Şimdi Ara

AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.240
Cevap
18
Favori
229.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • olmaz siyah benim kimselere vermem siyahi

• quote:

Orjinalden alıntı: Aerobero

quote:

Orjinalden alıntı: GS_1905

@ shafter

Hocam sende aracının resimlerini koyar mısın bu güzide topice

Shafter'in araba ortada cayır cayır parlayan kırmızı...
    Siyah benim, mavi de audilover 'ın

Hocam anladım o kırmızının shafter'ın olduğunu zaten...

Ben iç fotoğrafı falan koyar mısın diye sordum

Bu arada fotoları indirdim..Hepinizin arabası süper valla..Üçünüzde ağız tadıyla,kazasız belasız binersiniz inşallah

• Bu arada geçen gün ilk depo benzimi harcadım ve 2. depoyu aldım... ilk depo benzin 51 litre yakmışım (2. depo o kadar doldurdu) toplam 580 Km. çoğunluğu şehir içi yol gittim. Ama araba rodaj süresinde olduğu için devirde 3500 ü, hızda 120 yi geçmedim. Bu 580 km nin yaklaşık 180 km si şehir dışı.
    Benim beklediğimden daha az yaktı, ama tabiki herzaman bu kadar ekonomik kullanmayacağım
  • Katalog resmi gibi olmuş

KOnvoy gibi mi gittiniz yolda
  • quote:

Bu arada geçen gün ilk depo benzimi harcadım ve 2. depoyu aldım... ilk depo benzin 51 litre yakmışım (2. depo o kadar doldurdu) toplam 580 Km. çoğunluğu şehir içi yol gittim. Ama araba rodaj süresinde olduğu için devirde 3500 ü, hızda 120 yi geçmedim. Bu 580 km nin yaklaşık 180 km si şehir dışı.
    Benim beklediğimden daha az yaktı, ama tabiki herzaman bu kadar ekonomik kullanmayacağım

Hocam bence çok çok iyi bi değer yakalamışsın!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Loop

Katalog resmi gibi olmuş

KOnvoy gibi mi gittiniz yolda

Evet, görenler baya bi baktı arkamızdan falan... ama gerçekten güzel bir görüntüydü...
  • quote:

Orjinalden alıntı: GS_1905

quote:

Bu arada geçen gün ilk depo benzimi harcadım ve 2. depoyu aldım... ilk depo benzin 51 litre yakmışım (2. depo o kadar doldurdu) toplam 580 Km. çoğunluğu şehir içi yol gittim. Ama araba rodaj süresinde olduğu için devirde 3500 ü, hızda 120 yi geçmedim. Bu 580 km nin yaklaşık 180 km si şehir dışı.

Hocam bence çok çok iyi bi değer yakalamışsın!!

Saol;
    2. deponun 2/3 ü bitti, araba toplam 980 km de, 2. depo bilgisyara göre yaklaşık 600 km yapacak.. tabiki halen ekonomik kullanımımı sürdürüyorum ancak bu sefer tamamı şehir içi (istanbul) ve çok yoğun (akşam iş çıkışı ve sabah 8-8,30 arası) trafikte... Benim beklediğiminde çok çok üstünde bir değer bu

bu arada fsi motor için VW nin normal 1,6 motorundan farkı yok diyen arkadaşlar vardı, acilen fsi motorlu bir araç kullanmalarını öneriyorum, çok başarılı bir motor. Belki çok seri değil (ki henüz 4000 devire çıkmadım o yüzden bilemiyorum..) ama o çok övülen Hondanın V-tech motorunun çıkamadığı (daha düşük vites istediği) yokuşları çok rahat aynı viteste çıkabiliyor. üstelik 1000 kg lık bir araçta değil, 1300 kg lık bir araçta... Sürüş konforu sağlıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerobero -- 2 Mart 2006; 16:52:57 >

• ha bu aracın birkaç negatif özelliğinide yazayım;

- otomatik far sensörü ile birlikte sis farını kullanamıyosunuz, sis farların düğmelerinden kaynaklanıyor. sisleri yakmak için manuele getirmeniz gerekmekte...
    - el freni kol dayamayı engelliyor biraz ( yada kol dayama el frenini..) el freni pek ergonomik değil yani...
    - arka görüş biraz kısıtlı, arka cam küçük olduğundan dolayı...

Bu kadar...
  • arkadaşlar arabalrınız çok güzel güle güle kullanın bu resmide ben koyim photoshop ama olsun bizde bunlarla idare ediorz artık

AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK
  • en elit topic de bu olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: gyener

en elit topic de bu olmuş

Paranın gözü kör olsun.
    Yakında ROLLS ROYCE PHANTOM SAHİPLERİ BURAYA YENİ TABLOLAR EKLENMİŞTİR şeklinde konu açacağım.
    Bütün aristokratları beklerim, saygılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: irvine

quote:

Orjinalden alıntı: gyener

en elit topic de bu olmuş

Paranın gözü kör olsun.
    Yakında ROLLS ROYCE PHANTOM SAHİPLERİ BURAYA YENİ TABLOLAR EKLENMİŞTİR şeklinde konu açacağım.
    Bütün aristokratları beklerim, saygılar...

Bu forumlarda Golf ve focus ghia sahibi bir çok arkadaşımız var sanıyorum.. benim aldığım A3 ile onların arasında ne kadar fark var biliyormusunuz? en fazla 3-5 bin YTL... aldığım bazı ekstraları almazsanız o da kalmıyor...
    Sorun şurda ".... dan başlayan fiyatlar" olayı vardırya.. işte o iş A3 de yok, yani 41 bin YTL den başlıyor fiyatlar... çünkü standardında zaten bi sürü donanım var...
    Aynı donanımdaki bir Golf ile A3 arasında çok az fark vardır arkadaşlar...

• Bende bir kac negatif yanini yaziyim bari cok dusundum negatif yanini bulmak icin arac disardan cok dikkat cekiyor butun gozleri ustune cekiyorsaka bir yana aracta tek benim kanatimce negatif yon kalin lastikler biraz yol sesini iceri aliyor motor sesi iceri gelmiyor ama tr deki asfalt kalitesi malesef dusuk oldugundan buda ambition donanimla gelen kalin lastiklerde biraz yol sesini duymaninizi sagliyor bu bir negatif bence.Baskada hic bir sey gelmiyor arac su an 3200 km de belkide cok yeni ama emin olun negatif bir yanini bulursam kesin yazarim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: tunerrus

arkadaşlar arabalrınız çok güzel güle güle kullanın bu resmide ben koyim photoshop ama olsun bizde bunlarla idare ediorz artık

ya benim sanaltuning e hiç bi tepki yok tamam ufak hatalar warda farkedimicek kadarda kötü bi araba olmamış dimi

• quote:

quote:

arkadaşlar arabalrınız çok güzel güle güle kullanın bu resmide ben koyim photoshop ama olsun bizde bunlarla idare ediorz artık

ya benim sanaltuning e hiç bi tepki yok tamam ufak hatalar warda farkedimicek kadarda kötü bi araba olmamış dimi

Yok güzel olmuş aslında Ama spoiler ı pek beğenmedim açıkçası.. Bide farlara da bişey yapılabilir mesela

• ya spoieri daha fazla düzeltemedm en fazla okadar oldu bende beğenmiorm orasını farlarda zaten normaldi anca okadar yapabildm bide daha bunların modifiye parçalarının resmlerini bulmak zor oluo o farlarıda eski a3 den aldım aslında 2 tane daha a3 resmim war ama bakim bulabilirsem koyarım...onlar daha sade
  • bu kırmızı bi a3 sline dı böle yaptıma ama bununda renk kötü

• arkadaşlar yeni kasa a3 ler 1.6 ne kadar yakıyor bir bilgi verirmisiniz tabi düz vites olanları 1 depo şehir içi istanbulda max kaç yaptınız??
  • arkadasim benim aracim 1.6 fsi maximin sehirici 550 km yaptim ama ben biraz 4000-5000 devirlerde kullaniyorum agresif kullanmasam herhalde 600 yapilir ama cok sakin kullanmak gerekir...

quote:

Orjinalden alıntı: doganar

arkadaşlar yeni kasa a3 ler 1.6 ne kadar yakıyor bir bilgi verirmisiniz tabi düz vites olanları 1 depo şehir içi istanbulda max kaç yaptınız??
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.