Şimdi Ara

AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.240
Cevap
18
Favori
229.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Shafter

quote:

Orjinalden alıntı: sertac35

ya arkadaslar benım gelecek olan arcımın doseme rengı sıyah/sıyah/sıyah/sıyah/gumus

bu sondakı gumus aracımın nerresı bılgısı olan var mı?
    acaba komple sıyah mı alsaydım...............

on koltuklar siyah arka koltuk gumus olacak.

nasıl yanı on koltukalr sıyah arka koltuklar grı kotu bı goruntu olmaz mı acaba senin gormuslugun varmı bu sekılde nasıl gorunuyor bılıyormusun.... resım falan varmı elınız de...............
  • arkadaşlar merhaba,

ben uzun süre megane II kullandıktan sonra hayırlısıyla şu sıralar audi a3'e terfi etmeyi planlıyorum.
    DOD'dan 2004 model ambition tiptronic 39000 km de bir audi için 37000 ytl fiyat aldım. sizce bu fiyat nasıl? kırmızı renk pek haz etmiyorum ama bu otomobil ne yazıkki öyle.
    bu alışveriş öncesi biraz tedirginim aslında. tavsiyelerinizi bekliyorum!
  • Arkadaşlar yaklaşık 1 ay kadar önce Audi S-line Ambiton paket bir araç sipariş ettim. Aracım Haziranın ilk haftası gelecek.

Sline paket
    Ambiton paket
    Sunroof
    Xeon plus far
    Alüminyum vites topuzu
    Park mesafe kontrol

Aslında benim endişem, ben çık hızlı kullanan risk alan bir insan değilim.Acaba konfordan çok mu feragat etmiş durumdayım. Hem Ambition hem de Sline olunca bu amortisorler çok sert olacak diye endişe içindeyim.
    Acaba kütük gibi rahatsız bir araba kullanıyormuş izlenimimi verecek, yoksa belli oranda hoş, güzel yol tutuş ve insana heyecan veren bir sürüş keyfimi verecek inanın çok endişeliyim. Ne olur Sline kullanan arkadaşlar ya da spor süspansiyon kullanan arkadaşlar beni b,lgilendirirerse çok memnun olurum.

Sadece görünüş için sıfır konfor olacaksa bu benim için çok çok kötü,acaba hata mı yaptım, kafamı vurmayayım sonra.

• quote:

Orjinalden alıntı: audisline

Arkadaşlar yaklaşık 1 ay kadar önce Audi S-line Ambiton paket bir araç sipariş ettim. Aracım Haziranın ilk haftası gelecek.

Sline paket
    Ambiton paket
    Sunroof
    Xeon plus far
    Alüminyum vites topuzu
    Park mesafe kontrol

Aslında benim endişem, ben çık hızlı kullanan risk alan bir insan değilim.Acaba konfordan çok mu feragat etmiş durumdayım. Hem Ambition hem de Sline olunca bu amortisorler çok sert olacak diye endişe içindeyim.
    Acaba kütük gibi rahatsız bir araba kullanıyormuş izlenimimi verecek, yoksa belli oranda hoş, güzel yol tutuş ve insana heyecan veren bir sürüş keyfimi verecek inanın çok endişeliyim. Ne olur Sline kullanan arkadaşlar ya da spor süspansiyon kullanan arkadaşlar beni b,lgilendirirerse çok memnun olurum.

Sadece görünüş için sıfır konfor olacaksa bu benim için çok çok kötü,acaba hata mı yaptım, kafamı vurmayayım sonra.

benim aracımda hemen hemen senın donanımlarında bende x enon yok vıtes topuzu yok ekstra cokfonk dıreksıyon var
    bu konu hakkında benımde tam ılgım yok fakat bu soruları bende kendı kendıme sormustum...sonucta 17 inc bı jant kullanıyorsan amortısorlerın ne olursa olsun cok esnek olmayacaktır.ama sonucta canını sıkacak bı pozısyonun olcanı tahmın etmıyorum.cunku sıradan bır arabaya bınmıyeceksın audı ye bıneceksın...

senın aracın rengı ne renk....sanslısın kı hazırana cok bısey kalmadı benım durum vahım temmuz bası gelıyo...

• rengi siyah, herşeyi siyah yani,
    Ben 32900 e aldım sen kaça aldın?

bu arada umarım eddiğin gibi olur.Yoksa çok üzüleceğim.
  • sıfırı 50000 ytl civarı olan bir araç(antalya da ki araç herhalde) için 37000 hiç te az değil üstelik alım satım vergisi de yaklaşık 850 ytl falan tutar.sen topici bir araştır sıfırların opsiyon listesi olacak bir kıyasla derim.baksana adamlar 32000euro ya 2006 model xenonlu,sunrooflu sıfır araç satıyorlar
  • Arkadaşım ben zaten 0 aldım arabam haziranda gelecek vebu özelliklere 32900 euro gayet normal bir fiyat.sen 37000 nerden çıkardın anlamadım doğrusu

quote:

Orjinalden alıntı: raifkokten

sıfırı 50000 ytl civarı olan bir araç(antalya da ki araç herhalde) için 37000 hiç te az değil üstelik alım satım vergisi de yaklaşık 850 ytl falan tutar.sen topici bir araştır sıfırların opsiyon listesi olacak bir kıyasla derim.baksana adamlar 32000euro ya 2006 model xenonlu,sunrooflu sıfır araç satıyorlar

• Arabalarımız gelsin seninle buluşalım ve tanışalım iki aynı araba çok kıyak olur
    quote:

quote:

Arkadaşlar yaklaşık 1 ay kadar önce Audi S-line Ambiton paket bir araç sipariş ettim. Aracım Haziranın ilk haftası gelecek.

Sline paket
    Ambiton paket
    Sunroof
    Xeon plus far
    Alüminyum vites topuzu
    Park mesafe kontrol

benim aracımda hemen hemen senın donanımlarında bende x enon yok vıtes topuzu yok ekstra cokfonk dıreksıyon var
    bu konu hakkında benımde tam ılgım yok fakat bu soruları bende kendı kendıme sormustum...sonucta 17 inc bı jant kullanıyorsan amortısorlerın ne olursa olsun cok esnek olmayacaktır.ama sonucta canını sıkacak bı pozısyonun olcanı tahmın etmıyorum.cunku sıradan bır arabaya bınmıyeceksın audı ye bıneceksın...

senın aracın rengı ne renk....sanslısın kı hazırana cok bısey kalmadı benım durum vahım temmuz bası gelıyo...

• ben sertac35 e cevap vermiştim
  • teşekkür ederim raifkokten,

haklısın ama sıfır alacak imkanım hiç yok, şu an bu alışverişi bile son gücüme kadar kullanarak yapıyorum. çünkü megane II yok pahasına gitti 2003 modeldi 52000deydi ve 17500 ytle satıldı :(. 22500 euro civarı oluyor böyle sıfırını alsam dedigin gibi 31000 euro gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tabush -- 29 Nisan 2006; 14:10:03 >
  • Orjinalden alıntı: audisline

rengi siyah, herşeyi siyah yani,
    Ben 32900 e aldım sen kaça aldın?

bu arada umarım eddiğin gibi olur.Yoksa çok üzüleceğim.

[/quo

BENİMKIDE SIYAH AMA ARKA KOLTUKLAR SIYAH/GUMUS
    ARACI IYI ALISSSIN BENDE X ENON YOK 32500 E ALDIM...AMA 230€LIK DIREKSIYON VAR
    BİLİYORMUSUN BIDE S LINE NORMAL AMBITIONLARA GORE 1 CM DAHA ALCAK DAHA SPOR BIR SUSPANSIYONA SAHIP

SENIN ARAC BENDEN 1AY ONCE GELECEGINE GORE SENDEN ARTIK BOLCA ICTEN DISTAN FOTOGRAFLAR BEKLIYORUMM......

X ENON U EKLETEYIMDEDIM SONRADAN BANA 15 GUN DAHA SONTAYA ZAMAN VERDILER BENDE VAZGECTIM BILIYORUM COK KOTU AMA NAPALIM.....

SANA ARACIN GELECEGI ZAMAN KONUSUNDA NET BIR TARIH VERDILER MI???
  • BIDE KONSOL RENKLERI OLARAK GALIBA BI KOYU LACIVERT , BI SIYAH DUZ RENK OLUYORMUS BEN ALIRKEN OONU BELIRTMEDIM ACABA GELECEK OLAN SIYAH ARBAMDA NE RENK OLARAK GELECEK SIZ ALIRKEN BELIRTTINIZZ MIII??????
  • valla bende belirtmedim ama siparişte siyah/siyah-siyah/siyah-siyah olarak görünüyor. Ayrıca sline özelliği olarak siyah önpanel ve tavan , mat alüminyum polisajlı iç dekor şeklinde görünüyor.

bu arada verdiğin cevapta aldığın fiyat görünmüyor. Saygılar

quote:

BIDE KONSOL RENKLERI OLARAK GALIBA BI KOYU LACIVERT , BI SIYAH DUZ RENK OLUYORMUS BEN ALIRKEN OONU BELIRTMEDIM ACABA GELECEK OLAN SIYAH ARBAMDA NE RENK OLARAK GELECEK SIZ ALIRKEN BELIRTTINIZZ MIII??????
  • arkadaşlar tekrar merhaba...

ikinci el audi A3 arıyorum iki adet buldum. biri 2005, 17000de attraction ve tiptronic
    diğeri 2004 ve 40000'de ambition tiptronic. 2005 haliyle biraz daha pahalı ama 2004'te de donanım üstüne birde sunroof var. çok kararsızım. siz kullanıcısınız, ne tavsiye edersiniz?

bu arada 6 sayfayı da takip ettim, çok gıpta ettim size inşallah bir iki haftaya kadar bende katılırım a3 kullanıcıları arasına.... ilginiz için şimdiden teşekkürler... sevgiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tabush -- 29 Nisan 2006; 18:08:00 >
  • Foruma bir süre giremedim, herkes A3 almış. Geçen gün arkadaşlarla söylemesi ayıp balık yemeye gittik boş masa bulamadık. Bir de kriz var diyorlar.
    Yakında A3'ü olmayana kız vermeyecekler; ondan tırsıyorum.
  • quote:

valla bende belirtmedim ama siparişte siyah/siyah-siyah/siyah-siyah olarak görünüyor. Ayrıca sline özelliği olarak siyah önpanel ve tavan , mat alüminyum polisajlı iç dekor şeklinde görünüyor.

bu arada verdiğin cevapta aldığın fiyat görünmüyor. Saygılar

quote:

BIDE KONSOL RENKLERI OLARAK GALIBA BI KOYU LACIVERT , BI SIYAH DUZ RENK OLUYORMUS BEN ALIRKEN OONU BELIRTMEDIM ACABA GELECEK OLAN SIYAH ARBAMDA NE RENK OLARAK GELECEK SIZ ALIRKEN BELIRTTINIZZ MIII??????

bır ustune bakarsan goruuyor ama yıne desolııım 32500
  • A3 olmayana kız verirler ama A3 ün varsa sana hiçbi kız hayır demez :)
    quote:

Orjinalden alıntı: irvine

Foruma bir süre giremedim, herkes A3 almış. Geçen gün arkadaşlarla söylemesi ayıp balık yemeye gittik boş masa bulamadık. Bir de kriz var diyorlar.
    Yakında A3'ü olmayana kız vermeyecekler; ondan tırsıyorum.
  • Ben bu topigi actigimda sayi cok dusuktu valla bende sasirarak izliyorum gelismeleri yakinda her yer a3 olucak
  • quote:

Orjinalden alıntı: tabush

arkadaşlar tekrar merhaba...

ikinci el audi A3 arıyorum iki adet buldum. biri 2005, 17000de attraction ve tiptronic
    diğeri 2004 ve 40000'de ambition tiptronic. 2005 haliyle biraz daha pahalı ama 2004'te de donanım üstüne birde sunroof var. çok kararsızım. siz kullanıcısınız, ne tavsiye edersiniz?

bu arada 6 sayfayı da takip ettim, çok gıpta ettim size inşallah bir iki haftaya kadar bende katılırım a3 kullanıcıları arasına.... ilginiz için şimdiden teşekkürler... sevgiler.

ben olsam kesinlikle 2004 olani alirdim hem donanim olarak hemde ekstrasi olarak 2004 model olani tavsiye ederim.Ambiition donanimi gercekten cok dolu atracionla aralarinda baya bir fark var.Tercih senin ama ben olsam ambition olani alirdim...

Not(40000 km cok fazla bir km deil bu motor icin tercihinde iyi sanslar dilerim)

• Arkadaşlar daha önce sormuştum ama sorum güme gitti o yüzden tekrar sormak istiyorum.

Özellikle Ambition kullanan arkadaşlar tecrübelerini bizimle paylaşırlarsa çok sevinirim.
    Sorum
    Spor süspansiyon ve 17" jantlar yolda çok rahatsızlık veriyor mu?
    keyifli tatlı bir yolu hissetme hissi mi veriyor yoksa bozuk yollarda çok rahatsız edici bir sürüş performansımı ??
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.