Şimdi Ara

EN İYİ KASKO ŞİRKETİ HANGİSİ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
45.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar burada en iyi kasko şirketini merak ediyorum.hangisidir sizce ? iyi ve kötü yanları olarak.

Not : Kasko yaptıracagım icin soruyorum.Anadolu sigortaya düsünüyorum ..

• Forumda Ümit bey var, Anadolu sigortadan. Çok ilgili bir arkadaş. Onu tavsiye ederim özellikle...
  • en pahalısı anadolu sigortadır genelde, ama en iyisi de o dur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakacho

Forumda Ümit bey var, Anadolu sigortadan. Çok ilgili bir arkadaş. Onu tavsiye ederim özellikle...

evet cok tesekkur ederım.bende anadolu diye düsünüyorum.mini onarım paketlerı vs. cok seyleri varmıs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeKSandDoRT

en pahalısı anadolu sigortadır genelde, ama en iyisi de o dur..

çok iyi olduklarını söylüyorlar ..
  • Bakın kullanıcı adı umitmuratoglu. ben kendisiyle bir iki kere telfonda görüştüm sadece. Bana çok cazip teklif sundu ama bazı özel durumlardan kendisiyle çalışamadım.
  • geçen sene anadolu sigortadan yaptırmıştım, bu sene axa sigortadan yaptırdım hasarsızlık indirimi olmasına rağmen anadoluda fiyat daha fazlaydı o yuzden axaya geçtim ben...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHARGEN83

geçen sene anadolu sigortadan yaptırmıştım, bu sene axa sigortadan yaptırdım hasarsızlık indirimi olmasına rağmen anadoluda fiyat daha fazlaydı o yuzden axaya geçtim ben...

indirimle bile yüksek geldi yani. axa da fıyatlar ne bir bakayım ..
  • Axa Oyak diyorum.Auto King'e göndermiyor en azından.Güneş sigorta da iken Auto King'te aracın marşpiyerine yaptırdığım lokal boya döküldü malesef.
    Anadolusigorta benim aracımda 400 TL gibi daha uygundu.
    Bu sigortaların fiyatları aracın marka ve modeline göre farklılık gösteriyor
  • Anadolu Sigorta'ya yaptırdım bu sene kaskomu. Ergo'nun 970 TL fiyat verdiği ortamda tam 300 TL aşağıya daha kaspsamlı kasko yaptırdım.

sigortam.net ten yaptırdım.
  • Axa Oyak
  • Eureko, HDI, Euro Sigorta falan kimse tavsiye etmiyor. Bunlar kötü sigortalar mı?
  • axa dan memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEFACTO07

Merhaba arkadaslar burada en iyi kasko şirketini merak ediyorum.hangisidir sizce ? iyi ve kötü yanları olarak.

Not : Kasko yaptıracagım icin soruyorum.Anadolu sigortaya düsünüyorum ..

Arkadaşım en iyi kasko şirketi bence aracının anlaşmalı olduğu şirkettir. Yoksa işlemlerin uzuyor, servis parayı sizden alıp şirketinizden kendiniz tahsil edin diyor. Bence servise telefon açın, hangi firmalarla anlaşmanız var, ondan sonra ayrıntılara girin.
  • Ben Bankamın sigorta şirketini kullanıyorum. Personel indirimi nedeniyle.
  • axa diyorsunuz da,bu yıl ailem aveo sedan aldı
    mini onarım paketinden 1 tane çizik yaptırma hakkımız vardı.araba aynı anda tampondan 2 yerden çizildi
    götürdüğümüz servis,2 çiziğe tamponun yarısı boyanacak dedi."opel-chevrolet servisi" arkas ve mercanlar,izmir
    bizde yaptırmadık tabii. 2 çizik için kocaman boya vurulacak

oysaki imzamdaki aracı,park ederken çöp konteynerinin köşesi kapının ortasına girdi. 5 cm ama derinden çizildi
    ben euroka dan kasko yaptırmıştım.

4 çizik yaptırma hakkım vardı. 2 si bunlarla gitti:beğenilmeyen autoking te derin çizik onarıldı.mükemmel oldu
    kaskomun dolmasına 3 ay var.bundan sonra araştırırken kesinlikle mini onarım paketi en geniş olan şirketle anlaşacağım
    hdi sigorta bu konuda daha esnek
    ilk tercihlerim hdi sigorta ve ergo olacak. tabi bütün kasko şirketlerinden fiyat alınacak
  • Bütün Sigorta şirketleri aynı derecede kötüdür. İyi olanı yoktur.

En ucuzu hangisiyse onu tercih edin.
  • Kasko'da en önemlisi, kaza-çalınma ve karşı tarafa verilen zararı karşılamada -trafik sigortasının yetmediği durumlarda- yapılan sorunsuz ödemeler sanırım.

PErte çıkma oranı bile bir yerden sonra yukarıdakiler kadar önemli olmayabiliyor. Tamir ettirdikleri aracı kullanmak istemezsek değer kaybıyla da olsa satarız en kötüsü.

Ödemeler konusunda sorun yaşayan-yaşamayan arkadaşlar yazarsa çok yardımcı olacaktır. Kaskodan hiç faydalanmayınca iyi mi, kötü mü olduğunu da anlamak imkansız oluyor.
  • Arkadaşlar benim de aracımın kaskosu yarın bitiyor, sompo japan diye bir firmadan diğerlerine göre 300tl daha düşük fiyat aldım ama markayı hiç duymamıştım. Biraz araştırınca dünya çapında büyük bir firma olduğunu öğrendim, yine de içime kurt düştü, ne dersiniz, bu firmayla ilgili bilgisi olan var mı???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geniusatplay -- 12 Ekim 2011; 15:29:16 >
  • Merhaba Arkadaşlar,

Benim aracım Liberty Sigorta dan kaskolu. (nerden buldun derseniz aracı aldığımızda Ford bayi yaptırdı) Çok şükür başıma iş gelmedi o yüzden firma nasıl bilmiyorum. Firmayı bilen varsa tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.

Bu ay yenileyeceğim kaskomu. Hasarsızlık indirimi almam için yine aynı şirketle devam etmelimiyim yoksa başka şirketlemi anlaşmam iyi olur.

Birde başka kasko şirketi ile anlaşırsam benim hasarsız kullanmamı gözönünde tutup indirim yapıyorlarmı? (bir senede 7000 km yaptım)

Herkese kazasız belasız sürüşler.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.