Şimdi Ara

iPhone 4S hakkında tüm detaylar bu videoda (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
2
Favori
118.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dunya teknolojide yaptigin devrimleri unutmayacak.Meger cok sevdigin lansman gununu beklemissin.Hersey icin tesekkurler steve jobs.rahat uyu...
  • Allah rahmet eylesin.
  • bu sefer güldürmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miex

Adam 4S'i gördü kalbi dayanmadı

arkadaşlar biraz saygılı olun herşeyin bir sınırı var
  • Zaten iphone 4s steve jobs versionu olarak çıktı haberiniz yok. iPhone 4[S]teve
  • Bir zamanlarin hayalini gercege donusturen kisi
    SJ RİP
  • quote:

Orijinalden alıntı: veleciraptor

Telefonun kasası dışında her şey değişmiş ama bu modelinde de çamaşır yıkamadığı için bazıları beğenmiyor.

Edit: Maşallah dünya kadar eksi almışım ama bir Allah'ın kulu da yok arkadaş telefon eski Iphone4 ile aynı yazmaya cesaret edememiş. Gerçekler acı geldi galiba Eksi vermeyi bildikleri gibi telefonun ekran boyutu dışında her şeyinin değiştiğini de bildikleri için yalnızca eksi verebiliyorlar.

-100'e ulaşabilmen için bir tane ben eksiledi hocam -98 oldun...bi yardım edin arkadaşlar :D
  • Merak ediyorum iphpne yada galaxy alan arkadaşlarımızın kaçtanesi hakkıyla kulanmakta telefonlarını ??? Karizma yada statü göstergesine dönüşmeye başladı telefon pazarı =)) Yorumlardan bir tanesinde yazılmış^^ teşekkürler apple fiyat düsürmedin herkez alamıcak diye ^^ peki akıllı arkadaşım kazık yemek seni daha mı karizmatik yaptı şimdi ????
  • apple'den steve jobs adında ürün bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: farcry535

apple'den steve jobs adında ürün bekliyorum

Millet iPhone 5'i bekliyordu, belki hazır ama tanıtılmayan bir ürünü tanıtıp Steve Jobs anısına iPhone 5 olarak üretirler..
  • Biz ucuz iphone beklerken geldi pahalı iphone ne anladık bu işten zaten euro ile gelecek vay halimize +vegiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

quote:

Orijinalden alıntı: farcry535

apple'den steve jobs adında ürün bekliyorum

Millet iPhone 5'i bekliyordu, belki hazır ama tanıtılmayan bir ürünü tanıtıp Steve Jobs anısına iPhone 5 olarak üretirler..

iphone 5teve ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrykt

Apple konusu mu samsung konusu mu belli değil

ana sayfa haberi.
  • Spot piyasa iPhone 4S için, 2.116 TL ile 2.600 TL arasında bir fiyat talep ediyor.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25286362
  • Şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere 81 ill ve yurtdışından internet ağı ile çalışılacak yeni bir projeye elemanlar alınıcaktır. İnternet tabanlı firmamızda 20 farklı görev seçeneğinden size uygun olanları seçerek ve günde iki saatinizi ayırarak HER AY kazanç sağlamak isterseniz lütfen ayrıntılı bilgi için ekli linke tıklayınız.http://tinyurl.com/65b5wuu
  • Şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere 81 ill ve yurtdışından internet ağı ile çalışılacak yeni bir projeye elemanlar alınıcaktır. İnternet tabanlı firmamızda 20 farklı görev seçeneğinden size uygun olanları seçerek ve günde iki saatinizi ayırarak HER AY kazanç sağlamak isterseniz lütfen ayrıntılı bilgi için ekli linke tıklayınız.http://tinyurl.com/65b5wuu
  • herşeyi donanıma bağlamayın. applenin kaliteli hiç bir teknolojik alette yok.

ayrıca dünyanın en stabil ve en göz alıcı işletim sistemide iosdur. widgetmiş ana ekranmış boş iş bunlar. pratik olarak iphone her zaman avantajlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cherkez26

herşeyi donanıma bağlamayın. applenin kaliteli hiç bir teknolojik alette yok.

ayrıca dünyanın en stabil ve en göz alıcı işletim sistemide iosdur. widgetmiş ana ekranmış boş iş bunlar. pratik olarak iphone her zaman avantajlı

neyseki notification center bos is degilmis ;-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu telefonun cıkmasını en cok İphone 4 ün fiyatının düşmesini istediğim icin bekliyodum ama öyle bisey olmdadı ne yazıkki hala tavan fiyattalar maşallah
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.