Şimdi Ara

Project CARS (2015) [ANA KONU] (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.351
Cevap
29
Favori
92.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turbo-powwer

Hocam G27 alma arefesinde bu erteleme çok kötü oldu benim için. Ertelenen oyunların sabıkası malum hiçbir zaman iyi olmadılar o yüzden moralleri bozdu bu olay

Haklısın hocam genel olarak ertelenen oyunlar hayal kııklığı olmuştur ama bu oyunun geliştiricileri bu oyuna gönülden bağlandıklarını düşünüyorum ve ellerinden geldiğince iyi bir yapım için uğraşıyorlar bu oyun için ümidinizi yitirmeyin derim
  • quote:

Hocam oyun sizde mevcuttu değil mi her hangi bir developer dan özel bir açıklama geldi mi oyunculara ? Ayrıca oyunun son durumu hakkında SS ler ve oynanış ses hakkında fikirlerinizi paylaşabilir misiniz rica etsem

oyunun ilk beta sürecinde satın almıştım, sonra askere giderken forumdan vefasız üyenin birine sattım, tabi o zamanlar steam ile anlaşmamışlardı.. sonraki süreçte satın alamadım, satan bulamadım doğrusu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

quote:

Hocam oyun sizde mevcuttu değil mi her hangi bir developer dan özel bir açıklama geldi mi oyunculara ? Ayrıca oyunun son durumu hakkında SS ler ve oynanış ses hakkında fikirlerinizi paylaşabilir misiniz rica etsem

oyunun ilk beta sürecinde satın almıştım, sonra askere giderken forumdan vefasız üyenin birine sattım, tabi o zamanlar steam ile anlaşmamışlardı.. sonraki süreçte satın alamadım, satan bulamadım doğrusu..

Bu oyun satılırmı bee şimdi para verip alamıyoruz

• Source kullanıcısına yanıt
    Bu hafta içinde on sipariş geçmeyi duşunuyordum , yine de alacağım G27 yi Project Cars gelene kadar idare edeceğiz artık. Bu erteleme surecinde çarpışma fiziklerini artırsalar bari Grid 1 deki yapı olsa yeter çarpınca gidemeyen sağa sola çeken vesaire

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    Kotu olmuş oynayan birinden son durumu almak güzel olurdu. Siz Build 200 lerde bile beğenmiştiniz oyunu yanlış hatırlamıyorsam şu anki durumunu merak ediyorum

• quote:

Kotu olmuş oynayan birinden son durumu almak güzel olurdu. Siz Build 200 lerde bile beğenmiştiniz oyunu yanlış hatırlamıyorsam şu anki durumunu merak ediyorum

aynen iyi takip etmişsin 2xx li sürümü bile çok iyiydi şuan 9xx lerde olması lazım sürümün, sana merak sorunu kökten çözecek bir pm attım.
  • quote:

Bu hafta içinde on sipariş geçmeyi duşunuyordum , yine de alacağım G27 yi Project Cars gelene kadar idare edeceğiz artık. Bu erteleme surecinde çarpışma fiziklerini artırsalar bari Grid 1 deki yapı olsa yeter çarpınca gidemeyen sağa sola çeken vesaire

Daha iyi olacağına inanıyorum oyun internete sızdırılmış birazdan deniycem tecrübelerimi sizlerle paylaşırım

@ SLaYeR KiNG hocamıza teşekkürler.

• Görmüştüm hocam malum yerlere düştüğünü de önce bi başkaları tarafından indirilip denenmesini bekledim fake mi değil mi diye yine de teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turbo-powwer -- 18 Ekim 2014; 11:32:10 >
    Hocam yorum ve SS lerinizi bekliyorum ben ancak pazar günü deneyebileceğim
  • quote:

Hocam yorum ve SS lerinizi bekliyorum ben ancak pazar günü deneyebileceğim

Hocam az önce denedim oyunu ama laptopta oynayamadım en düşük ayarlarda 5-10 fps verdi masaüstü pc'ye ekran kartı aldığımda tekrar deniycem

Bu olmadı işte hocam
    Malum ortamlara düşen oyun build 829 ve 830 hocam. Hatta bugün içerisinde de Build 831 yayınlandı. Laptopunuzda kasması normal final ve optimize değil tabii.
  • Ben de şu an indirmeye başladım Assetto Corsa'da her şey max 1080p 40 fps alıyorum bakalım bunda nasıl olacak. Oynadıktan sonra yazarım. Heyecanlandım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaşlar bir aksilik olmazsa bu akşam GTX980 geliyor gece paylaşımlar yaparım
  • ben oynadım maalesef sağlıklı bir sürüm değil ..orjinalini beklemek en iyisi.grid in aynısı herşeyiyle oyun haberiniz olsun.oynayanlarda anlayacak
  • Arkadaşlar android tablette gösterge panelini görmek için hud dash apksını kurdum ama aktarımı başaramadım tecrübesi olan varmı

• Şu başlığın adı "Project Cars" olarak değişse çok güzel olacak aslında.
  • Oyun benim sistemde son ayarlarda ortalama 100fps ile çalıştı arkadaşlar tabi final sürümde bu daha da artacaktır sizler için birkaç ss aldım.

Not: Resimleri kaldırdım arkadaşlar bu yayayınladıklarım son ayar değilmiş Son versiyon indiğinde son detay seviyesinde resimler paylaşıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 25 Ekim 2014; 13:45:00 >
  • Arkadaşlar ben de ultra ayarlarda rahatça oynadım fakat fizikler hiç hoşuma gitmedi açıkçası. Benim ayarlarımda mı sıkıntı var yoksa?

Hocam anti aliasing sizde kapalı galiba onu da açmanızı öneririm ya da derecesini arttırmanızı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Godvater -- 19 Ekim 2014; 10:53:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun harika olmuş.Birde araç seslerini daha gerçekçi beklerdim.böyle görselliğe gitmemiş.Ayrıca tünel geçişlerindeki yankılanma efekti çok abartılı olmuş.
    Grafikler full şekilde 780SLI ile 1440p de yağmurlu sahneler hariç fix 120fps de sabit oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GUCCİ_MAN -- 19 Ekim 2014; 12:59:08 >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.