Şimdi Ara

Honda Civic Cyclone Navigasyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
17.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle selamlar , aracıma cyclone marka navigasyon taktırdım ve gayet memnunum. Ancak araçta klip izleyemedim internetten indirip usb ile bağlamama rağmen araca taktığımda müzik çalıyor fakat görüntüyü vermiyor. Hangi formatta indirmem gerekiyor ? Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

• cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IceBaby -- 11 Ekim 2011; 17:03:05 >
  • up
  • yeni civic için taktıran var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramses49

yeni civic için taktıran var mı?

Yeni Civic için Cyclone taktırdım.. Gayet memnunum

Oncelikle navigasyon cok basarılı ancak hala hangi versiyon kullanılıyor emin olamadım.. TeleAtlas ? Igo ?

DVD üzerinde VCD filmeler probemsiz calisiyor.. Radio da 24 kanal imkanı tanıması cok iyi, eski aracımda toplam 6 tane oldugu için cok farketti.. Ses kaliteside cok iyi masaallah

Gelelim USB'den müzik ve film izlemeye.. Muzik (MP3) de hic problem yok, ancak film için her formatı destekliyor demek cok zor.. Acıkcası HD ve FullHD bir videonuz varsa onu ne yazıkki scale edemiyor - converter ile video yu kucultmek zorunda kaldım.. Ayrıca bazı MP4 lerde ses codec ini goremedigi için ses gelmedi .. En uygun formatı XVID 50 ile 800x640 mpx altında yakaladım diyebilirim.. Bu formatta hic sorun yok..

Bluetooth uda basarılı buldum.. Telefonu direkt tanıyor.. Direkt oradan arayıp / cagrı alabiliriyorum + tum kullanıcılarıda orada listelediği için telefonu kullanmadan arama yapabiliyorum

Son olarak AUX ve IPOD kısmını deneyemedim - Oyun kısmıda gereksiz birşey gibi geldi bana..

Renk uyumu %100 konsola uydu diyemem - sim oranı biraz farklı ama cok dikkat etmeniz lazım uyumsuzlugu yakalamanız için - gözardı edilebilir o yuzden..

Kutusunda gelen kullanım kılavuzları (Ing ve Tur) cok da detaylı degil, biraz daha detaylı olabilirdi..

Şimdilik paylaşabileceklerim bu kadar..

İyi Günler

• Fiyat bilgisi var mı? Bir de geri görüş kamerası ile entegre edilebiliyor mu?
  • proxy kullanıcısına yanıt
    Cihaza geri görüş kamerası entegre edilebilir.
    Perakende satış sitemizden ürün fiyatını bulabilirsiniz.
    www.aracimneister.com/honda-kat211.html
  • Cyclone Navigasyon C kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, fb7 kasada kullandigim cylone navigasyon cihazimda son zamanda suregelen bir problem var, usbden muzik dinliyorum araci stop edip calistirsigimda eskiden kaldigi yerden devam ediyordu ancak su an ana mwnuye donup radyo calisiyor ve 87,5 frekansi caliyor muİk aekmesine bastigimda mp3 kaldigi yerden devam ediyo gibi gorunuyor fakat radyo caliyor, radyoya girdigimda frekans son kanala geciyor radyoyu kapayip tekrar usbden acmam gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde mp3 dinlerken yine radyoya gecme sorunu var , servis bunun normal oldugunu soyledi acikcasi basindan savdi bununla ilgili bir cosum varmi yada cihaza yeni bir surum yukleyebilirmiyim

• welldeath W kullanıcısına yanıt
    bende bu ürünü kullanıyorum fb7 kasada.
    o dediğiniz sorun bende yok.ne dinliyorsam kapatılı açıldığında kaldığı yerden yada aynı frekanstan devam ediyor.
    bence ayarlarıyla ilgili bir sorun var sizde.kurcalayıp bulabilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar bende de cyclon marka multıekran var Honda cıvıc 2012..ancak sd kartını kayıp ettım ve navıgasyonum özelliğini kullanamıyorum.honda bayi çok fazla söylüyor.bu problemi nasıl çözebilirim bilen, başından geçen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • özgürbey10 Ö kullanıcısına yanıt
    Yeni bir sd kart alip navi programini bulmaya çalışın.

• Arkadaslar bayiye bugün cyclone takıtrdım 1900 işçilik içinde fiyat nasıl

• Merhaba arkadŞlar, bu cihaz ile aracın handsfree özelliğini kullanabiliyor musunuz ?

• kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam;

Ben de Honda Civic bakıyorum. Bayi bana aracın navigasyonlu fiyatını söyledi. Uygun geldi bana. Ama bir arkadaşım bazı bayilerin orjinal Honda Navigasyonu yerine 700-800 TL tutarındaki navigasyonları takarak müşterilere indirim yapıyorlarmış gibi gösterebileceklerini söyledi. Bu durumu nasıl ayırt edebiliriz. Kendilerinin söylediği 2250 Tl değerindekş navgasyon marka ve modeli nedir acaba? Bu durum hakkında net bir bilgi var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: welldeath

Merhabalar, fb7 kasada kullandigim cylone navigasyon cihazimda son zamanda suregelen bir problem var, usbden muzik dinliyorum araci stop edip calistirsigimda eskiden kaldigi yerden devam ediyordu ancak su an ana mwnuye donup radyo calisiyor ve 87,5 frekansi caliyor muİk aekmesine bastigimda mp3 kaldigi yerden devam ediyo gibi gorunuyor fakat radyo caliyor, radyoya girdigimda frekans son kanala geciyor radyoyu kapayip tekrar usbden acmam gerekiyor

Cozum bulundu,

TP ve TA ozellikleri bu soruna sebep oluyor bunlar kapali iken sorun yok,
    Bu tuslarin kendiliginden acilip kapanmasi ise su sekilde oluyo, ya biri kurcaliyor ya bir cocuk basiyo yada bluetoottan telefonla konusma bittiginde kapama tusuna benim gibi birkac sefer basarsaniz arama bittiginde arkadaki radyo arayuzunde kapama tusunun oldugu yere TP ve TA tuslari denk geliyor istemeden siz basmis oluyorsunuz

• 46Melih 4 kullanıcısına yanıt
    rw 1500 model 2015 lere takılan
    Bu mesaja eklenen görseller:

Honda Civic Cyclone Navigasyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: fehmi02

Yeni bir sd kart alip navi programini bulmaya çalışın.

Ne yaptin hallettin mi? Halletmediysen bendeki sdkartin bir kopyasini sana gonderebilirim.. Alacagin bir sdkarta kopyalarsin

• 46Melih 4 kullanıcısına yanıt
    Biraz gec oldu ama cevaplayim.. Honda orjinal navigasyon gonderiyor mu bilmiyorum simdiye kadar rastlamadim. Kendi sayfadinda navigasyon hediyeli kampanyada cyclone marka navigadyon verilecegi yaziyor..

• Honda Cİvic 2015 aracımda Cyclone navigasyon var.. Akdasında hangi bağlantılar olduğunu bilmiyorum, acaba açıkta elinde olan varsa, fotografını çekip gönderebilir mi? Araca cdchanger takmak istiyorum. Cİhazın destekleyip desteklemediğinden emind eğilim. Servis desteklemediğini söyledi ama başından atmak için de böyle söylemiş olabilir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.