- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Mezunlar için Örnek Sistemli Çalışma Programi...
63 Cevap23629 Görüntüleme18 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

232 Mesaj
9 Ekim 2011; 22:34:51 

Bu sistemi kurmak için 1 2 ay bozup bozup uğraştım.En sonunda yerine oturttum.Bende gayet iyi işliyor.
Konuya bizene, diye laf sokma çabasında olan arkadaşlar sizene:Dİsteyen beğenir isteyen beğenmez.Ben program isteyen arkadaslar için paylaşıyorum.
Bu arada düz lise mezunuyum.Diploma puanım 56.7 sene ko oynadım.Ve geçen sene bıraktım.Benim durumumda olan arkadaslar kendinize güvenin.Masanın başından kalkmayın.Aşırı dikkat eksikliğiniz varsa normaldir.Bendede var.Ama önemli olan o masanın başında oturmak.Oturunca dikkat eksikliği fln kalmıyor

Program biraz ağır program:D

Ders çalışma programım:Gece,öğlen,sabah uyanip ders çalısmayi denedim.En iyisi sabah*tan başlamak.Gün ışığı en iyisi!
0

Resimi masaüstüne indirip zoomlayabilirsiniz.Daha iyi görüntü kalitesi alırsınız.

1 aylık konu çalışma programı:Bu program önemli.Size nerede oldugunuzu gösteriyor.Konuyu tamamen bitirince üzerini fosforlu kalemle çiziyrm:D.Üzerini çizince ilerlediğimi hissediyorm:DTatmin oluyorm:ka09:
0

Soru çizelgesi:Gün sonunda ne kadar soru çözdüysem bu çizelgeye yaziyorum.Ne yaptığımı daha iyi kavrayabiliyorm.
0

Tekrar çizelgesi:Tekrar çooook önemli.Örn sınıflandırma tekrari yapiyorm.Yaptıktan sonra - atiyorm.Birdaha yaparsam + ya çeviriyorm.Önceki konularda eşit + ya ulaşirsa baştan tekrar yapmaya başliyorum.
0

Çözemediğim soruları kesiyorum.Koskocaman panoma iğneliyorum.Konu hakkında baya çalıştıktan sonra, baya soru çözdükten sonra birdaha bakıyorum.Genellikle çözüyorum.Çözemediğim zaman forumlara koyuyorm:)
Foruma koydugum konular içinde ayrı bir defterim var.Oraya yapistiriyrmki arada tekrar edeyim:)

+Bu çizelgeler ve tablolar duvarda asılı.Her geçtiğimde bakıyorum.Planlar yapıyorum...Daha iyi oluyor.

Arkadaşlar programlı çalışmak için kendinizi zorlamalısınız.Bende çok zorlandım.Ama şimdi sistemli,programlı çalıyorum.Zorlanmadan bişey yapamazsiniz.

Umarım işinize yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AshtonKutcher -- 9 Ekim 2011; 22:39:29 >

562 Mesaj
9 Ekim 2011; 22:56:46 

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

173 Mesaj
9 Ekim 2011; 23:12:13 

dostum çok ayrıntılı yapmışsın gibi

ben böyle bir bir programı bir gün kaçırsam ertes gün kapatmaya çalışırım, daha sonra diğer güne 2 katı olur, öyle öyle bayağı birikir... amaşu ay sonunda hangi konuları bitirdim ya da hangilerini bitirmedim o çok öenmli benişm için onu bende uyguluyorum

benimki
pazartesi: mat2 - mat1 - türkçe
salı: geo - analitik geo - fizik
çarşamba: kimya - biyoloji - organik....
. . . .

diye gi,diyor, hafızam iyi olduğu için genelde her oturuşumda testten çok konu bitirmeye çalışıyorum... sonuçlarını bi kaç aya kadar inş. görürüm

232 Mesaj
9 Ekim 2011; 23:19:08 

quote:

Orijinalden alıntı: -öglena-

dostum çok ayrıntılı yapmışsın gibi

ben böyle bir bir programı bir gün kaçırsam ertes gün kapatmaya çalışırım, daha sonra diğer güne 2 katı olur, öyle öyle bayağı birikir... amaşu ay sonunda hangi konuları bitirdim ya da hangilerini bitirmedim o çok öenmli benişm için onu bende uyguluyorum

benimki
pazartesi: mat2 - mat1 - türkçe
salı: geo - analitik geo - fizik
çarşamba: kimya - biyoloji - organik....
. . . .

diye gi,diyor, hafızam iyi olduğu için genelde her oturuşumda testten çok konu bitirmeye çalışıyorum... sonuçlarını bi kaç aya kadar inş. görürüm

Mezun oldugumuz için program kolay kolay bozulmuyor.Birde konunun tam oturmadıgını hissediyorsaniz kesinlikle konuya calısmaya ve soru çözmeye devam edin.
Bu arada snn kacıncı snn?

167 Mesaj
9 Ekim 2011; 23:51:56 

Hocam tebrikler güzel bir program yapmışsın.bende kendime yaptım bir program ve ilk meyvesini dershane sınavında gördüm.inşallah seneye istediğimiz yerleri kazanmış oluruzda bu kadar emek boşuna gitmez.

Shakira anne oluyormuş...

1849 Mesaj
10 Ekim 2011; 0:09:58 

valla size imrendim bende ne program nede düzgün çalışma sadece kendime güven var bakalım sonu ne olacak

Tacize Artık Yeter!, Facebook sayfasını beğenmek için tıklayın bir omuzda siz verin; https://www.facebook.com/pages/Tacize-YETER/249330295265916

2781 Mesaj
10 Ekim 2011; 0:45:00 

hocam sen ne yaptın ya, bu nasıl program helal valla

ben 2de evde oluyorum, günde 2,5 saat çalısıyorum şimdilik, dersane olmadığındada 5saat

112 Mesaj
10 Ekim 2011; 0:51:23 

Paylaşım ıcın tesekkurler.

Ajda Pekkan Öldi mü ?
Hülya Avşar Kaldı mü ?
Gülben Ergen Aldi mü?
Keremcem Yırtılır...

173 Mesaj
10 Ekim 2011; 9:03:12 

quote:

Orijinalden alıntı: AshtonKutcher

Mezun oldugumuz için program kolay kolay bozulmuyor.Birde konunun tam oturmadıgını hissediyorsaniz kesinlikle konuya calısmaya ve soru çözmeye devam edin.
Bu arada snn kacıncı snn?

ben de bu sene mezun oldum 2. senem yani... geçen sene de 230k lardaydım

1492 Mesaj
10 Ekim 2011; 10:38:38 

ihtiyacı olanlara çok iyi bir paylaşım bu sistemi oturtan adam bence açıkta kalmaz (4 Yıllık adam akıllı üni olarak söylüyorum.)

0 Mesaj
10 Ekim 2011; 15:27:27 

biraz fazla ağır değilmi bu program.

20 Mesaj
10 Ekim 2011; 17:07:57 

Benım anlamadıgın şu problem var.Dershanede hocalar en az 400 soru diyor.Yahu her soruya 2 dk ayırsam 800 dk yapar yani 13saat 20 dk yapar.Ula ben 12 sene hayatımda çalışmamışım 13 saat nasıl çalışacağım.

181 Mesaj
10 Ekim 2011; 17:13:48 

peki lise 3 için bu program olur mu ? ( hafta sonları )

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

645 Mesaj
10 Ekim 2011; 17:49:07 

bu programa 7-8 ay uy zaten sınavdan sonra mekiksiz dünyanın yörüngesine girersin

167 Mesaj
10 Ekim 2011; 18:24:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Cyaßß

bu programa 7-8 ay uy zaten sınavdan sonra mekiksiz dünyanın yörüngesine girersin

güzeldi .benim okulda bir biyoloji hocam vardı bana dediki.hayatım boyunca eşşek olacağıma dört yıl inek olurum demişti.bizde dört yıl inek olmayı başaramadığımız için bu yıl aşırı derecede inek olalım.

232 Mesaj
10 Ekim 2011; 20:10:16 

quote:

Orijinalden alıntı: shakir@

güzeldi .benim okulda bir biyoloji hocam vardı bana dediki.hayatım boyunca eşşek olacağıma dört yıl inek olurum demişti.bizde dört yıl inek olmayı başaramadığımız için bu yıl aşırı derecede inek olalım.

ne 4 yılı 9 senedir inek olmadım:D 9 seneyi 200 güne sığdırıyoz bakalım:)Sonumuz hayrola

232 Mesaj
10 Ekim 2011; 20:12:24 

quote:

Orijinalden alıntı: jensonbutton44

Benım anlamadıgın şu problem var.Dershanede hocalar en az 400 soru diyor.Yahu her soruya 2 dk ayırsam 800 dk yapar yani 13saat 20 dk yapar.Ula ben 12 sene hayatımda çalışmamışım 13 saat nasıl çalışacağım.

Ya o hocalar her sınıfı derece sınıfıyla karıstıyor.Konularımız tam olsa hadi neyse.Konumu calısalım,sorumu çözelim,uyumayalımmı .......

232 Mesaj
10 Ekim 2011; 20:17:51 

quote:

Orijinalden alıntı: freekick_2011

biraz fazla ağır değilmi bu program.

Ben yazıyım sen karar ver.
7 sene ko oynadım.Lise 4 de sınavlara girmedim.Sınav parasını yedim.Diploma puanım 56.

Geçen sene dershaneye yazıldım.Dershanede ilk dersim geometriydi.Hoca bana geniş açılı üçgen nedir diye sordu.Yapamadım.Neyse: Az öz temel yaptım.
Bu sene 3.senem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AshtonKutcher -- 10 Ekim 2011; 20:19:53 >

167 Mesaj
10 Ekim 2011; 21:25:02 

quote:

ne 4 yılı 9 senedir inek olmadım:D 9 seneyi 200 güne sığdırıyoz bakalım:)Sonumuz hayrola

İnşallah sonumuz hayrolur...i̇nanki tek sosyal aktivitem uyumak oldu inşallah bunun meyvelerini yazın yeriz.

232 Mesaj
10 Ekim 2011; 23:48:09 

quote:

İnşallah sonumuz hayrolur...i̇nanki tek sosyal aktivitem uyumak oldu inşallah bunun meyvelerini yazın yeriz.

Dstm güldürdün:D:D.Uykuyuda sosyal aktivite yaptın ya
Dünyanın en sosyal hayvanları boz ayılar,semenderler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AshtonKutcher -- 10 Ekim 2011; 23:49:08 >

2 Mesaj
11 Ekim 2011; 13:40:33 

arkadaşım sen biyoloji çalışmıyor musun

6 Mesaj
11 Ekim 2011; 14:16:59 

böyle yaparak kendine eziyet etmekten başka birşey yapmıyorsun bi dershaneye yazılıp orada çalışsan senin için daha avantajlı olur ben dershaneye gidiyorum ve lise son tm öğrencisiyim dershaneye hergün saat 17.00 da derse başlayıp 22.00 da eve dönüyorum ve bu zamanda bana bayaa bi şekilde oldukça yetiyor :)

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3594 Mesaj
11 Ekim 2011; 15:16:41 

Böyle bir programa uyabilen insana saygı duyarım arkadaş. Şahsen ortalamanın üzerinde çalışmama rağmen plan, programa uyamıyorum.

7 Mesaj
11 Ekim 2011; 21:42:50 

Yine sen link vermiştin galiba başka bir forumda vardı aynısı ogün alıp düzenledim ( az hafiflettim diyelim ) kullanıyorum ama şu saatte yemek ye şu saatte çalış kısmı kasar adamı robot değiliz ben günlük çalışma süresini ve çalışmam gereken dersleri gözetiyorum sadece

213 Mesaj
12 Ekim 2011; 17:31:48 

Sheldon Cooper tarzı bir program olmuş sanki. Uyabilene helal olsun.

120 Mesaj
12 Ekim 2011; 17:57:33 

Tekrar çizelgesine nasıl uyduğunu daha detaylı anlatır mısın çok iyi düşünmüşsün.

büyükkk zen düğününde ve tom waits şarkı söylerken keman çalıyordu brahms ve mahler içiyordu şarap.bir ağacın tepesine çıktılar kitap ayracı yapmaya ve yeraltından notların arasına sıkıştırdılar dostoyevskiyi anarken...

"Yaşamak için benim tek bir sebebim var: Belkide bir daha yaşayamama ihtimalim ! " The Narrator

232 Mesaj
12 Ekim 2011; 18:00:38 

quote:

Orijinalden alıntı: FİLOOZOOF

Tekrar çizelgesine nasıl uyduğunu daha detaylı anlatır mısın çok iyi düşünmüşsün.

Örn:Bugün sınıflandırma calıstım.- yapıyorm.Yarında calıstım + yapıyorm.
Aynı hizada +ların hepsi yada önemli konuların aynı hizada + olmasını bklyrm.Dediğim gibi olunca yeniden aynısını uyguluyorm.

232 Mesaj
12 Ekim 2011; 18:02:43 

quote:

Orijinalden alıntı: batuhanry

Sheldon Cooper tarzı bir program olmuş sanki. Uyabilene helal olsun.

O bu programın 2 katını 3 yaşında uyguluyordur

213 Mesaj
12 Ekim 2011; 18:33:34 

quote:

O bu programın 2 katını 3 yaşında uyguluyordur

eheh doğru söylüyorsun.

120 Mesaj
12 Ekim 2011; 20:19:56 

quote:

Aynı hizada +ların hepsi yada önemli konuların aynı hizada + olmasını bklyrm.Dediğim gibi olunca yeniden aynısını uyguluyorm.

evet onu anladım.
ne sık tekrar yapıyorsun hangi zaman aralıklarında mesela ???

büyükkk zen düğününde ve tom waits şarkı söylerken keman çalıyordu brahms ve mahler içiyordu şarap.bir ağacın tepesine çıktılar kitap ayracı yapmaya ve yeraltından notların arasına sıkıştırdılar dostoyevskiyi anarken...

"Yaşamak için benim tek bir sebebim var: Belkide bir daha yaşayamama ihtimalim ! " The Narrator

232 Mesaj
23 Kasım 2011; 20:11:06 

quote:

Orijinalden alıntı: FİLOOZOOF

evet onu anladım.
ne sık tekrar yapıyorsun hangi zaman aralıklarında mesela ???

Haftada bir veya 2.

0 Mesaj
24 Kasım 2011; 1:11:57 

quote:

bu tekrar çizelgesinin lys say kısmıyla ygs kısmını tarayıp paylaşabilir misin ?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Kasım 2011; 9:47:25 

teşekkürler bende açık lise 11. sınıf öğrencisiyim buna benzer bişey uygulamaya başlıyorum bugünden itibaren,2-3 saat daha az olabilir,spor yapıyorum hergün 2 saat ve 2 saatte oyun,seneye oyunu kesip çalışmaya 2 saat daha eklemeyi düşünüyorum.

4098 Mesaj
24 Kasım 2011; 14:06:41 

Planlı gitmek iyidir ama bukadarı gereksiz olmuş. Robot değilsiniz siz arkadaşlar. O günkü ruh haliniz nasılsa öyle çalışın, hangi dersi istiyorsanız ona çalışırsınız. Test istersen onu çözersin kafan daha rahat olur.

232 Mesaj
24 Kasım 2011; 17:44:43 

quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

Planlı gitmek iyidir ama bukadarı gereksiz olmuş. Robot değilsiniz siz arkadaşlar. O günkü ruh haliniz nasılsa öyle çalışın, hangi dersi istiyorsanız ona çalışırsınız. Test istersen onu çözersin kafan daha rahat olur.

Tm cisin herhalde.
Hedef tıp ne yapalım:)

38 Mesaj
24 Kasım 2011; 18:45:17 

mesajım bulunsun

Uzaklaştırılmış
192 gün cezanın,
75 gün 16 sa. 59 dk. kadarı kaldı.
26 Kasım 2011; 9:53:20 

quote:

Bu sistemi kurmak için 1 2 ay bozup bozup uğraştım.En sonunda yerine oturttum.Bende gayet iyi işliyor.
Konuya bizene, diye laf sokma çabasında olan arkadaşlar sizene:Dİsteyen beğenir isteyen beğenmez.Ben program isteyen arkadaslar için paylaşıyorum.
Bu arada düz lise mezunuyum.Diploma puanım 56.7 sene ko oynadım.Ve geçen sene bıraktım.Benim durumumda olan arkadaslar kendinize güvenin.Masanın başından kalkmayın.Aşırı dikkat eksikliğiniz varsa normaldir.Bendede var.Ama önemli olan o masanın başında oturmak.Oturunca dikkat eksikliği fln kalmıyor

Program biraz ağır program:D

Ders çalışma programım:Gece,öğlen,sabah uyanip ders çalısmayi denedim.En iyisi sabah*tan başlamak.Gün ışığı en iyisi!
0

Resimi masaüstüne indirip zoomlayabilirsiniz.Daha iyi görüntü kalitesi alırsınız.

1 aylık konu çalışma programı:Bu program önemli.Size nerede oldugunuzu gösteriyor.Konuyu tamamen bitirince üzerini fosforlu kalemle çiziyrm:D.Üzerini çizince ilerlediğimi hissediyorm:DTatmin oluyorm:ka09:
0

Soru çizelgesi:Gün sonunda ne kadar soru çözdüysem bu çizelgeye yaziyorum.Ne yaptığımı daha iyi kavrayabiliyorm.
0

Tekrar çizelgesi:Tekrar çooook önemli.Örn sınıflandırma tekrari yapiyorm.Yaptıktan sonra - atiyorm.Birdaha yaparsam + ya çeviriyorm.Önceki konularda eşit + ya ulaşirsa baştan tekrar yapmaya başliyorum.
0

Çözemediğim soruları kesiyorum.Koskocaman panoma iğneliyorum.Konu hakkında baya çalıştıktan sonra, baya soru çözdükten sonra birdaha bakıyorum.Genellikle çözüyorum.Çözemediğim zaman forumlara koyuyorm:)
Foruma koydugum konular içinde ayrı bir defterim var.Oraya yapistiriyrmki arada tekrar edeyim:)

+Bu çizelgeler ve tablolar duvarda asılı.Her geçtiğimde bakıyorum.Planlar yapıyorum...Daha iyi oluyor.

Arkadaşlar programlı çalışmak için kendinizi zorlamalısınız.Bende çok zorlandım.Ama şimdi sistemli,programlı çalıyorum.Zorlanmadan bişey yapamazsiniz.

Umarım işinize yarar.

Çizelgeleri nereden bulabilirim?

teşekkürler

232 Mesaj
26 Kasım 2011; 20:15:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Turk-Engineer

Çizelgeleri nereden bulabilirim?

teşekkürler

0

0

0
">
0

http://c1110.hizliresim.com/q/v/5qu7.jpg

Uzaklaştırılmış
192 gün cezanın,
28 Kasım 2011; 16:37:37 

quote:

0

0

0
">
0

Çok Teşekkür ediyorum.

Konular varya + koyuyorsun. o lazım daha çok. nerde bulabilirim.

202 Mesaj
11 Aralık 2011; 16:41:42 

mesajım bulunsun umarım hedefine ulaşırsın başarılar

46 Mesaj
18 Ağustos 2012; 18:41:08 

sonuç noldu ?

167 Mesaj
18 Ağustos 2012; 18:54:39 

quote:

Hocam tebrikler güzel bir program yapmışsın.bende kendime yaptım bir program ve ilk meyvesini dershane sınavında gördüm.inşallah seneye istediğimiz yerleri kazanmış oluruzda bu kadar emek boşuna gitmez.

Vayyy be 9 ekimde bu konuya mesaj atmışım,insan eski mesajını görünce nasıl duygulanıyor....

Hocam sonuç ne oldu,hedeflerine ulaşabildin mi?

427 Mesaj
18 Ağustos 2012; 19:09:09 

quote:

Vayyy be 9 ekimde bu konuya mesaj atmışım,insan eski mesajını görünce nasıl duygulanıyor....

sen ulaşabildin mi?nereyi hangi bölümü kazandın?

167 Mesaj
18 Ağustos 2012; 19:20:53 

quote:

Orijinalden alıntı: blacktox55

sen ulaşabildin mi?nereyi hangi bölümü kazandın?

Tam hedeflerime ulaştığım söylenemez...dokuz eylul makineyi kazandim

1 Mesaj
18 Ağustos 2012; 22:20:53 

Emeğine sağlık :) Umarım istediğin yeri kazanırsın seneye.

232 Mesaj
18 Ağustos 2012; 23:45:07 

quote:

Orijinalden alıntı: anilebe

sonuç noldu ?

Sonuç Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AshtonKutcher -- 18 Ağustos 2012; 23:47:35 >

232 Mesaj
18 Ağustos 2012; 23:47:12 

quote:

Orijinalden alıntı: haskolibasili

Emeğine sağlık :) Umarım istediğin yeri kazanırsın seneye.

Bu sene gidiyorum dostum:D

232 Mesaj
19 Ağustos 2012; 0:03:24 

quote:

Sonuç Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği .
Sen ne yaptın?

202 Mesaj
19 Ağustos 2012; 0:07:39 

quote:

Sonuç Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği

Hayırlı olsun Ashton

167 Mesaj
19 Ağustos 2012; 0:09:19 

quote:

Sonuç Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği .
Sen ne yaptın?

Dokuz eylul makine

Uzaklaştırılmış
192 gün cezanın,
27 Kasım 2012; 11:57:48 

quote:

0

0

0
">
0

hocam çizelgeler duruyorsa, yenilermisiniz rica etsem?

TEŞEKKÜRLER

63 Mesaj
27 Kasım 2012; 12:43:58 

günlük 4 saat mola çok fazla değil mi ben yemek molası hariç hiç mola vermiyorum. 3-4 saatte bir 5-10dk müzik dinliyorum sadece. Programa ağır bir program yazmışsın ama bence gayet hafif bir program. Ama ben okadar çalışmama rağmen 400 soruya cogu zaman ulasamıyorum (sayısal da).