Şimdi Ara

HTC'nin 3.çeyrek karı %68 yükseldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticilerinden HTC, 2011 mali yılının üçüncü çeyrek denetlenmemiş sonuçlarını yatırımcılarıyla paylaştı.Yayınlanan verilere göre HTC, geride bıraktığımız dönemde yaklaşık 4,46 milyar dolar gelir elde etmeyi başarmış durumda.

Gelirlerinde Y/Y bazında %79,07 artış elde eden firmanın, denetlenmemiş net karı %68 y/y artış ile 611 milyon dolara yükselirken; operasyon karı ise 663 milyon dolar olurken; diğer taraftan firmanın hisse başına karı ise 0.72 dolar olarak belirlendi.

• Vay be Htc! Kim tutar seni :D Ama telefonları pahalı oluo :( :D
  • Kaliteli telefon yapıp karşılığını alıyor.
  • HaTiCe bu işi biliyor. Androidli cihazlarda 1 numara...
  • vay bee
  • HTC leri eline alınca kaliteyi anlıyosun zaten. Adamlar androidde bir numara!
  • Hatice plastik tasarima geçecek haberiniz olsun :-)
  • Htc hic de kaliteli bir marka degil
  • tasarımları alınası bir firma.Tabiki de teknolojisininde baya bi hatrı sayılır yanı yok değil.
  • birazda fiyatları düşürüp geniş kitlelere hitap etse gelirini daha çok arttırır bana göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: artcraft35

birazda fiyatları düşürüp geniş kitlelere hitap etse gelirini daha çok arttırır bana göre

biraz apple politikası yürütüyor haksızda değil..
  • Servislerine dikkat etmesi ve önem vermesi gerekir. Tüm dünyada servis sıkıntısı çeken çok.
  • en az HTC yonetimi kadar Xdadevelopers a da tesekkur etmek gerek.
    Adamlardaki destek super.

Umarim plastige gecmezler, metal kasa her zaman tercihimdir.
  • HTC türkiyede sanırım 1-1.5 yıldır piyasada belki 2 yıl. Yıllardır türkiyede olan nokia ve samsunglara göre bu kadar hızlı büyüyüp fark yaratan bir telefon olmasıda beni çok şaşırtıyor. HTC hangi modeli çıkarırsa çıkarsın hepsi birbirinden güzel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.