Şimdi Ara

Once Upon a Time (2011) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
8
Favori
14.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Niye kimse izlemiyor la bu diziyi? Surda yorumlasacagim adam bulamıyorum.Dizi gayet güzel, türünün iyi bir örneği halbuki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu haftaki bölümün sonundaki plaka muhabbeti neydi? Bilen var mı diyecem ama pek takipçisi yok burada galiba dizinin.
  • 1. sezonu güncel olarak takip etmiştim ancak 2. sezonda devam etme isteği gelmedi. 2. sezon nasıl gidiyor sizce devam etmeli miyim diziye?
  • Şu sınavlar yüzünden 2. Sezonda bu bir ara tatil verdi geri izleyemedim off ya nasıl gidiyor dizi iyi mi

• Izleyin kesinlikle. Bana göre 1. Sezondan daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asmodian -- 15 Ocak 2013; 8:25:18 >
  • abi dizideki oyunculuk sifir resmen, cok fazla klise var. ama konusu guzel

• quote:

Orijinalden alıntı: Owl City.

abi dizideki oyunculuk sifir resmen, cok fazla klise var. ama konusu guzel

Rumpelstiltskin süper oynuyor ama diğerleri evet zayıf
  • quote:

Orijinalden alıntı: VenatoR_

Bu haftaki bölümün sonundaki plaka muhabbeti neydi? Bilen var mı diyecem ama pek takipçisi yok burada galiba dizinin.

plaka muhabbetini ben de anlatyamadım bilen varsa söylesin.
  • Güzel bir bölümdü

• Jennifer Morrison için var diye ilk sezonu bir kaç bölüm izlemiştim.Kaliteli bir diziydi. Sezon finali yapsın bir ara izlerim. Bu arada diziyi çok uzun tutmuşlar. 2. sezonda final yapıp bitirsinler.
  • Rumpelstiltskin mükemmel bir karakter. Gerçekten son yıllarda gördüğüm en başarılı karakter. Oynayan kişi de çok usta bir oyuncu. 4 4'lük bir rol performansı sergiliyor.
  • ilk bölümü izliyorum su an..tavsiyesi olan var mı..spoiler yerim diye önceki sayfalara bakmadım...
  • ilk bölümü izledim ve devam diyorumm
  • quote:

Orijinalden alıntı: doktorhakan

quote:

Orijinalden alıntı: VenatoR_

Bu haftaki bölümün sonundaki plaka muhabbeti neydi? Bilen var mı diyecem ama pek takipçisi yok burada galiba dizinin.

plaka muhabbetini ben de anlatyamadım bilen varsa söylesin.

bence
    özel bir mesaj yok gibi

rumpel plakaya baktı ve tanımadığı şehirden olmayan bir plaka olduğu için şaşırdı.
  • Bu gece 2 bölüm birden izledim. Gayet iyiydi
  • ben de yeni basladim izlemeye, 1. sezon bitti, fena degil... yani kahvalti yaparken, yemek yerken iyi gidiyor :)
  • İkinci bölümde göz gördükten sonra izlememeye karar verdim.

• Cora ve Regina yine ortalığı karıştıracak gibi. Kırmızı başlıklı kıza bitiyorum. Bu nasıl bir güzelliktir arkadaş. Nerden bulup çıkarmışlar bu kızı?
  • bu dizinin sıkı takipçisiyim evet kimse takip etmiyordu şimdi türkçe dublajlı versiyonunu tv.de çıkınca biraz fark edildi.ben bu dizide regina'nın tarafını tutuyorum,kadın kötülük yapmış ama sor bakalım bi niye yapmış
    bu arada pinokyo vardı akıbeti belli değil arayanı soranı da yok
    yalnız gerçek dünyada geçen kısımları kimi zaman cidden sıkıcı oluyor o kısımlar çabuk bitsin istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 24google

İkinci bölümde göz gördükten sonra izlememeye karar verdim.

ne gözüymüş bu?

sauron-mordor'un gözü mü?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.