Şimdi Ara

Samsung-Google: Ertelemenin sebebi Steve Jobs'ın vefatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
9.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Teknoloji dünyasının merakla beklediği 11 Ekim'deki ortak etkinliklerini süpriz şekilde erteleme kararı alan Samsung ile Google cephesinden resmi açıklama geldi; ertelemenin sebebi Steve Jobs'un vefatı...

Başta Ice Cream Sandwhich desteği olmak üzere birçok özelliğiyle merak konusu olan Nexus Prime'ın tanıtılacağı etkinlikle ilgili iki firmadan yapılan resmi açıklamada; etkinliğin ertelenme sebebiyle ilgili olarak şu satırlara yer verildi;

"Tüm dünyanın Steve Jobs'u saygıyla andığı bu günlerin yeni ürün tanıtımı için doğru zaman olmadığına inanıyoruz."

Diğer taraftan AllThingsD'e açıklama yapan ismi açıklanmayan bir kaynak ise, ertelemenin sadece etkinlik bazında olduğunu ve ürün açısından bir erteleme söz konusu olmadığını belirtti.

• Tebrikler kendilerine yakisani yapmislar

http://www.youtube.com/watch?v=Py9TfZGie48&feature=share

Merak edenlere yeni nexus prime

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinuhe.s -- 7 Ekim 2011; 21:02:59 >
  • Yerinde ve etik bir davramış...
  • Onurlandırmak istemişler güzel düşünce takdir ettim.
  • Büyük firmalara yakışan duruşu sergileyebilmişler, rekabet hırsının gözlerini bürümediğini göstermişler. Tebrik etmek lazım.
  • HTC dün partilerle alkollü içeceklerle tanıtım yaptı. Bu noktada google ve samsung u tebrik ederim.
  • hatta abartıp samsung tahtalıköy S for steve modeli ile piyasaya sürebilir.sonuçta google kurucusu olan adam macbookumdan yazıyorum demişti kimbilir telefonuda iphone'dir :D

quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

HTC dün partilerle alkollü içeceklerle tanıtım yaptı. Bu noktada google ve samsung u tebrik ederim.

izlediğim filmlerin %99unda cenazelerde alkol alınıyor zaten.Sorunun alkol olacağını sanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutarslan.com -- 7 Ekim 2011; 21:02:55 >
  • En doğru olanı yapmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutarslan.com

hatta abartıp samsung tahtalıköy S for steve modeli ile piyasaya sürebilir.sonuçta google kurucusu olan adam macbookumdan yazıyorum demişti kimbilir telefonuda iphone'dir :D

quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

HTC dün partilerle alkollü içeceklerle tanıtım yaptı. Bu noktada google ve samsung u tebrik ederim.

izlediğim filmlerin %99unda cenazelerde alkol alınıyor zaten.Sorunun alkol olacağını sanmıyorum

Edit:Bastım eksiyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mobile Prof. -- 7 Ekim 2011; 22:23:18 >

• a! Valla, Samsung' la Google' ı çok tebrik ediyorum, en güzelini yapmışlar bravo, bazı seylerin isten önce gelmesi gerektiğini tüm dünya anlamalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gennosuke

Tebrikler kendilerine yakisani yapmislar

Şu ekran üstü ile ekran altı bölümlerin ekranla arasında olan mesafeyi bir türlü kısamadılar gitti. Yarım cm indirseler o mesafeleri süper olacak. Bu dediğim tüm telefon üreticileri için geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 7 Ekim 2011; 21:10:52 >
  • quote:

Tebrikler kendilerine yakisani yapmislar

bu protatip degilse cihaz bariz yavas,
    adam cogu kez 2 kez basmak zorunda kaldi.
  • Bi tasla 2 kus. Takdir edilecek bi davranis olmasinin yaninda inanilmaz bi PR.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reklam kokan hareketler bunlar. Ama yinede tebrik ederim apple olsa yapmazdı
  • zaten ertelemenin bu nedenden olduğunu tahmin etmiştim,doğru karar!
  • quote:

Tebrikler kendilerine yakisani yapmislar http://www.youtube.com/watch?v=Py9TfZGie48&feature=share Merak edenlere yeni nexus prime

abi 3 tuş iyrenç olmuş androide yakıştıramadım !!!!!
  • Takdire şayan bir davranış :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max payne 35 -- 8 Ekim 2011; 11:51:06 >
  • videodaki ekran yamuk mu ne?
  • samsung ve google a tebrikler
  • Büyük firmalar,ne kadar büyük,vizyon ve misyon sahibi olduklarını böyle günlerde yaptıklarıyla gösterirler.Tebrikler samsung ve google..

Bu arada linkte verilen görüntülerdeki telefon nexus prime olsun ya da olmasın telefonu kullanan tam bir mal.mal. ve yine mal.Arkadaşım sağ tarafta menü yok hala neden gitmeye çalışıyosun sürükleyerek.insan bi telefonun arkasını kamerasını yandan profilini çeker.Gitmiş, 4.65 inçlik telefonun en altında 0.5inçlik kısmında android tuşumu arıyo ne arıyosa onu çekiyo.Akşam akşam nerden izledim de sinirlendim hey allahım.güzelim telefon kimlerin elinde geziyo piyasaya çıkmadan..

herkese iyi geceler..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.