Şimdi Ara

NEDİR FORUMDAKİ PEUGEOT DÜŞMANLIĞI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
0
Favori
9.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar forumda herkes peugeot hakkında bilip bilmeden atıp tutuyor. ya laf olsun diye konuşuyorlar ya da cidden bilmiyorlar. hangi markanın tarihi peugeot nunki gibi? başka hangi marka dizel motorlarda bu kadar başarılı? ben çözemedim bu peugeot düşmanlığını yorumlarınızı bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: osencag

Arkadaşlar forumda herkes peugeot hakkında bilip bilmeden atıp tutuyor. ya laf olsun diye konuşuyorlar ya da cidden bilmiyorlar. hangi markanın tarihi peugeot nunki gibi? başka hangi marka dizel motorlarda bu kadar başarılı? ben çözemedim bu peugeot düşmanlığını yorumlarınızı bekliyorum

ya bu form kitlenir yada kılıçlar çekilir gardını al bence

ama sadece şunu bilmeni istiyorum pejoda bir ön yargı var bunun sebebeini pejo bile biliyor sırf bu yüzden 508 i çıkardı

trafikte zamanı kaliteli yaşayın sloganıyla ne kadar doğru orası tartışılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Arkadaşlar forumda herkes peugeot hakkında bilip bilmeden atıp tutuyor. ya laf olsun diye konuşuyorlar ya da cidden bilmiyorlar. hangi markanın tarihi peugeot nunki gibi? başka hangi marka dizel motorlarda bu kadar başarılı? ben çözemedim bu peugeot düşmanlığını yorumlarınızı bekliyorum

ya bu form kitlenir yada kılıçlar çekilir gardını al bence

ama sadece şunu bilmeni istiyorum pejoda bir ön yargı var bunun sebebeini pejo bile biliyor sırf bu yüzden 508 i çıkardı

trafikte zamanı kaliteli yaşayın sloganıyla ne kadar doğru orası tartışılır

haklısın fazla tepki alacağım. fakat hiç değilse az bir şey peugeot hakkında insanlara bilgi vermiş olurum
  • fransızlara ciddi bir sırt dönme durumu var forumda. (renault hariç)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atmosphere

fransızlara ciddi bir sırt dönme durumu var forumda. (renault hariç)

Hariç değil bence..
  • efsanevi "arabayı iterken kaportası ezildi" hikayesi yüzündendir belki
  • quote:

Şimdi marka tarihlerine girersek Peugeot'a beş basacak tarihi olan markalar var orasını karıştırmayalım.Ayrıca dizel motor konusunda da en başarılı marka Peugeot değildir Isuzudur.Tabi Isuzu ticari çalışan bir marka.Otomobil anlamında söyleyecek olursak Bmw bana göre en iyi dizel motoru üreten markadır.
  • quote:

bugün dizel 1.6 115 bg 508 test ettim. otomatik vitesi ve motor gücü cidden başarısızdı. hele hele otomatik vitesi geçişlerde bi çekmeler yapıyor ki boynumuz tutuldu. O araca koy en az 150 beygir daya DSG yi çok iş yapar ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

efsanevi "arabayı iterken kaportası ezildi" hikayesi yüzündendir belki

Hangi modeliymiş o
  • Boş beleş adamların düşmanlığı işte. Takılacak bir durum yok.
  • fransızların sadece renosuna bincen bence en iyi reno
  • Fransıza düşman değilim. Ama Pejo Partner Teepe aldık sıfır şirket aracı sıfırken sürdüm çok güzel geldi, araç 60,000 e gelmiş bidaha sürdüm direksiyon boşta vites boşta sallanıo heryeri ayrı oynuo. Kangoo en sağamı çıktı şirket araçlarında 260,000 de hala banamısın demiyor düz yoldada gitmez sürekli arazi dağ taş gezer. İkiside Fransız yani Fransız araçlarına düşmanlığım yok burdanda anlaşılacağı üzere. Pejo nazik araç öyle kötü yola gelmiyor hemen dağılıyor.
    Bence bir tek sen biliyosun havası yapman yanlış. ayrıca millete bilgi veiririm demekler felan. Tek senin bilgin doğru değil Birazda at gözlüklerini çıkartalım fanatik olmayalım.
  • başka hangi marka dizel motorlarda bu kadar başarılı

cevap : Almanlar Tek Geçerim

Pejo neden kötü diye soracak olursan ters sistemden olabilir ve hiç türkiyeye uygun bir araç degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyundai Motor Company

quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

efsanevi "arabayı iterken kaportası ezildi" hikayesi yüzündendir belki

Hangi modeliymiş o

belli bir model yok ama birçok kişiden duydum bu hikayeyi arkadaşlar yolda kalmışlar sonra arabayı iterken kaporta çökmüş falan diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: microq

başka hangi marka dizel motorlarda bu kadar başarılı

Pejo neden kötü diye soracak olursan ters sistemden olabilir ve hiç türkiyeye uygun bir araç degil

fiatın dizel motoru multijette çok başarılı

yigidi öldür hakkını yeme bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

bugün dizel 1.6 115 bg 508 test ettim. otomatik vitesi ve motor gücü cidden başarısızdı. hele hele otomatik vitesi geçişlerde bi çekmeler yapıyor ki boynumuz tutuldu. O araca koy en az 150 beygir daya DSG yi çok iş yapar ama

• Reno öyle alıp atacak araba değil bence çok kaliteli olmasa da gerçekten çok sağlam araba üretiyor diğer fransızların aksine.
    Diğerleri ile renoyu bir tutmam ben diğerleri tasarım olarak renodan üstün ama renault kesinlikle parasını hakeden arabalar yapıyor tek kusurları tasarım ama tabi ki bu da çok önemli bir husus.
    İnsanlar bakıyor ee bu tipsizmiş deyip diğer arabalara yöneliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Orijinalden alıntı: microq

başka hangi marka dizel motorlarda bu kadar başarılı

fiatın dizel motoru multijette çok başarılı

yigidi öldür hakkını yeme bence

onada katılıyorum ve uzun km gittigi söyleniyor ama almanlar başka
  • Peugeot'un Citroen ile ortak olarak PSA grubu altında üretim yaptığını bilmiyor gibi yazıyor bazı üyeler.

Peugeot kötü, Citroen iyi
    VW kötü, Skoda ve Seat iyi :)

Anlamadım ben bu suret meraklılarının, aslı görmemesini...
  • her markanın dayanıklı-dayanıksız,başarısız yada hassas parçaları olan modelleri var.örneğin e46 kasa bmw lerin ön takımları dayanıklı değildir.bmw kötü mü oldu şimdi?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.