Şimdi Ara

Windows Phone Mango destekli Nokia Sun'ın teknik özellikleri sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
    Finlandiya'nın mobil iletişim devi Nokia'nın, 26-27 Ekim tarihleri arasında Londra'da düzenleyeceği büyük etkinliğin teknoloji meraklıları tarafından iple çekildiği şu günlerde, birbirinden yeni söylentiler ard arda ortaya çıkmaya devam ediyor.

Kısa bir süre önce internette yayınlanan ekran görüntüsünde Nokia Sun isimli model dikkat çekmekte. Akıllı telefonun teknik özellik listesinde ise 1.4 GHz saat hızında çalışan işlemci, Windows Phone 7.5 (Mango) işletim sistemi, 8 megapiksel çözünürlüğünde kamera, 3.7-inç boyutunda dokunmatik AMOLED ekran ve 16 GB dahili flash bellek göze çarpıyor. 2011 yılının 46. haftasında yani 7 ve 13 Kasım arasında boy göstereceği düşünülen akıllı telefonun teknik özellikleri SeaRay ile benzerlikler taşıyor. Buradan yola çıkarak Sun'ın, SeaRay ile aynı model olma olasılığının bulunduğunu söyleyebiliriz.

Elimize güncel bilgiler ulaştıkça sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz.

• en büyük pişmanlığım symbian ve nokia dan sonra windows phone bile olsa asla nokia kullanmayı düşünmüyorum bu saatten sonra.bir an önce android ve galaxs s2 ye kavusmak istiyorum:)))
  • Nokia vs Hacı Muro
  • Nokia şu telefonları tanıtsa artık beklemekten sıkıldım.Bide hani çift çekirdek?ayfon bile çift çekirdek oldu.Biraz daha hızlı olmalısın nokia olay sadece frekansla bitmiyor.Bu donanımlara bi symbian koysan süper olacak ya onuda yapmazsın...
  • Yine donanımları aynı olan 10 tane model üretir çıkar piyasaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

Nokia şu telefonları tanıtsa artık beklemekten sıkıldım.Bide hani çift çekirdek?ayfon bile çift çekirdek oldu.Biraz daha hızlı olmalısın nokia olay sadece frekansla bitmiyor.Bu donanımlara bi symbian koysan süper olacak ya onuda yapmazsın...

hocam bildiğim kadarıyla windows phone 7 ve 7.5 mango çift çekirdek desteklemiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

quote:

Nokia şu telefonları tanıtsa artık beklemekten sıkıldım.Bide hani çift çekirdek?ayfon bile çift çekirdek oldu.Biraz daha hızlı olmalısın nokia olay sadece frekansla bitmiyor.Bu donanımlara bi symbian koysan süper olacak ya onuda yapmazsın...

hocam bildiğim kadarıyla windows phone 7 ve 7.5 mango çift çekirdek desteklemiyor...

android de desteklemiyor ama multitask için gerekli bişey destek er ya da geç gelir zaten :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

quote:

android de desteklemiyor ama multitask için gerekli bişey destek er ya da geç gelir zaten :)

gelecek hocam.. apollo güncellemesi ile arm desteği gelecek ve bununla birlikte de çift çekirdek desteği... tabi eğer yanlış hatırlamıyorsam...

• wp8 oluyor apollo güncellemesi, onu da söyleyelim.
  • nokia bi telefon yapacam diyo dönemin en iyi teknik özelliklerini belirliyo kendince, ama telefonu piyasaya çıkarasaya kadar rakipleri ona tur bindirmiş
  • tr'ye gelmesi 2013 desek..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.