Şimdi Ara

iOS 5 ve iCloud'a saatler kala Apple, iTunes 10.5'i yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
9.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 12 Ekim günü iOS 5'i yayınlayacak olan Apple, yeni sistemin mevcut iOS cihazlarına yüklenebilmesi ve iOS 5'li cihazların eş zamanlanabilmesi için gerekli olan iTunes 10.5 güncellemesini yayınladı.

Quicktime içermeyen ve boyutu değişkenlik gösteren iTunes 10.5 güncellemesinin getirdiği yenilikler şöyle;

• iTunes in the Cloud. iTunes artık satın aldığınız müzikleri ve TV'de oynatılabilen öğeleri iCloud’da saklar ve onları herhangi bir yerde ve zamanda ek bir ücret ödemeden aygıtlarınızda kullanabilmenizi sağlar.

• Otomatik İndirmeler; Herhangi bir aygıtta veya bilgisayarda müzik satın alın, bir kopyası Mac’inize ve iOS aygıtlarınıza otomatik olarak indirilsin.

• Daha Önce Satın Alınanları İndirme; Daha önce satın aldığınız müzikleri, TV'de oynatılabilen öğeleri, uygulamaları ve kitapları ek bir ücret ödemeden yeniden indirin. Daha önce satın alınanlar artık iTunes Store’da yoksa kullanılamayabilirler.

• iOS 5 yazılımına sahip iPhone’unuzla, iPad’inizle veya iPod touch’ınızla eşzamanlayın.

• Wi-Fi Eşzamanlama. iPhone’unuz, iPad’iniz veya iPod touch’ınız ile iTunes aynı Wi-Fi ağında oldukları zaman onları otomatik olarak eşzamanlayın.

• itunes 5 i yükledik iOS 5 i bekliyoruz.. hadi hayırlısı..
  • 00.00 dan sonra cıkar mı acaba :D
  • İtunes 10.5 beta 7 back up lari gormuyodu simdi görürmü acaba ?
  • Over air update olacak mı? Yoksa iTunes üzerinden shift+restore mu yapcaz?
  • benim iphone 4 ios 4.3.4 (8K2) yüklü, apple sayfasından itunes 10.5 i yükledim yüklemez olaydım. itunes store açılır gibi yapıyor açmıyor sorun ne olabilir acaba ios 5 yükleyince düzelirmi sizce? itunesi komple sildim herşeyiyle bir daha birdaha kurdum sorun devam ediyor bilgisi olan varmı? inanın bu sorun bir çok kişide baş gösterdi. yakında başlığı çıkar konunun saygılar.
  • Sımdı denedım olmuyor :( Surum guncel dıyor
  • itunes un sitesinden indirin. türkçede eklemişler bi tuhaf olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slybzkrt

itunes un sitesinden indirin. türkçede eklemişler bi tuhaf olmuş.

Evet dostum bende sıtesınden ındırdım dırek turkce acıldı bı garıp geldı gozume :) ılk acılısta
  • Mac'te update olarak buldu.Bendeki 87.9 mb olarak gözüküyor ingilizce kullandığım için mi acaba?
    What's new in iTunes 10.5

iTunes in the Cloud. iTunes now stores your music and TV purchases in iCloud and makes them available on your devices anywhere, any time, at no additional cost.

Automatic Downloads. Purchase music from any device or computer and automatically download a copy to your Mac and iOS devices.

Download Previous Purchases. Download your past music, TV, app, and book purchases again, at no additional cost. Previous purchases may be unavailable if they are no longer on the iTunes Store.

Sync with your iPhone, iPad, or iPod touch with iOS 5.

Wi-Fi Syncing. Automatically sync your iPhone, iPad, or iPod touch with iTunes any time they're both on the same Wi-Fi network.

For information on the security content of this update, please visit:http://support.apple.com/kb/HT1222.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTaLuA -- 12 Ekim 2011; 1:02:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Emin83

quote:

Evet dostum bende sıtesınden ındırdım dırek turkce acıldı bı garıp geldı gozume :) ılk acılısta

İtunesi türkçe mi yapmışlar hayret nasıl olduda yaptılar acaba.

Edit:Şimdi indirdim yükledim türkçe güzel olmuş :D İngilizcede çeviriyorduk ama Ana dilin tadı bir başka ya göz aşinalığı var en azından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 78erhan78 -- 12 Ekim 2011; 1:20:43 >
  • quote:

yuppiiiii  bizi bastan beri unutmalari zaten yanlisdi.
  • siteden ayrıca indirmeye gerek yok. güncelledinizse, tercihlerden dil seçin ve yeniden başlatın yeterli.
  • Türkiye saati ile 18:00 da çıkacak yani Hemen çıksın !
  • Final sürüm OTA olarak gelecek mi? Bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iSafari

Final sürüm OTA olarak gelecek mi? Bilgisi olan var mı?

İlk indirmeyi 700 kusur MB ile klasik olarak yapacaksınız. Bundan sonra OTA ile güncellenecek.
  • Arkadaşlar I Tunes 10.5 te tercihlerden Türkçe dili seçtim ve artık I Tunes Turkish :) herkese hayırlı olsun...
  • İOS 5 update tarihini 16-10-2011 olarak güncellediler İtunes update tuşuna tıklayınca bu yazdı. Ben ipad 1 kullanıyorum diğer cihazlar içinde durum aynımı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezoor

İOS 5 update tarihini 16-10-2011 olarak güncellediler İtunes update tuşuna tıklayınca bu yazdı. Ben ipad 1 kullanıyorum diğer cihazlar içinde durum aynımı acaba

Dostum o otomatik güncelleme denetlemesi için tarih yani itunes otomatik kendi kontrol edecek o tarihte. İOS5 çıkışıyla alakası yok
  • Türkiye saati ile 18:00 demi yayınlanacak iOS 5
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.