Şimdi Ara

iPhone 4S hakkında tüm detaylar bu videoda (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
2
Favori
118.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynısının çift çekirdekli ve 8mp kameralısı... (2 saniyelik bir video yeterli yani)
  • quote:

Orijinalden alıntı: vahocan

quote:

Orijinalden alıntı: 35fatih

quote:

Orijinalden alıntı: Unzerstörbar

Ben hala fiyata inanamiyorum. Nicin bu kadar ucuz Iphone 4 den cok daha kaliteli olmasina ragmen??

o amerikada ki fiyatlar Türkiye'ye gelene kadar 10 katı olur fiyatı.

Tabi bu mesajınızı falan görüp kıyamam yükseltelim en az 1.000TL Yapalım der bizim ülkemizin yöneticileri

2binden aşağı iphone mu satılır yazık olur sonra güzelim telefona, çoluk çocuğun eline mi geçsin

• İçimde 1 Ukte bile yok Rezillik Bu İnsanları Aldatma.
  • Ne zaman apple ve çocuğu iphone forumlarda zor durumda kalsa, asosyallik, basitlik ve gereksiz bir alete olan bağlılıktan dem vuruluyor. Çok ilginç.

Ben iphone'nun başarılı olduğu bir konuda açılan topikte ;

"hayatında telefondan başka hiçbirşeyi olmayan gereksiz insanların gereksiz önemsiz yorumları..." gibi bir cümle göremeyecek miyim acep ? Bu nasıl bir çifte standart ?

Aynı şeyi ati - nvidia tartışmalarında da gördüm :)

Nvidia iyi durumdayken "nvidia basmış koymuş geçirmiş sollamış" zor durumdayken "son kullanıcıya yaramıyo salak, işleri güçleri ekra kartı oyun, boş insanlar"

İşte böyle :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eulogy -- 5 Ekim 2011; 18:13:31 >
  • beyler foruma niye giremiyoruz ? bu konu acilen duzeltilmeli cok acil problemlerim var? yakismiyor
  • O da güzel kameranın megapixelini yükselt (çok zor bir iş), hafızayı yükselt (off off ne zor bir iş), işlemciyi yükselt (aman allahım atomu parçalamışlar nerdeyse) sonra iphone 4 kasasına koy 4s diye 2000-2500 den sat, iyi güldüm gerçekten 5 te de kasayı inceltip ekranı büyütürler diğer markaların 1 sene önce yaptığını yapıp, sonrada şak şaklanır apple hemde rakiplerinden 2 kat fazla fiyatla milyonlarca alıcısı sıra bekler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 5 Ekim 2011; 18:30:38 >
  • Apple böyle giderse çok yaşamaz:)))
  • apple bugune kadar niye böle cok sattı dokunmatiklik yuzunden artık butun telefonlar dokunmatik simdi cıkaracagı baska bir alternatif yok artık geri sarmaya baslıcak nokia gibi :) standart bi kitlesi olur onlar alır ancak
  • bi ara bakıcam
  • apple bugune kadar niye böle cok sattı dokunmatiklik yuzunden artık butun telefonlar dokunmatik simdi cıkaracagı baska bir alternatif yok artık geri sarmaya baslıcak nokia gibi :) standart bi kitlesi olur onlar alır ancak
  • samsungun patent davası acaması gerek cift cekirdek işlmeci 8 megapixel kamera

galaxy s2 den calmıs özellikleri hemen dava acsın
  • Ama ayin 11'inde Samsung'un Nexus Prime ile bomba gibi gelmesi gerekiyor. Apple fanlarini calmak icin yapmasi gereken 2 sey var:

- Malzeme kalitesi
    - Piksel yogunlugu (ki son telefonlarinda HD AMOLED'i hep kullandi, mukemmel bir ekran)

Bu iki seye dikkat ederse oldurucu vurusu yapmis olur dunku hayal kirikligi uzerine. Su an milyonlar bu cihazi beklemekte.
  • Apple bu kafayla giderse askerde çok dayak yer haaa...
  • bugüne kadar hiçbir apple ürününü almadım, apple firmasından da hiç hoşlanmam ama burada bir bardak suda kopan fırtınaya da anlam veremedim ben, yani işlemci daha iyi kamera daha iyi, sadece kasanın değişmemesi mi sorun olmuş?
    kasa değişince ne olacak yeni ayfona 2500 lira daha verdim diye hava mı atılacak onu anlamadım ben. bence gayet güzel olmuş, tasarım zaten iyiydi çift çekirdek işlemci gelmiş daha iyi kamera gelmiş fiyatta da pek bir oynama yok. şimdi telefon alacak olsam düşünebilirim almayı hatta...
  • şu en çok beğenilen uzun yorumu yapan arkadaşa ve herkese sesleniyorum bence bu telefonu sgs2 HD ile de karşılaştırmaya gerek yok SGS2'de bu telefondan iyi olabilir en en en düşük ihtimal eşit olurlar.
  • Apple suyunu cikardi"....... Samsung galaxy s2 de zaten ekrana konusunca smslerini dahi konusurken yaziyor. Navigasyonuda ayni adresi soyluyorsunuz direkt adresi yaziyor sgs2 yi kopyalamis..
  • Arkadasim sacmalamayin 1080 p filmin oynatsa ne olur oynatmasa ne olur minnacik ekranda farkinimi anliyicaksiniz? Keza ekrani ful hd degilki... Guldurmeyin beni isi gucu birakicam iphonedan film seyredicegim hemde hd....

Full hd ekran 42 inch lcd dururkenmi? Yolculuktami? Yolculuktada bakicak daha guzel seyler bulmak pek zor olmasa gerek....

Para tuzagindan baska birsey degil artik iphonelar, onun yari fiyatina ondan daha iyi telefonlar varken tutupta 2000 bin lira verilmez..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilk_ze -- 5 Ekim 2011; 19:30:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: msw

quote:

Orijinalden alıntı: Haşin Erkek

İos 5 te flash destegi var mı ?

Yok

bende 4. nesil ipod touch var ios 5 i yükleyince şarkılarım felan silinir mi ? 11.5 gb tekrar tek tek atmak zor oluyor
  • erdi abi yavaş konuşmuş ondan haberiniz yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: victorist

Ekran nedir onu merak ediyorum hala ips mi kullanılıyor parlaklık değeri nedir

Evet, IPS ekran. Malum, renk gösterimi için en iyi ekran.

Haberturk'te az önce canlı yayın vardı bu arada 4S ile ilgili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanriseven -- 5 Ekim 2011; 19:29:52 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.