Şimdi Ara

EN İYİ KASKO ŞİRKETİ HANGİSİ ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
45.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: uniqlo

quote:

Orijinalden alıntı: vincentvega

Bir aracımı Sompo Japan diğerini Ergo İsviçre'ye yaptırdım. En uygun fiyatları bunlar verdi.

Hocam sompo nasildir acaba?

Şu ana kadar test etme imkanım olmadı çok şükür. Ama sigortacım tavsiye etmişti.
  • En iyi Türkiyede ve dünyada 1 numara olan Axa dır. Bekleriz acentesiyim.
  • ERGO Sigorta önerebilirim fiyat/performans açısından sektördeki en iyi seçenek. en ucuzu değil, en büyüğü değil ama uygun fiyata sorunsuz hizmet veriyorlar.
    google'dan "ergo kasko" diye aratın teklif isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanjar -- 8 Haziran 2014; 4:16:14 >
  • Kasko olarak sompo japan oneririm. Tanidigim var ve genelde tum araclarimda somponun kaskosu var cok yakin bi tanidigim kaskomu yapiyo oyuzden o kadar rahatim ki :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ergo kasko bikere rezil etmişti bizi çekiciyi 5 saatte yolladı müşteri hizmetleri tam rezalet tavsiye etmiyorum

• Konuyu hortlatayim bari 22 mayista sigorta ve kaskom btiyor sigorta cok farketmez en ucuzu hangisiyse ondan yaptiracagim ama kasko onemli hem ucuz hem saglam bir fiyat verecek firma ariyorum generali ve sompo uygun fiyat veriyor suanki firmam axa asinda arabayi cok kullanmiyorum haftada 1 bilemedin 2 defa kullaniyorum kasko firmasi tavsiyesi olan var mi arkadaslar

• Net en kötü kasko akkaskodur milyarlık aracınızı 200 300 düşük fiyat veriyor diye akkaskoya yaptırmayın bi lira ödememek için bin dereden su getiriyor kırk takla atıyor hasar dosya sorumlusuyla görüşemiyosun yüz defa arasanda en son 500 km yol gidip genel müdürlüğe görüsücem aşşalık herifler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abdllh34 -- 9 Aralık 2017; 12:2:48 >
  • Eureko da kayıp anahtar (vale, yıkamacı vs. Çalsa bile) sınırsız km çekici( Kars’ta kalan aracı Edirne’ye çekiyorlar) anlaşmalı servislerde sınırsız ikame araç gibi çok ekstra klozlar var tek hasarda hasarsızlık koruma var, biliyorsunuz ki muadil parça hakları var sigorta şirketlerinin buna rağmen orijinal parça desteği veriyorlar ben memnunum. Anadolu çalınan teybim için çağdışı uygulamalarıyla bıktırmıştı beni ve ak sigorta ölü sevici. Eureko parayı size ödüyor siz servise kendiniz ödeme yapıyorsunuz ayrıca ön cam için Anadolu saçma sapan servisler öneriyor eureko yetkili serviste orijinal camınızı ödüyor hasarsızlık dahilinde.

• Bende 2 gün önce axa genişletilmiş mavi kasko yaptırdım , arkadaşım exper officiinde çalışıyor axa yap dedi yaptık inş. Lazım olmaz...

• bence sigorta veya kasko şirketinden çok sizinle ilgilenen bayi veya servis önemli
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.