Şimdi Ara

Corsair'den Vengeance serisi 8GB kapasiteli yeni DDR3 bellek modülü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Geçtiğimiz günlerde oyuncular için hazırladığı çevrebirimleri endüstrinin beğenisine sunan Corsair, Vengeance serisi altında hazırladığı 8GB kapasiteli yeni bellek modülünü tanıttı.

Özel soğuucu tasarımı ile agresif bir görünüm sergileyen DDR3 bellek modülü, 1600MHz'de çalışıyor ve 1.5v çalışma geriliminde CAS 9-9-9-24 değerlerinde görev yapıyor.

Intel'in 2. nesil Core işlemci ailesiyle kullanılmak üzere geliştirilen yeni bellek modülünün ömür boyu garanti ile önümüzdeki günlerde satışa sunulması beklenirken fiyatı ise 270$ olacak.

• Aynısının 4Gb x 2 1600Mhz 1.5 olanını kullanıyorum. Memnunum.
  • o fiyata ömür boyu garanti olur zaten
  • Türkiye'de ömür boyu garantili ürünler 2 veya 3 yıldan fazla garanti verilmiyor neden?
    bende 4gb x 2 1600mhz 1,5v kullanıyorum. Çok memnunum.
  • 8gb bellek fiyatları ele ayağa düşünce bende alıcam
  • Bence corsair xms3 1600 kullanıyorum çok memnunum bence piyasadaki en iyi ram markası :) Herkes öğrenmiş bir kingstone, nokia hesabı gidiyor öyle
  • aha 32 gb ramın yolu açıldı 16 gb dan bıkmıştım bakalım 32 gb nasıl olacak
  • 8 gb tek modülmü bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkprince

8 gb tek modülmü bu

Evet
  • 6*8 kullanan da çıkar yakında
  • quote:

6*8 kullanan da çıkar yakında

Yeni 4 kanal intel tabanlı anakartlarda 8*8 yaparlar
  • 8 gb üzeri oyun için gerekli değil bence. Niye derseniz aynı anda 3 tanede oyun da açsan 8 gb bellek kullanıldığını görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bergun76

Linkteki ürün bu ürün müdür. fiyat KDV dahil 134 TL http://www.eksenbilgisayar.com/urun/corsair-vengeance--cmz8gx3m2a1600c9--8-gb-dual-kit--2x4gb--ddr3-1600mhz-cl9.aspx

2x4 bu haberdeki tek modül
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.