Şimdi Ara

Canlı Yayın: HTC'nin yeni telefonu Sensation XL'in lansman partisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
14.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Canlı Yayın: HTC'nin yeni telefonu Sensation XL'in lansman partisi

HTC teknoloji tutkunlarının merakla beklediği yeni nesil akıllı telefonu Senstion XL'i, Londra'da düzenlediği özel bir etkinlikle lanse ediyor. 4.7-inç büyüklüğünde Super LCD WVGA ekrana, 1.5GHz hızında tek çekirdekli Snapdragon MSM8255 işlemcisine ve 768MB bellek kapasitesine sahip olan Sensation XL, 9.9mm kalınlığında metal kasa ile geliyor.

28mm geniş açılı  F/2.2 lensin kullanıldığı 8 Megapiksel çözünürlüğünde kamera ile donatılan telefonun en büyük özelliklerinden biri, Beats Audio ses teknolojisini kullanması ve bunu destekleyici donanım olarak yine Beats Audio tarafından geliştirilen özel bir kulaklık ile geliyor olması. Telefonunu daha çok çoklu ortam ve müzik uygulamaları için kullanan teknoloji tutkunlarının hedef alındığı Sensation XL, 720p video kaydı yapabiliyor ve 16GB depolama kapasitesi ile geliyor ayrıca 32GB'a kadar microSD kart desteği sunuyor.

HTC Sensation XL'in şu dakikalarda  başlayan Londra'daki özel lansman partisinde HTC ve Beats Audio'nun üst düzey yöneticilerine ek olarak Black Eyed Peas Grubu ile tanıdığımız ünlü müzisyen Will.i.am ve Martin Solveig gibi ünlü DJ'ler de yerlerini almış durumda. Teknoloji dolu müzik şölenini aşağıda yer alan oynatıcı ile canlı olarak izleyebilirsiniz.

Güncelleme: HTC'den partiyle ilgili yeni program geldi;

21.45 – Parti başlangıcı

21.45 – 22.05 – Beardyman

22.05 – 22.10 Peter Chou'nun sunumu ve Runnymede video

22.10 – 22.50 Zedd

22.50 – 23.35 Solveig

23.35 – 00.20 – Fedde Le Grand

00.20 – 01.20 – Konuk performans

01.20 – 02.30 – Nero

02.30 – 4.00 – Dirty South

4.00 – Parti bitişi 

• Steve oldu adamlar kutlama yapiyor :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 768 mb bellek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kese kağıdı -- 6 Ekim 2011; 21:27:37 >
  • farkini versek ram'i 1 gb yapsalar olmami, yoksa cok $Ik bi makine.
  • HTC nin bu huyunu seviyorum Android in hala doğru düzgün çift çekirdek desteklemediğini bilmezden gelmeyip ve milleti enayi yerine koymadan tam olarak gerekli donanımı cihazlarına koymasından dolayı HTC kutluyorum... Android cihazlar arasında 1 Numarasın...
  • Apple sevmezdim ama yukarda denildiği gibi steve jobs öldü adamlar partiye başladılar. hem bunların partisi 17sinde de degilmiydi? Sevincten herhal hemen kutluyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: jibe

HTC nin bu huyunu seviyorum Android in hala doğru düzgün çift çekirdek desteklemediğini bilmezden gelmeyip ve milleti enayi yerine koymadan tam olarak gerekli donanımı cihazlarına koymasından dolayı HTC kutluyorum... Android cihazlar arasında 1 Numarasın...

Nasıl yani az donanım koydugu için daha mı başarılı oluyor. O zaman Samusng ile hele hele Apple yanlış yoldalar. Sen böyle dedin bi uyarıyım da onları akılları başlarına gelsin.

Gerekli donanım derken? Ben daha ilke defa 16gb dahili hafızayı bu telefonda görüyorum öncesinde yoktu. Ama Nokia-Samsung-Aplle her zaman hafızayı yüksek tutmuşlardır. Apple ile samsung her zaman kaliteli ekran pil ve işlemci kullanmışlardır ama neredeyse htc ile aynı fiyatlara sahipler. Bu durumda 1 numaramı oluyor Htc?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahoron

Apple sevmezdim ama yukarda denildiği gibi steve jobs öldü adamlar partiye başladılar. hem bunların partisi 17sinde de degilmiydi? Sevincten herhal hemen kutluyorlar

3 hafta önce htc nin 6 ekimde lansmanı var diye haber çıktı donanımhaberde hemde.Hemen karalamayalım htc yi.Bir insanın ölümüne üzülecek kadar gaddar olduklarını sanmıyorum.
    Huzur içinde yat Steve Jobs.Apple ürün sevmesemde ölümüne en çok üzülüp,üzüleceğim ceo sendin...
  • Bu saatten sonra tek ve çift çekirdekli telefonlara para vermem şu saatten sonra geleceğe yatırım olarak 4 çekirdekli telefondan almak ister ve en az 2 sene kullanmak isterim.
  • Bu HTC artık Nokia'yı da geçti. Söylüyorum aynı donanım üzerine farklı farklı kasalar koyup ismini değiştirip satıyor. Bu cihazın Desire HD, Incredible S ve Desire S'ten ne farkı var? CPU aynı, GPU aynı, RAM aynı, çözünürlük aynı. Yuh yani ya üzerine biraz makyaj yapıp aynı cihazı başka bir cihazmış gibi satıyor. Üstelik 4.7 inç gibi devasa bir ekrana 800 x 480 piksel koyması facia. PPI değeri 200 bile değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Bu saatten sonra tek ve çift çekirdekli telefonlara para vermem şu saatten sonra geleceğe yatırım olarak 4 çekirdekli telefondan almak ister ve en az 2 sene kullanmak isterim.

Şakamı yapıosun? Daha piyasada Android işletim sistemli cihazlar için çift çekirdek uygulama desteği yokken (Honeycomb 3.0 hariç) 4 çekirdekden bahsediyorsun bence sen 4 çekirdekde alma 500 çekirdekli felan al önümüzdeki 100 yıl boyunca kullanırsın. Telefon alma kriterleri bunlar olmamalı ortalama bir donanım uzun zaman idare edecektir zaten piyasa tüketiciyi her 6 ayda bir cihaz değşitirmeye teşvik ediyorken çok fazla kafa yormayın bu işlere bırakında onlar kafa yorsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oxeman

quote:

Orijinalden alıntı: sahoronApple sevmezdim ama yukarda denildiği gibi steve jobs öldü adamlar partiye başladılar. hem bunların partisi 17sinde de degilmiydi? Sevincten herhal hemen kutluyorlar
    3 hafta önce htc nin 6 ekimde lansmanı var diye haber çıktı donanımhaberde hemde.Hemen karalamayalım htc yi.Bir insanın ölümüne üzülecek kadar gaddar olduklarını sanmıyorum.Huzur içinde yat Steve Jobs.Apple ürün sevmesemde ölümüne en çok üzülüp,üzüleceğim ceo sendin...

edit:bir insanın ölümüne üzülecek değil sevinecek olacak yanlış anlaşılmasın :D
  • Yayın başladı sanırsam.
  • Lansman deyince aklıma direk Steve Jobs geldi.
  • facede paylaşmıştım şu an oradan izlenilebiliyor ama burda açılmıyor
  • fena kopuyor millet
  • Fiyati ne kadar olur acaba kullanacagi ses teknolojisi olunca daha ilgi cekici geliyor
  • Parti harika... Millet kopuyor kesinlikle takip edin...
  • Nerden izlicez
  • Ben htc firmasi yerinde olsam Steve Jobs'dan dolayi lansmani ertelerdim

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.