Şimdi Ara

sıfır vw polo 1.4 benzinli (2012 model)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
43.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sıfır olarak bu arabaya bakıyorum ama kararsızım. fiyatı 33,900. aldıktan sonra eğer mümkünse fabrikadan lpg de taktırmak istiyorum. sizce iyi bir fikirmidir? yardım edin. iyi bir araçmıdır yeni polo. memnun kalırmıyım.

• B sinifindaki en kaliteli, saglam, dayanikli araclardan birisi. Ikinci eli iyidir. Yalniz, donanim olarak zayif sayilir. Yakiti vasat, hatta gunumuz kosullarinda vasatin alti. Motoru atmosferik oldugu icin LPG uygulanabilir, ama izlenimlerime gore cok tercih edilmiyor.

Alternatifleri cok olan bir arac. O yuzden Fabia, Punto Evo, Fiesta gibi rakipleriyle ilk elden, gidip inceleyerek ve test surusune cikarak karsilastirmanizi oneririm. Akliniza yatarsa su anki fiyati fahis degil. Bir yil once Euro 2 liranin altindayken 30 bin lira civarinda etiketi vardi.
  • Lpg takılabiliyormu polo ya ? İlk kez duyuyorum.
  • lpg takılır ama bagajda nekadar yer kalır onu bilemiyorum.......
  • Sizin ilacınız Astra Classic III. Aralık ayını bekleyin aynı paraya alırsınız. 1.6 115hp Lpg uyumlu motor(Opel garantiyi bozmadan takıyor) ve Polo'da olmayan bir yığın özellik.
  • bu arabaya iyidir diyen yokmudur 1 kişi :)))
  • Aralık ayını bekleyin, Astra Classic 3 alın... Hem C sınıfı, hem poloya göre ağzına kadar dolu, hem 115hp, hem de daha ekonomik... (;
  • Bence de Poloya lpg taktırırsak bagajda yer sıkıntısı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRm

Aralık ayını bekleyin, Astra Classic 3 alın... Hem C sınıfı, hem poloya göre ağzına kadar dolu, hem 115hp, hem de daha ekonomik... (;

iyi bir alternatif olabilir.
  • Ben de bu aracı düşünüyorum ama beklemedeyim hem kullanıcıları kolluyorum hem de Aralık i bekliyorum
  • http://forum.donanimhaber.com/m_33997890/mpage_1/key_/tm.htm

kullanıcıları bu baslıkta toplandı.ınceleyın ıstersenız.
  • polonun 1.4 benzinlisi yerine 4.000 tl fark verip 1.2 dizelini almanızı tavsiye ederim.
    lpg taktırdığınız zaman brc-zavoli vs orta bir marka ve ruhsat işlemleri 2.000 tl masraf yaparsınız., bagajdan kaybedersin vs.
    B sınıfında fiesta fiat vs diğer arçaları önermmem çünkü neredeyse hepsi aynı fiyat...
    diğerleri donanım açısından üstünken, VW kalitesi bir gömlek üstte.
    opel astra III yerine tercihen yine polo alırdım.
  • kuzenım sıfır 1.2 dizel aldı.Araç sınıfına göre fena sayılmaz ama 1.2'yi duyunca ben afalladım.Kuzenımın tek istediği yakıtı düşük olmasıydı.Beklediğini alıyor fakat araç 4 kişi olunca ve rampa görünce yavaştan vites küçültmeye başlıyor bir de yazın klima açılınca.. Kredisiydi şuyu buyu derken 42000e maletti hayırlı olsundan başka diyecek bir söz kalmamıştı benim için Siz siz olun hocam 1.2 falan almayın 1.4ün altına düşmemenizi tavsiye ederim saygılar..
  • Astra Classic III..hem C segment hem de polodan daha donanımlı ve güçlü...
  • VW fabrika çıkışı LPG takmıyor ki.
    Amacınız ekonomi ise 1.2 TDI daha mantıklı,aralarında çok da büyük farklar yok sanıyorum.
    Performans anlamında da 1.4 benzinliyi aratmaz.
  • Polo'nun bagajı zaten çok küçük bide lpg yaparsanız bagaj iptal diyebiliriz.Başka modellere yönelmenizi tavsiye ederim
  • dizelde de 50000 km den sonra sorunlar olmaya başlıyo diyolar. motoru daha teferruatlı ve parçaları pahalı diyolar. diyolar da diyolar.
  • ayrıca peugeout 207 nasıl bir araçtır. tavsiye edermisisnz...
  • Sınır gittikçe geriye çekiliyor sanırım
    Düzgün kullanıldıkça bakımları yapıldıkça 50 binde sorun çıkarması için çaba sarfetmeniz gerekir.
    İkinci elde ben de LPG'ciyim ama arada fazla fark yoksa ve sıfır alınıyorsa dizel iyidir.
    207 konusunda pek yorum yapamayacağım,kötü bir araç değil fakat ben Polo'yu tercih ederdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sapultra

Sınır gittikçe geriye çekiliyor sanırım
    Düzgün kullanıldıkça bakımları yapıldıkça 50 binde sorun çıkarması için çaba sarfetmeniz gerekir.
    İkinci elde ben de LPG'ciyim ama arada fazla fark yoksa ve sıfır alınıyorsa dizel iyidir.
    207 konusunda pek yorum yapamayacağım,kötü bir araç değil fakat ben Polo'yu tercih ederdim.

hocam sıfır dizel polo alamam sanırım. sence benzinli polo almsam yakıt tüketimi ne kadar fark eder. ayrıca bu benzinliye lpg taktırayım dersem ne gibi bir masraf çıkar. ayrıca lpg taktırınca garanti kapsamından çıkarmı? fabrikadan garantisi bozulmadan poloya lpg takılabiliyormu?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.