- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
iPhone 4S hakkında tüm detaylar bu videoda
355 Cevap117425 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     1 2 3 4 [6]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

6533 Mesaj
6 Ekim 2011; 3:41:34 

steve jobs ölmüş .

9732 Mesaj
6 Ekim 2011; 3:44:13 

Adam 4S'i gördü kalbi dayanmadı

MB: |MSI Z77A-GD55| CPU: |Intel Core i5 3570k@4.7Ghz|
GPU: |MSI 2 GB HD7870 Twin Frozr+Sapphire 2 GB HD7870 CrossfireX(@1200/1350)| RAM: |8 GB DDR3 1666(9-9-9-24)|
SSD: |60 GB Corsair Force 3| HDD: |1 TB WD 7200|
Case: |Zalman Z11 Plus| |Zalman MFC3 Fan Controller| |Corsair H80 Hydro Series|
PSU: |Corsair AX1200i 80+Platinum| Mouse: |Logitech G9X MW3 Edition| Keyboard: |Logitech G710+ Gaming|
Console: |Xbox One| Headset: |Tritton AX720 7.1| Mobile: |Samsung Galaxy S4| Monitor: |3x AOC 23" E2357FM Eyefinity@5760x1080p|

754 Mesaj
6 Ekim 2011; 3:45:43 

İphone 4 Steve RIP

14222 Mesaj
6 Ekim 2011; 6:12:43 

Dunya teknolojide yaptigin devrimleri unutmayacak.Meger cok sevdigin lansman gununu beklemissin.Hersey icin tesekkurler steve jobs.rahat uyu...

1303 Mesaj
6 Ekim 2011; 7:07:18 

Allah rahmet eylesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

87 Mesaj
6 Ekim 2011; 7:59:06 

bu sefer güldürmedi

SAMSUNG GALAXY S III
---ASUS N55SF-1194V

1410 Mesaj
6 Ekim 2011; 8:37:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Miex

Adam 4S'i gördü kalbi dayanmadı

arkadaşlar biraz saygılı olun herşeyin bir sınırı var

4078 Mesaj
6 Ekim 2011; 10:20:34 

Zaten iphone 4s steve jobs versionu olarak çıktı haberiniz yok. iPhone 4[S]teve

HTC EVO 3D

5250 Mesaj
6 Ekim 2011; 10:49:13 

Bir zamanlarin hayalini gercege donusturen kisi
SJ RİP

676 Mesaj
6 Ekim 2011; 11:04:38 

quote:

Orijinalden alıntı: veleciraptor

Telefonun kasası dışında her şey değişmiş ama bu modelinde de çamaşır yıkamadığı için bazıları beğenmiyor.

Edit: Maşallah dünya kadar eksi almışım ama bir Allah'ın kulu da yok arkadaş telefon eski Iphone4 ile aynı yazmaya cesaret edememiş. Gerçekler acı geldi galiba Eksi vermeyi bildikleri gibi telefonun ekran boyutu dışında her şeyinin değiştiğini de bildikleri için yalnızca eksi verebiliyorlar.

-100'e ulaşabilmen için bir tane ben eksiledi hocam -98 oldun...bi yardım edin arkadaşlar :D

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

201 Mesaj
6 Ekim 2011; 14:31:07 

Merak ediyorum iphpne yada galaxy alan arkadaşlarımızın kaçtanesi hakkıyla kulanmakta telefonlarını ??? Karizma yada statü göstergesine dönüşmeye başladı telefon pazarı =)) Yorumlardan bir tanesinde yazılmış^^ teşekkürler apple fiyat düsürmedin herkez alamıcak diye ^^ peki akıllı arkadaşım kazık yemek seni daha mı karizmatik yaptı şimdi ????

1410 Mesaj
6 Ekim 2011; 14:31:27 

apple'den steve jobs adında ürün bekliyorum

4101 Mesaj
6 Ekim 2011; 14:38:48 

quote:

Orijinalden alıntı: farcry535

apple'den steve jobs adında ürün bekliyorum

Millet iPhone 5'i bekliyordu, belki hazır ama tanıtılmayan bir ürünü tanıtıp Steve Jobs anısına iPhone 5 olarak üretirler..

Profilim gizli değil sadece arkadaşım olanlar görebiliyor.

Facebook'tan arkadaşlık isteği yollayan DH'li arkadaşlar, arkadaşlık isteğinizin sebebini belirtirseniz sevinirim.

1670 Mesaj
7 Ekim 2011; 11:23:35 

Biz ucuz iphone beklerken geldi pahalı iphone ne anladık bu işten zaten euro ile gelecek vay halimize +vegiler

12174 Mesaj
7 Ekim 2011; 11:28:55 

quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Millet iPhone 5'i bekliyordu, belki hazır ama tanıtılmayan bir ürünü tanıtıp Steve Jobs anısına iPhone 5 olarak üretirler..

iphone 5teve ;)

1144 Mesaj
7 Ekim 2011; 16:03:14 

quote:

Orijinalden alıntı: mrykt

Apple konusu mu samsung konusu mu belli değil

ana sayfa haberi.

*Iphone 6 & iphone 5s
*Gigaworks T3 & Bose Companion 20 ,
*Playstation 4 & Lenovo Y50

1670 Mesaj
10 Ekim 2011; 9:32:40 

Spot piyasa iPhone 4S için, 2.116 TL ile 2.600 TL arasında bir fiyat talep ediyor.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25286362

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Ekim 2011; 19:36:03 

Şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere 81 ill ve yurtdışından internet ağı ile çalışılacak yeni bir projeye elemanlar alınıcaktır. İnternet tabanlı firmamızda 20 farklı görev seçeneğinden size uygun olanları seçerek ve günde iki saatinizi ayırarak HER AY kazanç sağlamak isterseniz lütfen ayrıntılı bilgi için ekli linke tıklayınız.http://tinyurl.com/65b5wuu

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Ekim 2011; 19:41:06 

Şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere 81 ill ve yurtdışından internet ağı ile çalışılacak yeni bir projeye elemanlar alınıcaktır. İnternet tabanlı firmamızda 20 farklı görev seçeneğinden size uygun olanları seçerek ve günde iki saatinizi ayırarak HER AY kazanç sağlamak isterseniz lütfen ayrıntılı bilgi için ekli linke tıklayınız.http://tinyurl.com/65b5wuu

1416 Mesaj
18 Ekim 2011; 20:43:50 

herşeyi donanıma bağlamayın. applenin kaliteli hiç bir teknolojik alette yok.

ayrıca dünyanın en stabil ve en göz alıcı işletim sistemide iosdur. widgetmiş ana ekranmış boş iş bunlar. pratik olarak iphone her zaman avantajlı

DH KAFKAS ÇERKES KÖKENLİLER CEMİYETİ
Şerefsizce yaşamaktansa şerefimle ölürüm

1144 Mesaj
19 Ekim 2011; 15:13:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Cherkez26

herşeyi donanıma bağlamayın. applenin kaliteli hiç bir teknolojik alette yok.

ayrıca dünyanın en stabil ve en göz alıcı işletim sistemide iosdur. widgetmiş ana ekranmış boş iş bunlar. pratik olarak iphone her zaman avantajlı

neyseki notification center bos is degilmis ;-)

*Iphone 6 & iphone 5s

2614 Mesaj
20 Ekim 2011; 18:38:17 

bu telefonun cıkmasını en cok İphone 4 ün fiyatının düşmesini istediğim icin bekliyodum ama öyle bisey olmdadı ne yazıkki hala tavan fiyattalar maşallah

3001 Mesaj
23 Ekim 2011; 18:08:00 

quote:

Orijinalden alıntı: Ryan O'reily'

1) operator e satilanlar tabi ki sayilacak.
Operator firmalarinin sahipleri kullanmayacak degil mi hepsini?
Onlarda tek tek kullanicilara ulasacak.
Kaldiki samsung'un satislari da sayiliyor ki dogru olan bu...

2) siri gayet stabil ve duzgun calisiyor.
Apple bir seyi gelistirmede cok basarili.
Ayrica kullandigi kelimeler basma kalip degil.
Gayet mantikli cevaplar veriyor...
Espri bile yapiyor arkadasim ne istiyorsun otursun seninle dertleşsin mi ?
Tabi konu apple olunca siri ile sohbet bile etsen karsilikli az gelir insanimiza...

Samsung'un 2cekirdekli islemcisi varmis mis...
Daha androidin cift cekirdegi destekleyen yazilimi yok...

Yazilimdan anlamayan gider donanima tav olur...
Fakat bilmiyorsunuz ki o donanimin yarisi ile iphone samsung u 2ye katliyor uygulama bakimindan.
Biz bunu stabil calisma diyoruz.
İos tek bir cihaz icin vardir.
Android cakma iphone larda bile vardir...

tabiki tercih sebebi ve benim fikirlerime de saygı duymak zorundasınız. öyle yapmazsanız o çok kızdığınız androidfanboy lardan bir farkınız kalmaz.

her yorum yazanı androidci olarak görmeyin. Mesela ben androidli telefon kullanmadım. Benide ilgilendirmiyor açıkcası.

herkesin fikirlerine saygı göstermezsek saygı duyulmasını istemek gibi bir hakkımızda olmaz ki; bu ürünler sonuçta babmızın malı değil ve bedava pazarlamasını yapmak gibi bir misyonumuz yok.

Ben söylediklerimin arkasındayım:

benim beklentim iphone için ( özellikle belirtiyorum):

1) 3,8-4.0 inç bir telefon ( bu ölçüler bir telefon için normal, gs2 bana göre de büyük bir telefon)

2) daha yenilikçi bir ios

3) daha iyi bir pil performansı

4) daha yuvarlak hatlar ve daha ince bir telefon.

şimdi ben beklentilerimi belirtince androidfanboy oluyorsam, bunu sizin ne kadar dar kapsamda olaylara baktığınıza veririm. Sizin için yeni iphone yeterli olabilir veya siz bilinç altınızda (savunma psikolojisi) öyle düşünebilirsiniz. Açıkcası böyle düşünen arkadaşların fikirleri beni zerre kadar ilgilendirmiyor. Kendi dogmaları altında ezilmek tercihleriyse, ezilebilirler...

580 Mesaj
23 Ekim 2011; 18:17:10 

Bazi arkadaslar nesnelle özneli karistiriyorlar."Widget bos is,ios dunyanin en iyi isletim sistemi" falan.Bana gore degil kardesim hangisi hosuna gidiyorsa onu al,elindekini goklere cikarmana gerek yok.Sizin yaptiginiz sahin alip "aga baska araba tanimam,en iyisi bu" demekten farksiz.

Hiç kimse görmek istemeyen kadar kör değildir. (İbn-i Sina)

2614 Mesaj
23 Ekim 2011; 19:03:43 

elinde applesi olan övüyor olmayan yeriyor
çok mantıksız yaaa eminim cogu applesi olan telefonu hakkıyla kullanmıyordur o zaman o kadar parayı vermenin ne anlamı var
zevk işi diyeiblirsin o zaman bu kadar övmenin ne anlamı var

valla telefon olarak yorum yapmicam ama bircok laptop varki apple den cok iyi özelliklere performansa sağip fakat applenin fiyatı o ürünü 2 ye katlamış
daha ne savunucam ben appleyi, önemli olan bi ürünü tüm insanların hizmetine sunmak

Psn: CanaWAR_

718 Mesaj
23 Ekim 2011; 21:17:15 

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

SGS2 ilk çıktığında ve İphone 4 ile karşılaştırıldığında "İphone 4 SGS2'den 1 yıl önce çıktı, bu iki telefonun karşılaştırılması uygun olamaz." yorumları yapıldı. O zaman SGS2'de kaç ay önce çıktı değilmi! Bu yüzden karşılaştırmak için Samsung Galaxy S 2 HD LTE(HTC Vigor Vb.) daha uygun olur. Yaklaşık olarak aynı zamanda piyasaya çıkacaklar. İkiside 4G-3G(GSM-LTE) destekliyecekler.(Ama SGS2HD 21Mbps destekliyor.) SGS2HD 720 x 1280 pixels, 4.65 inches (~316 ppi pixel density), İphone 4S 640 x 960 pixels, 3.5 inches (~330 ppi pixel density) ekrana sahip. Böyle büyük bir ekranda 316ppi oranı sığdırmak asıl başarıdır. Ayrıyetten pixel başına sub pixel oranı 12. Ve SAMOLED+ olduğu için ekranın daha iyi olduğu aşikardır.(Kimse büyük ekran demesin, çünkü en üst seviye telefonları karşılaştırıyorum. Sonuçta üstün bir özellik.) İkinci olarak İhpone4S'de 1GZ dual core olduğunu, SGS2HD'de ise 1.5GHZ dual core olduğunu ve de Samsung'un kendi işlemcilerini ve chipset'ini oluşturduğu için daha verimli olucağı anlaşılabilir. Ayrıyetten SGS2HD'de 1GB'lık RAM olduğunu eklemeliyim. Ve MicroSD desteği, Bluetooth V3.0 desteği, Flash Player olması, NFC desteği(optional), USB on-the-go(MHL) desteği ise İPhone4S'e karşı büyük avantaj.(Kimse çıkıpta İphone'da olmayan bir özellik olduğu için kullanmıyorum veya gereksiz demesin.) Appstore konusuna gelince hala Appstore önde. (Appstore hala önde olabilir ama Tegra destekli oyunlar, Android işletim sistemli telefonların güç farkını ortaya koyuyor.) Ve SGS2HD Li-Ion 1850 mAh, İphone 4 Li-Po 1420mAh pili var. Bu konuda kesinlikle İphone önde olucaktır. Sistemi hiç kasmayan, Android'in o büyük yapısından hiç bir şey taşımayan, kısıtlanmış işletim sistemi İOS ile birlikte, 3.5 inch ekran ve 1GHZ gibi bir işlemci ile zaten pilin diğer telefona göre çok fazla gitmesi mümkün değil. Sonuçta bu İphone için bir artıdır. Ve son olarak SGS2HD Android gibi açık tabanlı, (Homescreen, Livewallpaper, Widgets gibi birçok özellikle birlikte) özgür bir işletim sistemine sahip olması ise avantajlarından biri. Tabi İphone4S'in grafik işlemcisi, kamerası hakkında, ve İOS5'in yeni getirceği özellikler hakkında, İMessage'ı(Belki BBM'i bitirebilir.), İcloud'u hakkında telefon çıkmadan ve asıl güvenilir bir kaynaktan detaylı inceleme gelmeden yorum yapamam. O özelliklerinde öne geçebilir.

Bu karşılaştırmayı yapıyorum çünkü İphone 4S bu piyasaya çıkarken rakipleri ondan çok önde.

ne cahil adam sen önce siteye üye ol

3001 Mesaj
29 Ekim 2011; 1:37:53 

699 Mesaj
31 Ekim 2011; 15:06:27 

ya videolar gözükmuyor neden ??

211 Mesaj
1 Kasım 2011; 9:54:49 

merhaba iphone 4 kullanıyordum daha sonra htc sensetion a geçtim 2 sindende memnundum teknik analize girmeyeceğim ama şunuda belirtmeden geçemeyeceğim htc taş cibi cihaz android markette güzel ve ücretsiz ama bazı sorunlar var arkadaşlar yazmıl yok şu kadar ghz yok ram yazılım olrarak iphonede hangi yazılımı yüklersem yükleyeyim herşey stabil çalışıyordu androiddede çalışmıyor değil ama bu windows gibi adamlar yapıyor her cihaza göre her program her telde düzgün çalışmıyabiliyor bazı oyunlarda grafikler rezalet bazı programlar uygun değil ama iphonede stabil herşey şık şık çalışıyor fakaat çoğuda paralı demo versiyon cihaz tr de pahalı olması o cihazında suçu değil malzeme kaliteside sg2 ile htc ile karşılaştırılamaz bence kulaklıkla müzik süper iphone android fanatiği falan değilim amacım ödediğim para ile maximum verim almak burada sidik yarışıda olacağını sanmıyorum sadece tercih meselesi (:)

1 Mesaj
7 Kasım 2011; 16:33:20 

Aynısı Bence

5 Mesaj
28 Kasım 2011; 13:34:26 

Merhaba Arkadaşlar,

Turkcell, Vodafone ,Avea Müşterileri Size Sesleniyoruz ! Operatörler ile yaşadığınız ve çözüm bulamadığınız kapsama,kalite ve internet problemlerini burada paylaşlım... Biz de sizin SESİNİZİ Operatörlere duyuralım.. Problemlerinize en kısa zamanda operatörlerini çözüm bulmasını SAĞLAYALIM !

Herkes televizyonda kapsama reklamları yapıyor! Ancak gerçekler FACEBOOK'ta konuşuluyor..Gelin siz de sesinizi duyurun!

http://www.facebook.com/cebimcekmiyor

2236 Mesaj
28 Kasım 2011; 13:38:45 

mesaj bulunsun uğrucam.

So, so you think you can tell Heaven from Hell,
blue skies from pain.

And did they get you to trade your heroes for ghosts?
We're just two lost souls swimming in a fish bowl, year after year.

7 Mesaj
28 Kasım 2011; 14:53:30 

dehşetül vahşet :)

34902 Mesaj
8 Aralık 2011; 22:56:42 

peki bu reminders sisteminde markette o an süt olup olmadığını bilebiliyo mu acaba?? o da varsa tamam.

34902 Mesaj
15 Aralık 2011; 14:18:42 

ya allahın askına 10 numara isler cıkıyor ama koca DH de turkce konusmayı bılen bırı yokmu?

1146 Mesaj
15 Aralık 2011; 14:26:11 

quote:

Orijinalden alıntı: veleciraptor

Telefonun kasası dışında her şey değişmiş ama bu modelinde de çamaşır yıkamadığı için bazıları beğenmiyor.

Edit: Maşallah dünya kadar eksi almışım ama bir Allah'ın kulu da yok arkadaş telefon eski Iphone4 ile aynı yazmaya cesaret edememiş. Gerçekler acı geldi galiba Eksi vermeyi bildikleri gibi telefonun ekran boyutu dışında her şeyinin değiştiğini de bildikleri için yalnızca eksi verebiliyorlar.

Cok bilmis

Dünyaya Geldik Bir Kere Görmek İsteriz Şampiyonluklar İçinde ...
Просто знать, что где-то там на этой земле есть ты, станет для меня, в моем аду, уголком рая …
Я не знаю где ты,что ты делаешь сейчас но я в каждом месте скучаю по тебе …
Счастье - это когда в небе звезда падает, а тебе и загадать нечего …

3001 Mesaj
21 Aralık 2011; 16:57:01 

iphone 4s ' i yeni alacakalar ve yeni kullanamaya başlayanlar için sorun ve çözüm rehberi. Mutlaka bakın:

http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#55818009

34902 Mesaj
9 Ocak 2012; 19:50:50 

mrb arkadaslar ıphone 4 bana hediye geldi teli şarja taktım çıkardımm ve bir daha hiç açılmadıı açma kapama düğmesiyle orta tuşa beraber süreklı bastıgım haldede açılmadı napabılırım nedenını bilen var mı? yardımcı olursanız sevinirim...

2172 Mesaj
9 Ocak 2012; 22:06:54 

40 cekirdek koysa ayni kasaya o parayi vermem

samsung s2 ezer ince hafif

Referans listemhttp://forum.donanimhaber.com/m_76718336/f_//tm.htm http://forum.donanimhaber.com/m_76718336/f_//tm.htmReferans listem PANASONİC 42ST50 2000 HZ Neoplazma \ HP ENVY14 i7 \ MacBook Pro i5 4 gb ram 750 gb hdd /Canon mark 2 \ İpad 2 WİFİ \ \ ps3 320 gb \ WD MY BOOK LİVE 1 TB \ Note 2 3100 mah Selvi Photography Arkadaşlar elimden geleni yaptığım bir sayfadır nacizane sayfama katılırsanız memnun olurum

27 Mesaj
10 Ocak 2012; 1:08:06 

ABD'den 4S geldi Sim Free. Simkartı taktım çalıştırdım fakat bir müddet sonra telefon ile uğraşırken Elma ya düştü. Açılıp açılıp kapandı.
PC takmadan iphone açılmıyor. PC ve usb kablosunu takınca Recovery moda geçiyor.
İtunes açıkken takıyorum ve
"itunes kurtarma modunda bir iphone buldu. Bu iphone'unitunes ile kullanmadan önce üzerine geri yükleme yapılması gerekir" TAMAM penceresi çıktı.
Tamam dediğimde ise sadece itunes üzerinde geri yükleme aktif.
Geri yükle dediğimde ise telefon Recovery (USB kablosu görünüyor) modunda. Geri yükle ve güncelle diyor.
Fabrika ayarlarına döndürülecek ve en son iphone yazılımını yükleyecektir. dedi tıkladım
BU arada Ad,kapasite,yazılım ve seri no boş.
Evet yine yüklenemedi ve 21 kod hatası verdi.
Bu sefer DFU moda aldım ve indirdiğim
iPhone4,1_5.0.1_9A405_Restore.ipsw
dosyasını gösterdim ve shift yükle dedim. Geri yükleme yaptı ve yine 21 kod hatası verdi.
Benim ne yapmam gerekiyor.
itunes 10.5.2
iphone geri yüklenmiyor ve kod 21 hatası veriyor. DFU ve ya Recover modu farketmiyor.
Birde cihazı PC'ye USB bağlı olmadan elma ya da Recover mode farketmiyor göremiyorum açılmıyor. Ancak PC bağlıyorum cihaz öyle açılıyor.
iPhone4,1_5.0.1_9A406_Restore Denendi
Olmadı. DFU mode aldım. Ekran siyah. Shift Geri Yükle dedim ve indirdiğimi gösterdim,sistem geri yükleniyor dedi ama sonradan sistem geri yüklenemedi diyerek 21 hata kodu verdi Ekran Recover moda geçti. :(

Teşekkürler Paylaş:

3 Mesaj
26 Ocak 2012; 3:43:39 

Hikayeden cıkardılar para kazanmak için bırakın kardeşim bu işleri hologramlı telefon çıkarın artık bunu bekliyoruz.

166 Mesaj
1 Mart 2012; 9:26:30 

Fanboy falan değilim Macbook iPhone 4 ve iPad 2 kullanıyorum.Yurtdışından aldığın 4S de biraz önce geldi.
Burda insanların Apple ı kötüleyip Android gibisağdan soldan toplama bir sistemi savunmasını anlamıyorum.Bunun sebebi insanların iPhone a gücü yetmemesi ve gidip Samsung gibi cihazlar alması sonucu ister istemez kendi cihazlarını övüyorlar.Samsung G2 yide test ettim çok karışık ve 2 seneki samsunglardan hala hiçbir farkı yok.Daha kendi yazılımını üretemeyen bir firmadan ne beklersiniz.Android Market tam bir fiyasko zaten önene gelen App yazıyor.

7710 Mesaj
2 Mart 2012; 11:18:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Zooey Deschanel

Fanboy falan değilim Macbook iPhone 4 ve iPad 2 kullanıyorum.Yurtdışından aldığın 4S de biraz önce geldi.
Burda insanların Apple ı kötüleyip Android gibisağdan soldan toplama bir sistemi savunmasını anlamıyorum.Bunun sebebi insanların iPhone a gücü yetmemesi ve gidip Samsung gibi cihazlar alması sonucu ister istemez kendi cihazlarını övüyorlar.Samsung G2 yide test ettim çok karışık ve 2 seneki samsunglardan hala hiçbir farkı yok.Daha kendi yazılımını üretemeyen bir firmadan ne beklersiniz.Android Market tam bir fiyasko zaten önene gelen App yazıyor.

s2 ye 1500 veren 100-200 fazla verip ip4s alamayacak mi?Androidi sen kullanamadiysan o senin sorunun...Ayrica abimde ip4 bende galaxy s var iphone a gore +/- leri var tabi ama ben 900 liraya aldim o 1700 aradaki fark burda iste.Android marketide duzgunce incelemedigin belli.

Everybody, one day will die, and be forgetton. Act and behave in a way that will make life interesting and fun, fuck a mundane predictable life working monday to friday with something you derive no pleasure from; just living life out till you grow old and wither away. Find a passion, form relationships, dont be afraid to get out there and fuck what everyone else thinks, trust me its alot more fun that way. ZYZZ
DISREGARD EVERYTHING ACQUIRE AESTHETICS

1144 Mesaj
2 Mart 2012; 12:50:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Zooey Deschanel

ne kadar gereksiz boş bir yazı. iphone 4s den daha pahallı android telefonlar var. sen neyden bahsediyorsun gücü yetmemekmiş filan. senin gibi insanlar yüzünden kullandığım cihazdan soğuyorum

*Iphone 6 & iphone 5s

166 Mesaj
2 Mart 2012; 12:54:17 

Tabiki daha pahalı telefonlar var ama fandroidçiler genelde t20 kullanıp iOS a laf atmakta...
Bilinçli kullanırsan benim androide karsı bir tepkim yok.ama hala insanlar kabullenemiyor Androidin kuyruk olduğunu.duzgunce yorum yapıp tartismayı beklememek gerek Apple hakkında ki tüm yorumları oturup eksileyenler varken

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

34902 Mesaj
16 Mart 2012; 17:25:20 

bırakın şu çürük elmayı apple markası ne demek?(okumaya devam et) açılayayım = kendisine zengin ve saf zümreyi hedef seçmiş saçma sapan tasarımlar yapan, beğenilmeyen nokia'nın tasarımlarının yanından bile geçemeyen, app store dayatmasıyla en basit uygulamadan bile para koparmaya çalışan 'para göz' amerikan şirketi. bırakın bunları. (okumaya devam et kafanı ver )telefon ve teknoloji üreten marka,şirket nedir? söyleyeyim. ürünlerini dünyanın her yerinde görmen gerekir. yokluğun ortasında etiyopya'da ,zenginliğin başkentlerinde kore'de amerikada. bugün etiyopya da iphone alabilecek insan sayısı bir elin parmaklarını geçmez. niye ? apple ne diyor paran yoksa defol git. sana teknoloji yok. ama nokia samsung bunu demiyor. dünyanın her ülkesinde nokia görürsün samsung görürsün. benim markam zengin zümreye hizmet edemez. benim markam herkese bütçesine uygun cihazlar çıkarır. benim markam samsung'tur nokia'dır

teşekkürler nokia teşekkürler samsung

apple mı ? yürü git işine.

1862 Mesaj
16 Mart 2012; 17:29:28 

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

bırakın şu çürük elmayı apple markası ne demek?(okumaya devam et) açılayayım = kendisine zengin ve saf zümreyi hedef seçmiş saçma sapan tasarımlar yapan, beğenilmeyen nokia'nın tasarımlarının yanından bile geçemeyen, app store dayatmasıyla en basit uygulamadan bile para koparmaya çalışan 'para göz' amerikan şirketi. bırakın bunları. (okumaya devam et kafanı ver )telefon ve teknoloji üreten marka,şirket nedir? söyleyeyim. ürünlerini dünyanın her yerinde görmen gerekir. yokluğun ortasında etiyopya'da ,zenginliğin başkentlerinde kore'de amerikada. bugün etiyopya da iphone alabilecek insan sayısı bir elin parmaklarını geçmez. niye ? apple ne diyor paran yoksa defol git. sana teknoloji yok. ama nokia samsung bunu demiyor. dünyanın her ülkesinde nokia görürsün samsung görürsün. benim markam zengin zümreye hizmet edemez. benim markam herkese bütçesine uygun cihazlar çıkarır. benim markam samsung'tur nokia'dır

teşekkürler nokia teşekkürler samsung

apple mı ? yürü git işine.

Herkes istediğini alır.Sen nokia alıyorsun da biz sana enayi diyor muyuz?

Steam ID:Xaerk - Origin ID:Xaerk

|| Intel Core i7 4790 K @4.0GHz || Gigabyte Z97X-Gaming 5 Intel Z97 || Asus GTX 750 Ti STRIX 128Bit Ekran Kartı || CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance Pro DDR3 1866MHz CL9 Ram || WD 3.5" 1TB Caviar Black Sata 3.0 | COOLER MASTER HAF 912 PLUS GX 80 PLUS 750W MidT ATX SİYAH KASA || Logitech G230 Gaming HEADSET ||

200 Mesaj
17 Mart 2012; 5:29:56 

galaxy s2 forever

522 Mesaj
17 Mart 2012; 10:06:10 

Arkadaşlar elime iphone 32 gb geçti telefon açılmıyordu kvk telefonu açmış. Ama arama geldiği zaman ekranda arayan gözüküyor fakat telefonun zil sesi çalmıyor ve telefonu açtığım zaman hoparlörden sesde gelmiyor. Tekrar kvk ya gitti telefon yapamamışlar. Bu sorunu çözdürebilirmiyim acaba veya böyle durumlar karşılaşan oldumu...

KILIÇ BALIĞI
GS
SAMSUNG GALAXY NOTE 2

2683 Mesaj
19 Mart 2012; 4:28:31 

Ben Apple'ın mobil cihazlar kategorisinde piyasaya iyi ürünler çıkardığını düşünmüyorum.Dünyanın 2012 yılına girdiğini düşünürsek, bilim ve teknoloji konusunda en iyi firma olarak görülen Apple'ın bence piyasaya çıkardığı tek ve en iyi ürünü Mac platformlardır.Apple ne zaman piyasaya yeni bir ürün çıkarırsa, bir takım eksiklerle beraber geliyor.iPod'tan, iPad'e, iPhone'a kadar tüm ürünlerde bazı eksiklikler var.Ama dediğim gibi bence teknoloji devi Apple'a yakışan tek ürün Mac platformlardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_Forex -- 19 Mart 2012; 4:35:42 >

34902 Mesaj
11 Eylül 2012; 11:13:11 

İyi günler ben yeni bir iphone 4s aldım hafıza olarak 32gb diyor fakat 50mblık bilgi dosya aktarımı yaparken yetersiz alan depoyu değiştir uyarısı veriyor. N eyapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz?

3836 Mesaj
11 Eylül 2012; 11:34:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Ledqer16

galaxy s2 forever

Gidin kendi ana konunuza kardeşim, polemik yaratacak mesajlar atıp durmayın.