Şimdi Ara

AC: Revelations - Story Trailer (Altyazılı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
12.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ezio'nun hikayesini kendi ağzından dinliyoruz.

• Altyazı için teşekkürler.
  • oyun çok güzel ama konusu okadar derinki ve biz o konudan hiçbişe anlamıyoruz ing bilmediğimizden ne vardı bi türkçe alt yazı yapsalardı oyuna ilk 3 oyundan benim için ne varkı varki hopla zıpla as kes o yüzden bunu almaya gerek yok
  • Altyazıyla izleyince çok fark etti gerçektende , çok mu zordu şu oyuna Türkçe altyazı koymak
  • Hadi oyunu türkçe yapmadınız bari dosyaları kilitlemeyinde oyun çeviri gibi siteler çevirsin insan şu videoda bile türkçe olmasından ne kadar zevk alıyor oyunun . TW2 çevirisini görürlerse belki yardım ederler ubisoft (hayal kurmak parayla mı ?:D)
  • Sabırsızlıkla bekliyorum demekten başka birşey gelmiyor ağzıma
  • Pc versiyonunu salladılar gene Şubata Klassik bir ubisoft hareketi aynısını Brotherhood da da yaşadık :S
  • kultur bakanlıgının konuya el atması lazım,yani bu memleketın tarıhınden,dogasından,kulturunden kısacası herseyınden ılham alıyorsunuz hatta bu memlekette oyunun tanıtımını yapıyorsunuz ama oyunda turkce dıl hatta alt yazı bıle yok,ben bu oyunu bu memlekette sattırmam demesı lazım.adamlarda eşşek gibi koyacaklar.nerdeee.buda bır tur tanıtımdır aslında ama bunu kullanmayı bılmıyoruz herzamankı gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: os_izmir

kultur bakanlıgının konuya el atması lazım,yani bu memleketın tarıhınden,dogasından,kulturunden kısacası herseyınden ılham alıyorsunuz hatta bu memlekette oyunun tanıtımını yapıyorsunuz ama oyunda turkce dıl hatta alt yazı bıle yok,ben bu oyunu bu memlekette sattırmam demesı lazım.adamlarda eşşek gibi koyacaklar.nerdeee.buda bır tur tanıtımdır aslında ama bunu kullanmayı bılmıyoruz herzamankı gibi.

Adamların umrunda olmaz oyunun türkiyede satılıp satılmaması. Taş çatlasa 1000 tane orijinal satılır.
  • oyun da osmanlıya karşı savaşıyoruz yaaa çok kötü olmuş canımı sıktı bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: maytere

quote:

Orijinalden alıntı: os_izmir

kultur bakanlıgının konuya el atması lazım,yani bu memleketın tarıhınden,dogasından,kulturunden kısacası herseyınden ılham alıyorsunuz hatta bu memlekette oyunun tanıtımını yapıyorsunuz ama oyunda turkce dıl hatta alt yazı bıle yok,ben bu oyunu bu memlekette sattırmam demesı lazım.adamlarda eşşek gibi koyacaklar.nerdeee.buda bır tur tanıtımdır aslında ama bunu kullanmayı bılmıyoruz herzamankı gibi.

Adamların umrunda olmaz oyunun türkiyede satılıp satılmaması. Taş çatlasa 1000 tane orijinal satılır.

3. dünya ülkesi olunca tabi takmazlar. Söz hakkımız olmuyorki hiçbirşeyde. Adamlar ne derse onu yapıyoruz.

• Nerdesin pargalııı ? nerdesin Sülümaaaan ?
  • arkadaşlar burada derdimizi birbirimize anlatana kadar gelin ubisofta mail atalım hepberaber
  • oyunda Osmanlı'ya karşı mı savaşılıyor?
  • İstanbula hoş geldin diyen kişi Kanuni Sultan Süleyman. Ama bu oyunda 17 yaşındaki hali var.
  • Altyazı için teşekkürler Video çözünürlügü biraz daha iyi olsaydı iyiydi.
  • hayır sadece yeni çerilerin ağalarından biri tapınakçı çıkıyor onu öldürünce seni aramaya başlıyorlar olay bu
  • Altyazı için teşekkürler
  • Altyazı çok iyi teşekkürler.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.