modellerin kullanıcıları mağdur olmasın diye, T3PA-PRO adında tıpkı T500 pedalı gibi tam metal aksamlı pedal seti çıkarıyor. Üstelik, T500 pedal seti gibi iki yönlü kullanılabiliyor. Aslında T500'ün pedal setinin bire bir aynısı, tek farkı ara adaptör olmadan, T300 ve diğer modellere takılıyor ve tam uyumlu oluyor.

Aşağıdaki linklerde ve videoda detaylı incelemeleri var.

http://www.isrtv.com/reviews/thrustmaster-t3pa-pro-pedal-set-review/

http://www.thrustmaster.com/en_US/%D0%9F%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%81%D0%B0/new-3-pedal-pedal-set-thrustmaster-s-racing-product-ecosystem-100-metal-and-featuring-unique-

• oyuna ait son sürümün videosu çok sağlam görünüyor

bu oyunun şakası yok

• Çok gerdiler yaa!! Bari erken erişimi serbest bıraksalar. Kavuşsak artık!!!
  • bu oyunda adamakıllı bir kariyer, şampiyona sistemi var mı? ve araç modifikasyonu oluyor mu ilerledikçe?
  •  Project CARS (2015) [ANA KONU]  Project CARS (2015) [ANA KONU]  Project CARS (2015) [ANA KONU]  Project CARS (2015) [ANA KONU]  Project CARS (2015) [ANA KONU] Project CARS (2015) [ANA KONU]  Project CARS (2015) [ANA KONU]  Project CARS (2015) [ANA KONU]  Project CARS (2015) [ANA KONU]  Project CARS (2015) [ANA KONU]

• Oyunun yapımı tamamlanmış başka bir erteleme gelmiyor bundan sonra
  • çok şükür
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.