Şimdi Ara

Android Ice Cream Sandwich'den yeni görüntüler internette paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
9.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Apple'ın eski CEO'su ve kurucusu Steve Jobs'un ölümü üzerine iptal edilen Google ve Samsung ortak lansmanı, Android'in yeni sürümünü heyecanla bekleyen meraklılarını hayal kırıklığına uğrattı. Ancak teselli olacak yeni Ice Cream görselleri WPCentral sitesi tarafından internette paylaşıldı.

Tablet için ayrı akıllı telefon için ayrı Android sürümü olayını ortadan kaldıran Ice Cream Sandwich tüm cihazlara göre optimize edildi. Gingerbread tecrübesini ve Honeycomb arayüzünden pek çok özelliği bünyesinde toplayan Ice Cream Sandwich'in Kasım ayında yayınlanması bekleniyor. 

• Yinemi Bamyaa

Yinemi Bamya.Avi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JohnLord -- 8 Ekim 2011; 2:18:13 >
  • Çok modern görünüyor. Çok ilgimi çekti...
  • Su kapkara arayuzle oled ekrana enerji tasarrufu yaptiracagim derken yasam enerjimi de alip goturduler. ic karartici ve estetik olmayan bir arayuz geliyor yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi positroN -- 8 Ekim 2011; 1:48:01 >
  • Uzun zamandır siteye tek bir yazı bile yazmıyorum, ama takibimi de hergün yapıyorum. İlk defa bir arayüz beni bu kadar heyecanlandırdı. Tamam 3.0'ı da sevdim ama bu bir başka güzel görünüyor. Tamamen teknoloji odaklı bir arayüz geleceğe odaklı kesinlikle sahip olmam gerek :)
  • Hakikaten çok siyah boğuyor insanı.Google o renkli ama sade arayüzünü androidde de gösterse mutlu olacağız.
  • Yaaa androidi Apple ile karıştırmayın hele bi çıksın size gökkuşağı renginde olanından yaparım meraketmeyin :D
  • sırf en güncel yazılımlar gelsin diye yep yeni telefon aldım. inşallah sıkıntısız şu güncellemeyi de alırız keyfimize bakarız...
  • Yeniolan şey bumu eskisi bundan daha yeni bee gelmee oldugun yerde dur arayüz!!
  • arkadaşlar bence çok hoş özellikle nexus primede süper durur hem amoled hem hd ekran düşünmesi bile insanı meraklandırıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti545 -- 8 Ekim 2011; 8:45:42 >
  • Ya 3 tuslu androidi hic sevmedim 4 tus cok karizmatik duruyordu samsung 3 tus icin nekadar israr ettiyse !!@
  • Arayüz guzel olmuş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: positroN

Su kapkara arayuzle oled ekrana enerji tasarrufu yaptiracagim derken yasam enerjimi de alip goturduler. ic karartici ve estetik olmayan bir arayuz geliyor yine.

İnternette istemediğin kadar tema bulup, olmadıda hiç birini beğenmezsen kendin de yeni tema yapabilirsin :)
  • status bari veya launcheri degistirerek siyahliktan kurtulunamiyor çünkü siyahlik sadece burada değil. özellikle standart toolkit ile yapilmiş programlarim hepsi kapkara onu nasil değiştireceksin hepsine arayüz mü yazacaksin?
  • herkes arayüz derdinde ama bu default arayüz. Samsung kullanıyorsan TouchWiz, HTC kullanıyorsan Sense, SE kullanıyorsan Timescape, hadi hiçbirini istemiyorsan 3. parti go launcher tarzı arayüz kullanacaksın..

üyelerin neden işletim sistemi'nin ayrıntıları yerine arayüz'e bu kadar taktığını anlayamıyorum gerçekten..
  • Bu yeni surum arayuzden başka ne yenilik getiecek ....???herhalde platformları birleştirmekten başka bi durum yok...yemişim icecream ide sandawich i de....
    Bence en iyisi su galaxy s2 ye ios5 yukleyebilsek ve stabil calıssa...:D...
  • bu surumdeki en buyuk degisiklik arayüz, aciklayan google.
    haberin konusu yeni arayuz. paylasilan resimler bununla alakali.
    buna ragmen arayuzle yorum yapmak bazilarina anlamsiz geliyor ilginc dogrusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: positroN

bu surumdeki en buyuk degisiklik arayüz, aciklayan google. haberin konusu yeni arayuz. paylasilan resimler bununla alakali. buna ragmen arayuzle yorum yapmak bazilarina anlamsiz geliyor ilginc dogrusu.

En büyük yenilik cihazlara yeni arayüz getirmesi -ben hiç beğenmedim gerçi- ancak yine büyük firmalardan alan kişiler o firmaların arayüzünü kullanacak touchwiz yada sense gibi o yüzden sorun yok.

Öte yandan sanıyorum ki cihazlar bu işten pek anlamayan kişilerin elinde ondan dolayı sadece bu tür resimler çıkıyor.
  • Lansmandan önce ne tür bilgilerin gelmesini bekliyorsunuz? Tarayıcı hızlandı bu özellik eklendi native sisteme geçildi bunların Lansmandan önce sizdirilmasini beklemek saçmalık olur sonuçta çikolata tanitmayacaklar.. Ayrıca kernel 3.0.1 gayet iyi bir yenilik ve bu görüntüler test versiyonunun görüntüleri ne malum 3 ay önceki görüntü olmadığı o yüzden sabır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLoft

herkes arayüz derdinde ama bu default arayüz. Samsung kullanıyorsan TouchWiz, HTC kullanıyorsan Sense, SE kullanıyorsan Timescape, hadi hiçbirini istemiyorsan 3. parti go launcher tarzı arayüz kullanacaksın..üyelerin neden işletim sisteminin ayrıntıları yerine arayüze bu kadar taktığını anlayamıyorum gerçekten..

sadece arayüz olurmu tonla yenilikler var içerisinde bu güncellemeleri eski arayüze sıkıştırmaya kalkarlarsa ortaya iğrenç bir şey çıkar. düşünsene bi windows xpnin üstüne 7 çıktı, 7 deki görsellik xpnin aynısı olsaydı sadece içinde yenilikler barındırıyo olsaydı kim neden kullansın derdik 7yi. ayrıca samsung nexus prime da touchwiz olmadan çıkacakmış
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.