Şimdi Ara

Project CARS (2015) [ANA KONU] (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.351
Cevap
29
Favori
92.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ForceFeedback oyunda yok ki? Ben açıkçası büyük umutlarla indirdim. FFB'i sonuna kadar açtım, hiçbir şey yok. En sinir olduğum şey ise araç yavaşken dahi direksiyonun sert olması ve dar virajlarda fizik motoru saçmalıyor, hiçbir araç doğru düzgün hızda dönemiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan3536

Teşekkürler cevabınız için, logitechin yazılımıyla ayarladığımız direksiyon açısı geçersiz oluyor o zaman? Bende dönüşlerde problem yaşıyordum bunu dikkate alınca düzelir umarım.

İlk araç değiştirdiğimde aynı sorunu yaşamıştım, direksiyonu çevir çevir yine de dönmüyordu. Sonradan durumu farkettim.

Logitech'in yazılımında "oyunun ayarları değiştirmesine olanak sağla" gibi bir seçenek vardı. Eğer o ayarı kapatırsan muhtemelen senin isteğin dışına çıkmaz. Yani yazılımdan 270 dereceye zorlarsan oyunda da her araçta 270 derece olur. Denemedim ama tahminim o yönde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aventadorr

Hocam ForceFeedback oyunda yok ki? Ben açıkçası büyük umutlarla indirdim. FFB'i sonuna kadar açtım, hiçbir şey yok. En sinir olduğum şey ise araç yavaşken dahi direksiyonun sert olması ve dar virajlarda fizik motoru saçmalıyor, hiçbir araç doğru düzgün hızda dönemiyor.

Açıkçası ben ForceFeedback ile ilgili pek sorun yaşamadım. Mesela tek tekerleğin havada kaldığı durumlarda bile direksiyon bunu hissettirdi bana. Ama araç durduğu zaman direksiyonun fazla sert olması konusunda haklısın, ayarlarına bakmadım daha ama çözülmeyecek bir şey değil.

• Kendi hazırladığım bir karşılaştırma videosu arkadaşlar.Bir fikir vermesi açısından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raweal -- 2 Kasım 2014; 2:52:19 >

•  Project CARS (2015) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YasinCC -- 20 Kasım 2014; 9:58:26 >

• Oyunun ertelenmesi iyi oldu yoksa patlayacakti. Umarım beklentileri karşılar grafiklerde downgrade yapmazlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

Oyunun ertelenmesi iyi oldu yoksa patlayacakti. Umarım beklentileri karşılar grafiklerde downgrade yapmazlar

Oyun şu hali ile bile gayet iyi seviyede pc'ye zaten böyle bir oyun çıkmıyor kolay kolay.
    Grafik olarak zaten denebilecek bir şey yok. Sürüş ve FFB şimdiye kadar denediklerimin en iyilerinden biri diyebilirim. Patlayacak bir oyun değil ancak araba sayısı az gibi aslında olması beklenen bazı arabalar yok.
    Ancak ciddi bir bug sorunları var geç olsun güç olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinCC

quote:

Oyunun ertelenmesi iyi oldu yoksa patlayacakti. Umarım beklentileri karşılar grafiklerde downgrade yapmazlar

Oyun şu hali ile bile gayet iyi seviyede pc'ye zaten böyle bir oyun çıkmıyor kolay kolay.
    Grafik olarak zaten denebilecek bir şey yok. Sürüş ve FFB şimdiye kadar denediklerimin en iyilerinden biri diyebilirim. Patlayacak bir oyun değil ancak araba sayısı az gibi aslında olması beklenen bazı arabalar yok.
    Ancak ciddi bir bug sorunları var geç olsun güç olmasın

Yapımcı firmanın daha önceki Shift serileri direksiyonla oynuyordum sürüş dinamiklerini beğenmiyordum onun dışında grafikler arayuz muazzamdi. Bu sefer sürüş çok zevkli görünüyor. Umarım driver CLUB forza horizon gibi oyunlara kafa tutacak bi oyun olur pcde hakikaten eksiklik var yarış konusunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emiLL -- 20 Kasım 2014; 12:16:07 >

• quote:

Yapımcı firmanın daha önceki Shift serileri direksiyonla oynuyordum sürüş dinamiklerini beğenmiyordum onun dışında grafikler arayuz muazzamdi. Bu sefer sürüş çok zevkli görünüyor. Umarım driver CLUB forza horizon gibi oyunlara kafa tutacak bi oyun olur pcde hakikaten eksiklik var yarış konusunda

Oyunun shift serisi ile hiç bir alakası yok malum yerlerden beta sürümlerinden birini indirip deneyebilirsin. Bu oyunun menü tasarımını öğrenmek gerekiyor o kadar çok ayar ve detay var ki epey zaman alabiliyor öğrenmesi.
    Oyunun driverclub serisi ile karşılaştırılamaz driverclup arcade yapıda bir oyun. Bu oyun ise ayar seçenekleri ile sim-arcade yapıya dönüştürebiliyorsun yada tamamen sim yapabiliyorsun. Oyunun rakibi GT6, FORZA...

Buglar ile dolu kariyer kısmına baktım yapay zeka kötü. Ancak ayarlarda yarışçıların seviyelerini belirliyebiliyorsun seviye yükseldikçe gerçekten zorlaşıyor yaklaşamıyorsun bile.

Oyunu betada bu seviyeye getirenler elbet tam sürümde düzeltirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: YasinCC

quote:

Oyunun shift serisi ile hiç bir alakası yok malum yerlerden beta sürümlerinden birini indirip deneyebilirsin. Bu oyunun menü tasarımını öğrenmek gerekiyor o kadar çok ayar ve detay var ki epey zaman alabiliyor öğrenmesi.
    Oyunun driverclub serisi ile karşılaştırılamaz driverclup arcade yapıda bir oyun. Bu oyun ise ayar seçenekleri ile sim-arcade yapıya dönüştürebiliyorsun yada tamamen sim yapabiliyorsun. Oyunun rakibi GT6, FORZA...

Buglar ile dolu kariyer kısmına baktım yapay zeka kötü. Ancak ayarlarda yarışçıların seviyelerini belirliyebiliyorsun seviye yükseldikçe gerçekten zorlaşıyor yaklaşamıyorsun bile.

Oyunu betada bu seviyeye getirenler elbet tam sürümde düzeltirler.

ben shift serisi ile kıyaslamadım fakat shiftte project cars ekibinin elinden çıktığı için project carsın kaliteli bi yapım olacağını düşünüyorum . konsol deyince aklıma gelen oyunlar oluyor fakat pc deyince dirtten başka bi yarış oyunu gelmiyor doğru düzgün . project cars bu boşluğu dolduracak potansiyelde . tam sürümü beklemeye devam .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emiLL -- 20 Kasım 2014; 16:26:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• emiLL ve YasinCC aynı oyundanmı bahsediyorsunuz bilmiyorum ama ben pcars'ın 800 küsür bir sürümünü indirip oynadım sizin dedikleriniz le uzaktan yakından alakası yok. Shıft serilerinin bi kademe üstü fizikler. Belkide bana öyle geldi ama assetto corsadan sonra belkide bende başarısız bir etki yarttı. Ancak şuna eminim değil sim, similasyonun yanından bile geçemezdi benim oynadığım.
  • Bu oyunun multiplayer modu nasıl? The Crew gibi mi? Yoksa Gran Turismo gibi mi?

Mesajımı alıntılarsanız sevinirim.
  • 75 tl ile ön siparişe açılmış. Yumulalım

• myres kullanıcısına yanıt
    Tam yumuluyordum ki Enpara limitini doldurduğum gerçeği yüzüme çarptı (: 01.12.2014'te yumulacağım artık umarım pre purchase bu tarihe kadar açık kalır. Kaça kadar sürecekmiş bilgi var mı ?
  • 75 lira çok iyi fiyat, helal olsun
  • Fiyatı daha yüksek olur diye tahmin ediyordum yanıldım. Bu araç ve pist yelpazesine göre çok uygun.
  • Birkaç ay kalır muhtemelen. Yılbaşında alacağım bende. Belki % 1de olsa bir indirim görür

Enpara konusunda rahatım. Hesapta 300tl var. Ocağa kadar 200 daha yüklerim 500tl olur mis 2 tane kart olması avantajlı yapıyor beni.

@TMRT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Myres -- 22 Kasım 2014; 7:27:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LETHALDOZE

emiLL ve YasinCC aynı oyundanmı bahsediyorsunuz bilmiyorum ama ben pcars'ın 800 küsür bir sürümünü indirip oynadım sizin dedikleriniz le uzaktan yakından alakası yok. Shıft serilerinin bi kademe üstü fizikler. Belkide bana öyle geldi ama assetto corsadan sonra belkide bende başarısız bir etki yarttı. Ancak şuna eminim değil sim, similasyonun yanından bile geçemezdi benim oynadığım.

Shift ile alakası yoktu ayarları manuel olarak yaptım ben sürüş dinamikleri olması gerektiği gibi ancak hata yok mu var mesela dar alanlarda oyun sapıtıp gerçekçi sürüşten uzaklaşıyor. Arabayı eğimli bir yerde bırakın frene basılı tutun araba kendi kendine kayıyor oyunda bu hata var. Eğime doğru değil pistin neresine giderseniz gidin hep aynı yöne doğru kayma mevcut yüksek hızda virajları alırkende o yöne doğru kayma daha çok oluyor. Oyun beta olduğu için görmezden gelinecek şeyler. Zaten oyun zaman uzun bir süre ertelendi bu zaman sarfında inşallah düzelir pc'ye adam gibi bir yarış oyunu gelmiş olur.

Bu oyunu şahsen alacağım ve umarım yüksek rakamlarda satar da adam gibi yarış oyunlarının çeşitliliğinin artışını görmeye başlarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YasinCC -- 22 Kasım 2014; 10:58:28 >

• myres kullanıcısına yanıt
    Bizde 75 TL olan pre purchase Amerika vs. için 50 dolar. LordGaben el atmasın da
  • ön sipariş alınca, erken erişime izin veriyorlar mı yoksa marta kadar beklemek mi gerekiyor?
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.