digiturk 15 gunluk cayma hakkı
5 Cevap1125 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

137 Mesaj
6 Ekim 2011; 14:01:11 

bu 15 gunluk cayma hakkı nerede yazıyor arkadaslar

24 aylık taahhut iptal ettirdim 4.gününde yayınlar kapatıldı , cihaz ve kart iade edildi . telefonda 4günlük fatura ve 85 tl kurulum dendi fakat şimdi
bi hayli yuksek fatura çıkmış . tuketici hakem heyetine gidicem .

sözleşmeye baktım 15 gunluk yasal cayma hakkından bahsetmiyor

48 Mesaj
6 Ekim 2011; 16:21:37 

Bana kurulum esnasında böyle bir hakkım olduğundan bahsetmişti teknik servis. Fakat kullanma fırsatım olmadı. Bahsettiğiniz gibi sözleşmede de yazmıyor. Bir çapanoğlu var bu işte...

137 Mesaj
6 Ekim 2011; 16:27:05 

şimdi arayıp üye olmak istediğinizde iptal ettirmek istersem diye sordugunuzda 15 gun içierisinde iptal edebilirsininiz yasal olarak diyorlar . taahhut sartı ilk 15 gun den sonra oluyor da nerde yazıyor bu tuketici hakem heyetine basvurcam yarın.

137 Mesaj
6 Ekim 2011; 18:47:01 

şimdi aradılar digi finans bölümünden yanlış fatura çıkmış iptal edeceklermiş , 11ayın 3 unde sadece kurulum ücreti çıkakmış .

Şimdi ben tuketici hakem heyetine başvuruyordum ne yapayım bekleyim mi acaba kandırılıyor muyum

3092 Mesaj
6 Ekim 2011; 20:25:54 

BEKLE BAKALIM,senin faturanın tarafına ulaştıgından itibaren 30 gun içinde tuk.hakem heyetıne başvurabilirsin.yanı vakit var.düzeltmelerını bekle.düzeltildikten sonra borcunun bulunmadıgına ilişkin e posta ile veya yazılı belge iste.

482 Mesaj
7 Aralık 2011; 18:14:46 

Arkadaşlar bu 15 günlük cayma hakkı kesin mi??

Ben 24 aylık taahüt imzaladım. 1 ay boyunca Lig TV hediye, ama bugün öğrendim ki derbi maçları hediye kapsamında değil.

Tamamen prensipten ben cayma hakkımı kullanıp, bizi kandırmak isteyen bu şirket ile bir daha alışveriş yapmak istemiyorum.

Bu arada cayma hakkını kullanırsam kurulum ücretini filan mı talep ediyorlar?

cout<<"imza yok"<<endl;
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.266