Şimdi Ara

Battlefield 3 Betasından İnanılmaz Bir Jet Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
6.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
         Battlefield 3'ün jetlerini kullanmak için sabırsızlanıyorsunuz biliyoruz fakat ortaya çıkan bu video pek de düşündüğünüz gibi değil. Video hızlı bir şekilde popüler olurken yayınlayan kullanıcı nasıl yapıldığını anlatmamakta ısrar ediyor. Daha fazla açıklama yapmadan sizi video ile başbaşa bırakalım (Zaten 5 saniye sürüyor).

• Bende başlığa bakıp heyecanlanmıştım :(
  • Vecihi geliyoırrrrrrr
  • Mynet'e döndü.
  • Gece gece uykumu açtınız lan! :D
  • haha koptum ! :D
  • gece gece bende koptum tam bir komedi :D
  • Assault kit'indeki Defibrilatör'ün bugı.:D
  • Açeydim gollarimi,gitme deyeydim.. Benim yüzümdeeeeeeiiiiieeenn :D
  • huhaa su saatte koptum gülmekten ya :D adam kafayı sıyırmış illede jet isterem diye huha
  • Jet kullanma adına yapılacak en güzel protesto sanırım bu :) Ah birde şu bağlantı sorunlarına çözüm getirselerde bu eğlenceye bizde ortak olabilsek.
  • Uyku öncesi ilaç gibi geldi :D
  • Caspian Border'ın acısını Operation Metro'da çıkarıyor. Acıdım bak şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acdesign55 -- 5 Ekim 2011; 4:44:27 >
  • betada o kadar çook hile varki oynayamıyoruz sizde hile olmasa bile hile olan adamlar sizi ışınlayabiliyor bana yaptılr inaşllah ban yemem, süepr hızlı gitmek atuoaim, wallhack ışınlanmak her şey var galiba çünkü başıma geldi
  • sabah sabah bu cok iyi geldi ha
  • bune ya :) daha neler göreceğiz bakalım :)
  • ya oyunda bunu görseydim herhalde baygınlık geçiriridim bu ne ya koptum :)))))))))))))
  • valla hiç gulecegim yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 5 Ekim 2011; 10:46:51 >
  • hahaha Hiç gülüceğim yoktu :D:D
  • hayatımda bukadar iyi uçak vidyosu görmedim :D
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.