- x
EN İYİ KASKO ŞİRKETİ HANGİSİ ?
64 Cevap11795 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

933 Mesaj
6 Ekim 2011; 14:40:53 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Merhaba arkadaslar burada en iyi kasko şirketini merak ediyorum.hangisidir sizce ? iyi ve kötü yanları olarak.

Not : Kasko yaptıracagım icin soruyorum.Anadolu sigortaya düsünüyorum ..

358 Mesaj
6 Ekim 2011; 14:57:28 

Forumda Ümit bey var, Anadolu sigortadan. Çok ilgili bir arkadaş. Onu tavsiye ederim özellikle...

2818 Mesaj
6 Ekim 2011; 15:01:05 

en pahalısı anadolu sigortadır genelde, ama en iyisi de o dur..

933 Mesaj
6 Ekim 2011; 15:17:56 

quote:

Orijinalden alıntı: hakacho

Forumda Ümit bey var, Anadolu sigortadan. Çok ilgili bir arkadaş. Onu tavsiye ederim özellikle...

evet cok tesekkur ederım.bende anadolu diye düsünüyorum.mini onarım paketlerı vs. cok seyleri varmıs.

933 Mesaj
6 Ekim 2011; 15:20:19 

quote:

Orijinalden alıntı: SeKSandDoRT

en pahalısı anadolu sigortadır genelde, ama en iyisi de o dur..

çok iyi olduklarını söylüyorlar ..

358 Mesaj
6 Ekim 2011; 15:25:29 

Bakın kullanıcı adı umitmuratoglu. ben kendisiyle bir iki kere telfonda görüştüm sadece. Bana çok cazip teklif sundu ama bazı özel durumlardan kendisiyle çalışamadım.

439 Mesaj
6 Ekim 2011; 15:51:29 

geçen sene anadolu sigortadan yaptırmıştım, bu sene axa sigortadan yaptırdım hasarsızlık indirimi olmasına rağmen anadoluda fiyat daha fazlaydı o yuzden axaya geçtim ben...

933 Mesaj
6 Ekim 2011; 15:56:59 

quote:

Orijinalden alıntı: CHARGEN83

geçen sene anadolu sigortadan yaptırmıştım, bu sene axa sigortadan yaptırdım hasarsızlık indirimi olmasına rağmen anadoluda fiyat daha fazlaydı o yuzden axaya geçtim ben...

indirimle bile yüksek geldi yani. axa da fıyatlar ne bir bakayım ..

1566 Mesaj
6 Ekim 2011; 16:48:22 

Axa Oyak diyorum.Auto King'e göndermiyor en azından.Güneş sigorta da iken Auto King'te aracın marşpiyerine yaptırdığım lokal boya döküldü malesef.
Anadolusigorta benim aracımda 400 TL gibi daha uygundu.
Bu sigortaların fiyatları aracın marka ve modeline göre farklılık gösteriyor

406 Mesaj
7 Ekim 2011; 21:26:18 

Anadolu Sigorta'ya yaptırdım bu sene kaskomu. Ergo'nun 970 TL fiyat verdiği ortamda tam 300 TL aşağıya daha kaspsamlı kasko yaptırdım.

sigortam.net ten yaptırdım.

2171 Mesaj
7 Ekim 2011; 21:37:41 

Axa Oyak

375 Mesaj
7 Ekim 2011; 21:51:26 

Eureko, HDI, Euro Sigorta falan kimse tavsiye etmiyor. Bunlar kötü sigortalar mı?

Daha güçlü, daha sakin
Daha mutlu, daha suskun
Daha olgun, daha kırgın
Daha yalnız, daha yorgun

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Ekim 2011; 22:04:19 

axa dan memnunum

4450 Mesaj
7 Ekim 2011; 22:07:34 

quote:

Orijinalden alıntı: DEFACTO07

Merhaba arkadaslar burada en iyi kasko şirketini merak ediyorum.hangisidir sizce ? iyi ve kötü yanları olarak.

Not : Kasko yaptıracagım icin soruyorum.Anadolu sigortaya düsünüyorum ..

Arkadaşım en iyi kasko şirketi bence aracının anlaşmalı olduğu şirkettir. Yoksa işlemlerin uzuyor, servis parayı sizden alıp şirketinizden kendiniz tahsil edin diyor. Bence servise telefon açın, hangi firmalarla anlaşmanız var, ondan sonra ayrıntılara girin.

527 Mesaj
7 Ekim 2011; 23:37:46 

Ben Bankamın sigorta şirketini kullanıyorum. Personel indirimi nedeniyle.

Bazen yaşamaya devam etme kararı almak da intihar etmektir.

9717 Mesaj
8 Ekim 2011; 19:38:21 

axa diyorsunuz da,bu yıl ailem aveo sedan aldı
mini onarım paketinden 1 tane çizik yaptırma hakkımız vardı.araba aynı anda tampondan 2 yerden çizildi
götürdüğümüz servis,2 çiziğe tamponun yarısı boyanacak dedi."opel-chevrolet servisi" arkas ve mercanlar,izmir
bizde yaptırmadık tabii. 2 çizik için kocaman boya vurulacak

oysaki imzamdaki aracı,park ederken çöp konteynerinin köşesi kapının ortasına girdi. 5 cm ama derinden çizildi
ben euroka dan kasko yaptırmıştım.

4 çizik yaptırma hakkım vardı. 2 si bunlarla gitti:beğenilmeyen autoking te derin çizik onarıldı.mükemmel oldu
kaskomun dolmasına 3 ay var.bundan sonra araştırırken kesinlikle mini onarım paketi en geniş olan şirketle anlaşacağım
hdi sigorta bu konuda daha esnek
ilk tercihlerim hdi sigorta ve ergo olacak. tabi bütün kasko şirketlerinden fiyat alınacak

KOMBİ ve TESİSAT ÖNERİ SAYFASI (ÜST KONU)
TASARRUFLU ISINMANIN ANA KURALI

11726 Mesaj
8 Ekim 2011; 20:11:50 

Bütün Sigorta şirketleri aynı derecede kötüdür. İyi olanı yoktur.

En ucuzu hangisiyse onu tercih edin.

307 Mesaj
12 Ekim 2011; 14:44:38 

Kasko'da en önemlisi, kaza-çalınma ve karşı tarafa verilen zararı karşılamada -trafik sigortasının yetmediği durumlarda- yapılan sorunsuz ödemeler sanırım.

PErte çıkma oranı bile bir yerden sonra yukarıdakiler kadar önemli olmayabiliyor. Tamir ettirdikleri aracı kullanmak istemezsek değer kaybıyla da olsa satarız en kötüsü.

Ödemeler konusunda sorun yaşayan-yaşamayan arkadaşlar yazarsa çok yardımcı olacaktır. Kaskodan hiç faydalanmayınca iyi mi, kötü mü olduğunu da anlamak imkansız oluyor.

297 Mesaj
12 Ekim 2011; 15:26:00 

Arkadaşlar benim de aracımın kaskosu yarın bitiyor, sompo japan diye bir firmadan diğerlerine göre 300tl daha düşük fiyat aldım ama markayı hiç duymamıştım. Biraz araştırınca dünya çapında büyük bir firma olduğunu öğrendim, yine de içime kurt düştü, ne dersiniz, bu firmayla ilgili bilgisi olan var mı???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geniusatplay -- 12 Ekim 2011; 15:29:16 >

Herkes kendine yakışanı yapar!

77 Mesaj
3 Aralık 2011; 13:49:38 

Merhaba Arkadaşlar,

Benim aracım Liberty Sigorta dan kaskolu. (nerden buldun derseniz aracı aldığımızda Ford bayi yaptırdı) Çok şükür başıma iş gelmedi o yüzden firma nasıl bilmiyorum. Firmayı bilen varsa tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.

Bu ay yenileyeceğim kaskomu. Hasarsızlık indirimi almam için yine aynı şirketle devam etmelimiyim yoksa başka şirketlemi anlaşmam iyi olur.

Birde başka kasko şirketi ile anlaşırsam benim hasarsız kullanmamı gözönünde tutup indirim yapıyorlarmı? (bir senede 7000 km yaptım)

Herkese kazasız belasız sürüşler.

953 Mesaj
5 Aralık 2011; 15:35:56 

quote:

Orijinalden alıntı: point3r

Merhaba Arkadaşlar,

Benim aracım Liberty Sigorta dan kaskolu. (nerden buldun derseniz aracı aldığımızda Ford bayi yaptırdı) Çok şükür başıma iş gelmedi o yüzden firma nasıl bilmiyorum. Firmayı bilen varsa tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.

Bu ay yenileyeceğim kaskomu. Hasarsızlık indirimi almam için yine aynı şirketle devam etmelimiyim yoksa başka şirketlemi anlaşmam iyi olur.

Birde başka kasko şirketi ile anlaşırsam benim hasarsız kullanmamı gözönünde tutup indirim yapıyorlarmı? (bir senede 7000 km yaptım)

Herkese kazasız belasız sürüşler.

Kasko firması değişse bile hasarsızlık indiiminiz sizle birlikte gelir

Laguna III 2.0T Privilige Business Paket, İyot mavi, Prins lpg
Memleket : Antalya

277 Mesaj
6 Aralık 2011; 4:50:46 

Bankalara sigorta yaptırmayında. Genelde sigorta acentasına falan yaptırın. Tanıdığınız varsa sizin için iyi olur . Anadolu Groupoma Axa falan iyidir. Farketmez önemli olan poliçe de ki teminatlar

21 Mesaj
20 Haziran 2012; 6:44:03 

groupama sigorta para öderken çok iyi hiç sıkıntı çıkarmayan bir şirkettir
ama kaza yaparsanız sorununuzu çözmeyen bir şirkettir.
mesela ben 45 gün önce kaza yaptım aracım pert oldu ama paramı hala vermediler
nasıl ama groupama reklamlarına kandım
yaşanmış olaylar varken neden groupama iyidir dersiniz anlamıyorum.
iyi kasko şirketi yoktur paranızı nasıl alacağını hesap eden şirket vardır..
nasıl ama groupama!

21 Mesaj
15 Temmuz 2012; 6:31:14 

groupamadan uzak durunda nereye yaptırırsanız yaptırın bence diye başlayan cümlelere itibar etmeyin yaşadıklarımı anlatıyorum.
tam 70 gün oldu kaza yapalı hala paramı alamadım herşeyi süründürerek yapıyorlar şimdi ise paramı alabilmem için maille form göndermeleri gerkiyor bir haftadır mail beklemede kaç kez aradım kibar bir hatun çıkıyor işleminiz yapılacak diyor ama yok bişey.
buradan herkesi uyarıyorum groupamadan uzak durun

1651 Mesaj
15 Temmuz 2012; 12:23:06 

Biz de kasko yaptırmayı düşünüyoruz, bu konuyu gördüğüm iyi oldu. Yukarıda bir arkadaş umitmuratoglu isimli bir üyeden bahsetmiş, konu biraz eski ama ben yine de umitmuratoğlu'na mesaj attım, bakalım.

206 Mesaj
15 Temmuz 2012; 18:26:07 

ışık sigorta diye bi kasko şirketi var mı arkadaşlar?...nedir ne değildir acaba?...

21 Mesaj
19 Ağustos 2012; 18:37:27 

eveet arkadaşlar groupama sigortaya bir alkış pert olan aracımın parasını tam 2,5 ay sonra verdi
nasıl mı?
benim aracı pert borsasına satmışlar onlara düşen kısmı aldım
amaa groupamadan ancak bir hafta bekleyerek alabildim (müşteri memnuniyeti)
nasıl ama groupama,nasıl ama groupama

şimdi insaflı insanlara soruyorum arabanız pert olsa groupama paranızı verirken süründürse..
sizce groupama kasko nasıl?
iyi mi?
tercih sizin..
ama hakkını teslim edeyim en azından paranızı alabiliyorsunuz 75 gün sonra..

buradan rica ediyorum tüm groupama mağdurlarına..
yalnız değilim biliyorum lütfen yaşadığınız problemleri burada paylaşın..

bu ülkenin vatandaşları neden yaşadığı problemleri ifade edemiyor..
yalan yanlış değil sadece yaşadıklarınızı yazın.

6691 Mesaj
19 Ağustos 2012; 21:10:35 

Bakın yazıyorum..Yüzde yüz yerli sermayeli bir sigorta şirketi..ZIRAAT SİGORTA.. Poliçede ne aldığın ne almadığın çok açık belli.Full kasko diye yarım kasko yutturma yok...Hasar ödemesi kırpılmadan bahane uydurulmadan, üç ay sallanmadan yapılıyor...Bütün Z:B: Şubelerinde yapılıyor...Bilginize..

HİLE İLE İŞ GÖREN MİHNET İLE CAN VERİR,

NAMUSA HÜRMET EDEN NESLİNE ŞEREF VERİR....

116 Mesaj
16 Kasım 2012; 10:58:17 

Arkadaşlar yeni araba aldımBulunduğum ildeki servisi T.NİPPON , GÜNEŞ SİGORTA , LİBERTY SİGORTA , HDİ SİGORTA ile anlaşmalı.
Bunlardan hangisi iyi veya bunlar tercih etmeyip başka bir kasko tercih etsem çok sıkıntı yaşarmıyım.

1090 Mesaj
16 Kasım 2012; 11:56:02 

Üst mesajda bir arkadaş Ziraat Sigorta demiş, bence ordanda fiyat alın. Hizmetleri düzgündür muhtemelen, sonuçta diğer şirketler gibi değil kamu yatırımı.

389 Mesaj
16 Kasım 2012; 12:10:35 

önceki aracım pert olmuştu ve halk sigorta piyasasına göre iyi para vermişti bana.halk sigorta iyidir derim.

Ben, manevî miras olarak hiç bir ayet, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevî mirasım ilim ve akıldır. Benden sonrakiler, bizim aşmak zorunda olduğumuz çetin ve köklü zorluklar karşısında, belki gayelere tamamen eremediğimizi fakat asla taviz vermediğimizi, akıl ve ilmi rehber edindiğimizi tasdik edeceklerdir.

4100 Mesaj
16 Kasım 2012; 13:00:28 

anadolu sigorta sanırım sadece anlaşmalı servislerinde tamir yaptırıyor, zira cam değişimleri de öyle, o yüzden ben yaptırmamıştım. Eureko dilediğin servise gidip işlem yaptırabilirsin, onay vermede de sorun yok. En iyisi Axa derler, fiyat olarak Aksigorta bana 2950, Anadolu 2650 Eureko 2031 lira çıkardı, Axa 4050 lira çıkarmıştı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

3332 Mesaj
16 Kasım 2012; 14:22:42 

Geçenlerde honda civic ile kaza yaptık.10bin tl masraf çıktı.Kasko neovaydı.Tık demeden ödeyip gittiler...

116 Mesaj
16 Kasım 2012; 14:45:56 

Şimid bana ne tavsiye edersiniz

216 Mesaj
16 Kasım 2012; 15:42:03 

tabiki Axa, kafanız rahat olur

4 Mesaj
16 Kasım 2012; 21:22:40 

Turk nippon sigorta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1080 Mesaj
16 Kasım 2012; 22:56:49 

Bugün Anadolu sigorta çalışanı şok etti beni... Neden mi? Açıklayayım arkadaşlar;

Geçen hafta pazar günü şirket aracımıza park halindeyken vurmuşlar ve pazartesi servise götürmek zorunda kaldık. Aracı servise bıraktığımızda Anadolu sigortayı aradık, çünkü hem trafik sigortamız hem kaskomuz Anadolu sigortadandı. Ortağım Anadolu sigortayı aradı ve bir sonraki gün benzinli bir Hyundai Accent getirip bıraktılar benzin ibresi minimum seviyenin çok az üzerindeydi 3 gün süreyle kalacağını söyleyip gitmişler. Bu kapsamda poliçede neler yazıyor bilmiyorum ama ne olursa olsun araç tamirden çıkana kadar bizde kalmalıydı...
Bugün aracı almaya gelmişler ve benzin ışığı yanıyor diye tepki göstermişler, anlamadığım olay şu sizin gibi bir şirket 5-10 liralık benzinin peşine mi düşüyor. Aracı getirdiğinizde zaten çizginin çok az üzerindeydi. Yani o araç 50 km bile kullanılmadı, neyin derdindesiniz size yakışıyor mu? Madem benzinin o kadar hesabını yapıyorsunuz, defoyu fulleyin full teslim edin ve diyin ki deponuzu ful bıraktık ful alırız.

Tuning'de yeni bir eğlence
http://forum.donanimhaber.com/m_84567654/f_//tm.htm#84567654

Bir gün

67 Mesaj
26 Kasım 2012; 11:36:15 

Kesinlikle anadolu sigorta önermem. Yaptığım kaza sonrası tam 2 ay kadar aracımın tamiri için beni beklettiler. Hatta yan sanayi aprçalarla değişim önerdiler sonrasında hazine müsteşarlığına şikayet edince orjinal parça ile onarımını yaptılar. Kazadan 3 ay geçtikten sonrada bana herhangi bir haber vermeden kaskomun iptal edildiğini öğrendim.

10882 Mesaj
26 Kasım 2012; 11:50:29 

pert olan aracın parasını 40gün içinde hesabıma geçti anadolu sigorta ancak bu sürenin sebebi tamamen Eksper denen yaratığın ilgi ve alakası ile alakalı, raporu tam olarak merkeze ilettiği anda tüm firmalar 3-4 gün içinde parayı hesaba aktarıyorlar...

389 Mesaj
26 Kasım 2012; 12:38:08 

2011 yazında kaza yaptım,aracım pert oldu,halksigorta 30.gün de ödeme yaptı,ki sanırım prosedürler yüzünden 1 ayı buldu.aracımı aldığım paranın 2000 lira üstünü ödediler daha sonra arabamın aynısının sıfırını aldım ve en düşük teklifi veren ERGO ya ergolattım.poliçem 20 gün sonra bitiyor,bakalım yüzde kaç hasarsızlık alacağım merak ediyorum.

Ben, manevî miras olarak hiç bir ayet, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevî mirasım ilim ve akıldır. Benden sonrakiler, bizim aşmak zorunda olduğumuz çetin ve köklü zorluklar karşısında, belki gayelere tamamen eremediğimizi fakat asla taviz vermediğimizi, akıl ve ilmi rehber edindiğimizi tasdik edeceklerdir.

1984 Mesaj
26 Kasım 2012; 12:54:07 

En iyisi Allianzdır. Hiç üzmez.

65 Mesaj
22 Nisan 2013; 11:39:22 

Burada hangi şirket söylense kesin o şirketle kötü anıları olan biri bulunur. En iyiler aslında az çok bellidir ve bu klasmana 3-4 sigorta şirketi girer benim gözümde.

Trafik Sigortası

2426 Mesaj
22 Nisan 2013; 12:11:08 

Tecrubelerimi paylasayim ben sizle. Bir kere Gunes Sigortadan uzak durun. Eger bunlarin araci goturdugunuz yetkili servis ile anlasmasi yoksa parayi odememek icin elinden geleni yaparlar, basima geldi ordan biliyorum. Arabam 2 gun serviste kaldi bunlarin eksperi yuzunden. Axa sigorta odemelerde sorun cikarmaz ama bunlarin da eksperleri iyi degil. Soyleki kaza tutanaginda butun kusut karsi tarafta iken axanin eksperi sayesinde tutanaga itiraz edildi ve butun kusur bana yazildi. Ayrica axanin mini onarim anlasmasi yok scma sapan yerlere birakmaniz lazim araci ve cok kisitli bir mini onarim hizmeti aliyorsunuz. Ama kasko teklifleri iyi axa ve gunesin. Yine de ikisinden de uzak durun derim. Allianz ise koc ayrildiktan sonra bozdu bence. Cok yuksek fiyat verirler mesela bmw araca axa 1250 TL verirken ayni police nerdeyse allianz 2100 TL fiyat cekmisti iki sene once. Anadolu hakkinda olumlu seyler duydum ama onlar da cok yuksek fiyatlar cekiyorlar.

9556 Mesaj
22 Nisan 2013; 12:11:22 

Maphre de iyidir, her türlü kolaylığı yapıyorlar, tabi her ildeki şubesi farklılık gösterebiliyor.

İntel Core i7 4790K - Asus Sabertooth Z97 Mark 1 - Evga GTX 760 SC Dual Bios - Seasonic X-750 - Corsair H100i - Samsung PRO 840 256 GB - Corsair Obsidian 750D - Asus Transformer Book T100 Atom 3775

276 Mesaj
23 Nisan 2013; 12:14:06 

quote:

Orijinalden alıntı: _@lperen_

Eureko, HDI, Euro Sigorta falan kimse tavsiye etmiyor. Bunlar kötü sigortalar mı?

yukarıdaki şirketlerin arasında en kötüsü sigorta euro sigortadır.

ne müşteri hizmetleri var ne de diğer birimleri.nasıl iş yaptıklarını anlamadığım bir firma.

uzak durulmasını tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi p28 -- 23 Nisan 2013; 12:15:39 >

2 Mesaj
4 Aralık 2013; 14:29:47 

Kesinlikle Aksigortadan uzak durun. 10 yıllık müşterisiydim ve ilk defa yaptığım kazada kusurum olmadığı halde beni yalancılıkla suçlayarak aracımdaki oluşan hasarların bazılarını bana yıktılar. yaptırdıkları aracım ise yengeç misali sola çekmeye başladı. Alınan darbelerle bozulan kornamı bile kapsam dışına itmeye kalktılar.
5 farklı alanda kullandığım ve yılda yaklaşık 2000 lira ile müşterisi olduğum Aksigorta artık beni kaybetti.
Aksigorta iyi sigorta, taki kaza yapıncaya kadar...

2 Mesaj
4 Aralık 2013; 14:32:08 

Yeğenim çok problem yaşadı. eksik bir şeyleri bahane ederek çok fazla yoruyorlar.

Bu mesajda bahsedilenler: point3r

2446 Mesaj
4 Aralık 2013; 15:54:56 

Mapfre genel sigortadan kaskolu aracım var. Başka servislerde, karşı taraf ödemelerinde nasıllar bilmiyorum. Fakat kendi servislerinden çok memnunum.
Büyükçe mapfre genel servis adında servisleri var 5 şehirde. 3 kez kaza yaptım sıfır sıkıntıyla hallettim. Aracı bırakıyorum ne yapılacaksa yapıp yedek aracı da anında verip uğraştırmadan hallediyorlar.

Hatta ben istekte bulunmamama rağmen ön camı değiştirmeyi teklif etmişlerdi çatlaktan dolayı. Sıkıntı sıfır, ilgi ve memnuniyet yüksek, insan yerine konulma on numara. Özellikle Ankara'daki servisinden çok memnunum. Bursa'da aynı güleryüz ve ilgiyi alamadım ama yine de sorunsuz iş yaptırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiNaPSiS -- 4 Aralık 2013; 15:56:08 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

19059 Mesaj
4 Aralık 2013; 19:42:57 

bende de mapfre var, en ucuz fiyatı o verdi o yüzden onu seçtim

933 Mesaj
4 Aralık 2013; 22:22:02 

quote:

Orijinalden alıntı: shbygn

Kesinlikle Aksigortadan uzak durun. 10 yıllık müşterisiydim ve ilk defa yaptığım kazada kusurum olmadığı halde beni yalancılıkla suçlayarak aracımdaki oluşan hasarların bazılarını bana yıktılar. yaptırdıkları aracım ise yengeç misali sola çekmeye başladı. Alınan darbelerle bozulan kornamı bile kapsam dışına itmeye kalktılar.
5 farklı alanda kullandığım ve yılda yaklaşık 2000 lira ile müşterisi olduğum Aksigorta artık beni kaybetti.
Aksigorta iyi sigorta, taki kaza yapıncaya kadar...

Hocam iyi aksamlar arabalarimi sattim bu aralar aracsizim tskler yorum icin

191 Mesaj
5 Aralık 2013; 10:12:35 

Ben kendi aracımda groupama sigortayı kullanıyorum ancak karıştığım bir kaza sonucu karşı tarafın sigortası liberty sigorta idi, aracımın tamir sürecini ve ödeme sürecini 1 haftada tamamladılar, 1 yıl bile ödeme alamayan mağdurlar varken 1 hafta çok iyi bir süre, yeni sigorta yaptıracaklara tavsiye ederim

9401 Mesaj
5 Aralık 2013; 10:30:38 

Allianz olabilir. Para sorunu yoktur. Senelik ciroları 100milyar Euro'nun üzerindedir.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...!!!

357 Mesaj
7 Aralık 2013; 0:40:24 

Zurich sigorta nasıldır arkadaşlar?Bilgis olan varmı.Aracıma axa 1200,aksigorta 1096,groupama 906 fiyat verdi.Zurich sigortada % 25 indirim varmış 686 tl fiyat verdi.Sizce nasıl?

Ver elini tesbihim memlekete gidelim.

1748 Mesaj
7 Aralık 2013; 1:06:38 

ben gecenlerde axa yi tercih ettim

Bir yangındır hayat herkes kurtarabildigini yaşar.

3976 Mesaj
3 Ocak 2014; 14:12:05 

+takip

Karadeniz Bölge Müdürlüğü
52

HTC One™ Silver - New Beats Tour - JBL PlayUp - Toshiba Satellite P755-10J - Logitech Performance Mouse MX™ - Western Digital My Passport Ultra 1 TB - Western Digital My Book 4 TB - Canon PowerShot G10 - Samsung UE-46C7000 3D LED TV

3591 Mesaj
3 Ocak 2014; 14:28:04 

Bir aracımı Sompo Japan diğerini Ergo İsviçre'ye yaptırdım. En uygun fiyatları bunlar verdi.