Şimdi Ara

Sony Pictures, 'Steve Jobs' filmi için harekete geçti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
5.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Dünyanın önde gelen film yapım şirketlerinden Sony Pictures, teknoloji dünyasının son 35 yılında yetiştirdiği dahi çocuğu, son 10 yılın icra kurulu başkanı Steve Jobs'ın başarılarla ve rekorlarla dolu hayatını film yapabilmek için harekete geçti.

Deadline'ın haberinde Sony Pictures, Walter Isaacson tarafından yazılan Steve Jobs'ın resmi biyografi kitabının filmde kullanılmak üzere haklarını satın alabilmek için çalışmalara başladığı bilgisi yer alırken; şimdilik konuyla ilgili daha detaylı bilgi bulunmuyor.

Bilindiği üzere Steve Jobs, kendi biyografisini yazması için bir dönem CNN'in başkanlığını da yürüten, şu anda da Time dergisinde genel yayın yönetmenliği yapan Walter Isaacson'a yetki vermiş ve uzun süren çalışmaların ardından hazırlanan kitabın 21 Kasım tarihinde satışa sunulacağı açıklanmıştı. Ancak, Steve Jobs'ın vefatı üzerine kitabın çıkış tarihi 24 Ekim'e çekilmişti.

• Tahmin etmiştim böyle bir film olacağını, merakla bekliyor olacağım.
  • Filmi izlemeyi iple çekiyorum.
  • Hah şimdi bizim kitap okumayan Türk'ler bu filme gider kitap okumadan. Birde filmden çıkar, "öyle film mi olur abi dövüş sahnesi öpüşme sahnesi bile yok" der. Adamların milyon dolar harcadığı filmi tek cümlede çöpe atar. Recep İvedik de o ara rekor kırar

Kitabı okuyan tayfada "şuraları atladı koymaları gerekirdi" diye hayıfanır yönetmen gibi Buna bende dahilim.
  • Kitabi da filmi de merakla bekliyorum, bircok kisi icin mukemmel bir ilham kaynagi ve yol gosterici olacagi dusuncesindeyim.
  • film kitap kesinlikle edinilmeli
  • Bu ne acele adamın ölmesinimi bekliyodunuz :S
  • İşsizin biri 30 saniye bekleyip herkese - atmış.
  • Daha dün aklımdan geçiyordu Steve Jobs'un hayatını konu alan biyografi/dram filmi yapılsa keşke diye çok sevindim bu habere filmide kitabıda merakla bekliyorum.
  • tr çevirisi ne zaman trye gelir ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakışır. Steve Jobs gibi Dünya'ya sunduğu Apple teknolojileriyle büyük işler başarmış adamı yaşatmak lazım. Böyleleri kolay gelmiyor.
  • pirates of silicon valley
    bill gates ve jobs u anlatan harika bir film, izlemenizi öneririm :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: diffriend

Hah şimdi bizim kitap okumayan Türkler bu filme gider kitap okumadan. Birde filmden çıkar, öyle film mi olur abi dövüş sahnesi öpüşme sahnesi bile yok der. Adamların milyon dolar harcadığı filmi tek cümlede çöpe atar. Recep İvedik de o ara rekor kırar Kitabı okuyan tayfada şuraları atladı koymaları gerekirdi diye hayıfanır yönetmen gibi Buna bende dahilim.

Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar derler ya hemen eksileri basmışlar sana. Biz bu Türklük zihniyeti yüzünden gelişemiyoruz saten.

• Hay maşallah eskilere bak en çok eksi alan haber sanırım :-)
  • Güzel bir film olacağı kesin. Baya bir bütçe ayırırlar ve ortaya güzel bir şey çıkar fakat kanaatimce kitap daha sonra çıksa iyi olur.
  • film bence gereksiz uzerinden epey gecmesi gerekirdi boyle bir calisma icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayret başlıkta popüler kelimeler olan samsung ve patent gibi cümleler geçmemiş.Heralde birçok kişi nasıl bağlasakta buradan da bir tartışma çıksa diyodu ama bulamadı heralde :)
  • Kitabı alıcağım filme de giderim de Sony hakları satın alırsa arka planda SE telefonları ve Vaio laptopları kullanamayacağını biliyor olmalı Şaka bir yana Disney / Pixar ikilsinin hakları alıp Fincher gibi birisine çevirtmesini dilerim.(Disneyin bu tipte bir film çevirmiyeceğini düşünürsek).Fazla Holywood vari ve gerçek üstü öğelerin dhail edilmemesi lazim diye düşünüyorum.
  • böyle bişe zaten beklenen bi hareketti..umarım kısa sürede gerçekleşir..denildigi gibi çogu kişiye ilham kaynagı olabilecek bi yapıt olabilir...sabırsızlanıyorum..
  • Hadi bakalım bekliyoruz
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.