Şimdi Ara

Galaxy Tab 7' P1000 / P1010 3G, USB, Wi-Fi, Bluetooth, KIES ile ilgili paylaşım ve sorunlar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
16.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galaxy tab p-1000 mi yoksa p-1010 mu? arada 30 tl gibi küçük bi fark olmasına rağmen ucuz olan p-1000 da 3G desteği var ama p-1010 dabu özellik yok ben vodafone bi hat alıp sürekli internetebağlanmak istiyorumhangisi daha uygundur.
  • isteyen varsa bu konunun yönetimini devredebilirim.
  • slm arkadaşlar bende samsung galaxy tab p1010 var ve samsung hm1500 buetooth kulaklık aldım arasında bağlantı kuramıyorum tablet cihazı görmüyor. cihazı görünür duruma getiriyorum ama yine de görmüyor. bağlantıyı nasıl kurcam? şimdiden teşekkürler
  • merhaba;
    kullanılmış bir gt-p1000 aldım.

wireless kullanarak interente girebilmek için modemin 2 metreden fazla uzağına gidemiyorum.
    Bütün forumu baştan aşağı okudum. Denilen herşeyi yaptım
    1-IP ler çakışmıyor
    2-Evdeki diğer cihazlar hiç sorun yaşamıyor
    3-şifre aynen burda anlatıldığı gibi, güvenlik ayarı da WPA2/PSK olarak ayarlandı

modemin dibindeyken bile sinyal düzeyine vasat diyor biraz uzağına gidince de algılamayı kesiyor. Çıldırmak üzereyim

Biliyorum daha önce bunu çok defa tartışmışsınız ama üzarinden biraz aman geçmiş. Bu konu hakkında yeni birşeyler öğrenen veya bilen birisi varsa yardım edebilirse çok sevnirim. iyi çalışmalar arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogzk.k

merhaba;
    kullanılmış bir gt-p1000 aldım.

wireless kullanarak interente girebilmek için modemin 2 metreden fazla uzağına gidemiyorum.
    Bütün forumu baştan aşağı okudum. Denilen herşeyi yaptım
    1-IP ler çakışmıyor
    2-Evdeki diğer cihazlar hiç sorun yaşamıyor
    3-şifre aynen burda anlatıldığı gibi, güvenlik ayarı da WPA2/PSK olarak ayarlandı

modemin dibindeyken bile sinyal düzeyine vasat diyor biraz uzağına gidince de algılamayı kesiyor. Çıldırmak üzereyim

Biliyorum daha önce bunu çok defa tartışmışsınız ama üzarinden biraz aman geçmiş. Bu konu hakkında yeni birşeyler öğrenen veya bilen birisi varsa yardım edebilirse çok sevnirim. iyi çalışmalar arkadaşlar.

Odin ile 2.3.6.ya güncellemeyi dene.

• Herkeze merhaba yeni bi tablet yada cep telefonu alıcam fakat ikisini bi arada olan bi kaç cihaz ilgimi çekti. Şuan ipad2 32 gb 3g tablete sahibim mukemmel bi cihaz. Fakat sms ve konuşma özelliği olan bi cihaz arıyorum butçemde şuan itibariyle o kadar iyi olmadığından maliyeti düşük cihazlara bakıyorum.Bu forumda takılmaya başladığımdan beri okuduğum konularda samsung galaxy tab p1000 en çok ilgimi çeken tablet oldu. .Sanırım artık piyasada sıfır olarak üretilmiyomuş nereden temin edebilirim sıfır bi p1000. Bu tablet hakkındaki kullanıcı yorumlarınızı paylaşırsanız çok memnun olurum. şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@ni@C

Arkadaşlar bildiğiniz gibi GTAB'imi sattım.
    Ama elimde aksesuarları kaldı.

1- Orjinal Deri Kılıf - 25 TL
    2- RCA (TV'ye bağlamak için ) Kablo - 20TL
    3- Data/Şarj Kablosu - 10 TL
    4- PC'den "hızlı" şarj edebilmeyi sağlayan ara kablo. (Bir ucunu PC'ye USB'ye takıp diğer ucunu da GTAB'in data kablosuna bağladığınızda şarj cihazına bağlı gibi şarj ediyor) - 25TL
    5- Bir ucu "mini USB dişi" diğer ucu GTAB ile uyumlu Data/Şarj adaptörü. (herhangi bir taşınabilir HDD kablosu kullanarak , PC üzerinden hem şarj hem de data alışverişi yapabiliyorsunuz) - 20 TL

ANKARA içi ELDEN satabilirim.
    İsteyenler PM'den ulaşabilirsiniz.

PM
  • beyler galazy tab için adım adım parçalarına ayırma rehberi işinize yarar inşhttp://goo.gl/pwBJx
  • selam arkadaşlar;
    bir arkadaşımın p1010u ve konuşurken bluethootüzerinden blackberry'i modem olarak algılat 3g olmasada tableti kullanmasını önerdim.ancak bağlantıdan bluethoot ile eşleşti
    rdikten sonra ne yapacağıztakıldık.
    yardımlarınızı bekliyoruz.
    teşekkürler
  • Orijinalden alıntı: M@ni@C

Orijinalden alıntı: adaltu

arkadaşlar geçen gün galaxy tab 1010 aldım ve malum 3g si yok..elimde nokia 5800 var ayrıca vodafone sınırsız internet paketine üyeyim..iki cihazı eşleştirme olayını bir arkadaş ayrıntılı bir biçimde anlatırsa çok sevinirim ya da bu iki cihaz arasında böyle birşey mümkün mü..

@by_gvz'nin anlatımı kullanılarak tarafımdan detaylandırılmıştır.

1- p1010 'un ROOT edilmiş olması gerekiyor. (Nasıl root'lanacağını kendin araştırmalısın)
    2- p1010 da zt-180 adhoc switcher programını yükle
    3- 5800'e joikuspot programını yükle.
    4- 5800 joikuspot programında yayın adını, (türkçe karakter kullanmadan) yaz.
    5- Ağa herhangi bir şifre verme.
    6- p1010'da zt-180 programını aç.
    7- Settings butonuna tıkla.
    8- çıkan menüde ssid for AD-HOC MODE yazan yere tıklayıp 5800 da verdiğin ağ adını aynen yaz.
    9- Geri tuşuna bastıktan sonra switch to adhoc mode tuşuna bas.
    10- Geçiş işlemi tamamlandıktan sonra bağlantı sağlanacaktır.
    11- Daha sonra eğer istersen bağlantıyı kesip, 5800'deki program üzerinden az önce ayarladığın bağlantının ayarlarına tekrar girip bir şifre atayabilirsin. (Bu şifrede kesinlikle türkçe karakter kullanmamalısın, en az 1 adet büyük harf ve en az bir adet rakam bulunmalı)
    12- P1010'la tekrar bu ağa bağlanmaya çalıştığında şifre soracak, az önce oluşturduğun şifreyi girerek kullanmaya devam edebilirsin.

iyi eğlenceler.

merhab usta cihazı root etmek için bir şeyler yaptım cihaz hiç açılmıyor bu konuda ne yapabilirmisin

• Orijinalden alıntı: sonmoh

Orijinalden alıntı: adaltu

arkadaşlar geçen gün galaxy tab 1010 aldım ve malum 3g si yok..elimde nokia 5800 var ayrıca vodafone sınırsız internet paketine üyeyim..iki cihazı eşleştirme olayını bir arkadaş ayrıntılı bir biçimde anlatırsa çok sevinirim ya da bu iki cihaz arasında böyle birşey mümkün mü..

@by_gvz'nin anlatımı kullanılarak tarafımdan detaylandırılmıştır.

1- p1010 'un ROOT edilmiş olması gerekiyor. (Nasıl root'lanacağını kendin araştırmalısın)
    2- p1010 da zt-180 adhoc switcher programını yükle
    3- 5800'e joikuspot programını yükle.
    4- 5800 joikuspot programında yayın adını, (türkçe karakter kullanmadan) yaz.
    5- Ağa herhangi bir şifre verme.
    6- p1010'da zt-180 programını aç.
    7- Settings butonuna tıkla.
    8- çıkan menüde ssid for AD-HOC MODE yazan yere tıklayıp 5800 da verdiğin ağ adını aynen yaz.
    9- Geri tuşuna bastıktan sonra switch to adhoc mode tuşuna bas.
    10- Geçiş işlemi tamamlandıktan sonra bağlantı sağlanacaktır.
    11- Daha sonra eğer istersen bağlantıyı kesip, 5800'deki program üzerinden az önce ayarladığın bağlantının ayarlarına tekrar girip bir şifre atayabilirsin. (Bu şifrede kesinlikle türkçe karakter kullanmamalısın, en az 1 adet büyük harf ve en az bir adet rakam bulunmalı)
    12- P1010'la tekrar bu ağa bağlanmaya çalıştığında şifre soracak, az önce oluşturduğun şifreyi girerek kullanmaya devam edebilirsin.

iyi eğlenceler.

merhab usta cihazı root etmek için bir şeyler yaptım cihaz hiç açılmıyor bu konuda ne yapabilirmisin

Cihaz ne?p1000 mi p1010 mu?
    Nasıl root etmeye çalıştın?
    Hangi uygulamayı kullandın?üstünde hangi rom vardı?
    Sorunuzu düzgün sormazsanız kimse yardımcı olamaz size!

Adım adım ne yaptığınızı yazarsanız nerde yanlış.yaptığınızı belki anlarız

• cihaz p1010 odin progamını kulandımhttp://www.ersinkoc.com/galaxy-tab-icin-android-2-3-3-gingerbread-kurmak-ve-root-yapmak/ blogda yer alan adımları izledim normalde cihaz kapanıp açılıcaktı ama cihaz bir daha bir türlü açılmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonmoh

cihaz p1010 odin progamını kulandımhttp://www.ersinkoc.com/galaxy-tab-icin-android-2-3-3-gingerbread-kurmak-ve-root-yapmak/ blogda yer alan adımları izledim normalde cihaz kapanıp açılıcaktı ama cihaz bir daha bir türlü açılmadı

Odin de doğru dosyaları doğru alanlara seçtiğinizden emin olarak aynı işlemleri tekrarlayın prosedürde yazan HER BİR ADIMI HARFİYYEN UYGULAYIN.
  • tablet hiç bir şekilde açılmıyorki
  • Arkadaşlar Merhaba.. nerdese tüm siteyi inceledim. Benim sorunumun benzerine bir kac kez rasladım ama sorunuma tam cevap bulamadım.Kısaca sorunum şudur.Benim Turcell den alınma (Samsung Galaxy 10.1 --GT-P 7500 sürüm 3.1) cep telefonumdan Nokıa N97 inernet pakedimin Hotspot kullanarak Galaxy Tabletimle internete girmek istiyorum cep telefonuma joikusport programı indirdim ve kurdum calışıyor telefonum yayın veriyor hatta notebook Pc de kablosuz aglarda wireless cep telefonumla bilgisayarıma internete girdim.Fakat sorun cep telefonumun vermiş oldugu wireless yayınını tablet pc de wireless aramasında görünmüyor bir çok ayaları denedim olmadı nedenini bilen bir hayır sever varsa lütfen yardım ederse memnun olurum ... şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk kanadı -- 21 Nisan 2012; 20:24:49 >
  • quote:

Arkadaşlar bildiğiniz gibi GTAB'imi sattım.
    Ama elimde aksesuarları kaldı.

1- Orjinal Deri Kılıf - 25 TL
    2- RCA (TV'ye bağlamak için ) Kablo - 20TL
    3- Data/Şarj Kablosu - 10 TL
    4- PC'den "hızlı" şarj edebilmeyi sağlayan ara kablo. (Bir ucunu PC'ye USB'ye takıp diğer ucunu da GTAB'in data kablosuna bağladığınızda şarj cihazına bağlı gibi şarj ediyor) - 25TL
    5- Bir ucu "mini USB dişi" diğer ucu GTAB ile uyumlu Data/Şarj adaptörü. (herhangi bir taşınabilir HDD kablosu kullanarak , PC üzerinden hem şarj hem de data alışverişi yapabiliyorsunuz) - 20 TL

ANKARA içi ELDEN satabilirim.
    İsteyenler PM'den ulaşabilirsiniz.

PM
  • sorunu çözemedimde yarım edermisiniz. http://forum.donanimhaber.com/m_65266778/tm.htm
  • Öncelikle merhaba benim galaxy tab p1010 um var ve buna klavye mause vs. şeyler takmak istiyorum gg sitesinden sipariş ettim SAMSUNG Galaxy Tab 3 PORT USB KART OKUYUCU yazın çıkar sorun şu ki tablete taktığımda çalışmadı uyumlumu diye sordum satıcıya uyumlu dedi

Ha bir de tablet kapalı olduğunda power tuşuna bastığınızda aparatın powerı yanıp sönüyor bu sorunu çözen var mı şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: master pc

Öncelikle merhaba benim galaxy tab p1010 um var ve buna klavye mause vs. şeyler takmak istiyorum gg sitesinden sipariş ettim SAMSUNG Galaxy Tab 3 PORT USB KART OKUYUCU yazın çıkar sorun şu ki tablete taktığımda çalışmadı uyumlumu diye sordum satıcıya uyumlu dedi

Ha bir de tablet kapalı olduğunda power tuşuna bastığınızda aparatın powerı yanıp sönüyor bu sorunu çözen var mı şimdiden teşekkürler.

P1000 ve P1010 ,Otg Destekli değil. Yani usb klavye mouse veya flash disk benzeri BAĞLAYAMAZSINIZ. aldığınız aparat galaxy tab 8.9 ve 10.1 ile uyumludur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: master pc

Öncelikle merhaba benim galaxy tab p1010 um var ve buna klavye mause vs. şeyler takmak istiyorum gg sitesinden sipariş ettim SAMSUNG Galaxy Tab 3 PORT USB KART OKUYUCU yazın çıkar sorun şu ki tablete taktığımda çalışmadı uyumlumu diye sordum satıcıya uyumlu dedi

P1000 ve P1010 ,Otg Destekli değil. Yani usb klavye mouse veya flash disk benzeri BAĞLAYAMAZSINIZ. aldığınız aparat galaxy tab 8.9 ve 10.1 ile uyumludur.

gg ye Galaxy Tab P1000 - P1010 KLAVYE DOCK - ORJİNAL yaz bi kardeş

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.