Şimdi Ara

^^^^^^^^NOKİA TELEFON KİLİT KODUNU BİLMİYORSANIZ, İŞTE BURDAN ÖĞRENİN^^^^^^^^ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
2
Favori
399.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok çok saol annemin 6260 unutmuş kodunu annem yaptım oldu
  • reis selam,

Ben bir konuda yardım istiyorum n95 im var ve kilit kodumu unuttum, bu unlock me de çalışmıyor bende desteklenmeyen uygulama diyor yuklemek isteyince kilit kodumu nasıl bulabilirim fotmat atmadan yapmak mumkunmu kardeşim? cok tesekkurler
  • arkadaşlar bendde playstaıon 3 war n95 8 gb tarzı tellerle takas etmek istiom ve tabiki + para detaylı bilgi için ultr_aslan_1905_dolunay@hotmail.com
  • YAW KARDEŞ BU IMAI NUMARASINI YAZDIM BANA BİR KOD VERDİ EE BUNU TELEFONUN HANGİ BÖLÜMÜNE YAZACAĞIZ LÜTFEN YARDIM EDİN YA
  • güzel paylaşım saol işime yaradı
  • 6120 de nie bu uygulama olmuyo:(:(
  • Harika ya Teşekkürler.
  • ARkadaşlar nokia 6630 da verdiğiniz siteden gelen mastercode işe yaramıyor başka nasıl fabrika ayarlarına dönebilmek için kilit kodunu değiştirebiliriz
  • saol deniyelim hemen
  • arkadaşlar benım 6630 dellendı kılıt kodu ıstıyor telefon kullandıgım tum kodları yazdım kabul etmıyor aksılık cıhazın arkasında ımeı numarasıda yazmıyor versıyon mu atmam gerek yıne

saygılar
  • teşekkürler walla süper oldu
  • Ya bu imei kodunu nerden bakıcaz bulamadım
  • sağol eline sağlık senin sayende telefonun kilit kodunu değiştirebildim ve telefonumun kullanamadığım bazı özelliklerini artık kullanabiliyorum
  • arklar ilk yöntemi denedim yok olmuyo bu arada N79 benim tel ..
  • bana bi yardım edin telefon kilitlendi açılmıo ımeı numarasıylada yaptım yine olmadı yapabilen varsa bu işi haber versin yardıma ihtiyaç var. şimdiden teşekkürler
  • arkadaşlar bende de 6220 Classic var denedım ama olmadı yardım lütfen!
  • N73 ümün kilit kodunu unuttum şarjı azdı zaten ve telefon kapandı şimdi telefonu açabilmem için kilit koduna ihtiyacım var IMEI numarasını telefonun kutusundan yararlanarak buldum ve sitee yazdım bana bi kod verdi ama bu kodu kabul etmiyor telfon ne yapabilirim?
  • İşe yaramadı, yardımcı olabilecek varmı, cihaz açılmıyor şu an...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

İşe yaramadı, yardımcı olabilecek varmı, cihaz açılmıyor şu an...

Cihaz nedir ?

Edit : Neyse, cevaplayım. Sizden önce yazan arkadaşlarda da aynı sorun var yeni okudum. Bu site vb. onay güvenlik kodları Symbians Os8 üstü için işlemez, tabir-i caizse yemez. Teknik servis gerekli, açıkladıklarım için. Box olmadan yapılamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmreSym -- 19 Ocak 2010; 22:03:37 >
  • bi bakalım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.