Şimdi Ara

şu siteye bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

http://bayiltici-sprey.tk/

• Bu nedir ya.
  • abi bunlar insan olamaz birde bakanlık onaylı yazıyor .Siteyi umarım her .oku kapatan türktelekom buna bi el atar umarım.Hatta alttaki yorumları yazanlarım ıp numarasından da ihbar kabul edilip bu kişilere gerekli cezayı vermesini umuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

abi bunlar insan olamaz birde bakanlık onaylı yazıyor .Siteyi umarım her .oku kapatan türktelekom buna bi el atar umarım.Hatta alttaki yorumları yazanlarım ıp numarasından da ihbar kabul edilip bu kişilere gerekli cezayı vermesini umuyorum.

alttaki yorumlar sahtedir. onları hiçbir insan yazmaz bence.
  • quote:

Bu ürünü almadan önce çok tedirgindim açıkcası, ama aldıktan sonra çok işime yaradı eşimin benimle cinsel ilişkiye girmek istememesi beni çıldırtıyordu. Üzerinde denedim ve sonuç gerçekten mükemmel :) 1 adet daha sipariş verdim tşkler

Bi tanesi 60 kullanımlıkmış. Sanki her akşam kullandı bitti de bi tane daha sipariş verdi. Site sahipleri yapmıştır yorumu ürün satsın diye. İnsan bari bitince falan tekrar alacağım yazardı.

Bi tanesi de 4 kutu sipariş verdim yazmış. SAbah akşam birilerini bayıltıyor sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netcore -- 10 Ekim 2011; 17:31:35 >
  • Bide bakanlıktan onaylı yazmış
  • Biriside halasının kızına kullanmış. Töbe töbee.
  • Bunu alan yakında teyzesine halasına atlar ondan sonrada diziler neden gösterilir
  • Kullanım alanını sırf tecavüze indirgeyip ilgi çekmeye yönelmişler DALEYlAMALAR
  • yazıklar olsun
  • Gerçekten işe yarıyorsa her arabada bulunması gereken şeylerden biri.Nato biber gazı alcağına bunu al daha iyi.
  • yukarı
  • Closed! sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilk3r.s

Closed! sanırım.

evet sonunda kapanmış galiba.
  • köpeğine sıkan vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: XPHOS

köpeğine sıkan vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: exe_genesis

quote:

Bu ürünü almadan önce çok tedirgindim açıkcası, ama aldıktan sonra çok işime yaradı eşimin benimle cinsel ilişkiye girmek istememesi beni çıldırtıyordu. Üzerinde denedim ve sonuç gerçekten mükemmel :) 1 adet daha sipariş verdim tşkler

Bi tanesi 60 kullanımlıkmış. Sanki her akşam kullandı bitti de bi tane daha sipariş verdi. Site sahipleri yapmıştır yorumu ürün satsın diye. İnsan bari bitince falan tekrar alacağım yazardı.

Bi tanesi de 4 kutu sipariş verdim yazmış. SAbah akşam birilerini bayıltıyor sanki.

Edit : Ya aralıklarla hala gülüyorum kardeşim ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babblebabble -- 11 Ekim 2011; 4:44:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: XPHOS

köpeğine sıkan vardı

• mynete bile haber oldu. Kapanması normal.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.