Şimdi Ara

Sapphire HD6870 !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
0
Favori
7.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Çankırı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sapphire HD6870 1 GB 256Bit GDDR5 x 2 adet

30.07.2011 tarihinde Vatan Bilgisayar dan alındır.

Garanti & Fatura

sorunsuz.

300

yarın gtx 570 kullanmaya başlayacağım.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 6870 tarafımdan alınmıştır ödemesini yaptım kargo bilgilerini bekliyorum
  • hayrını gör kardeşim hayırlı uğurlu olsun

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• ilanda 2 adet diyor her 2 side mi satıldı acaba
  • arkadaşım 6870 için kargo takip numarası istiyorum
  • ikisi de mi satıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: spleenish

arkadaşım 6870 için kargo takip numarası istiyorum

önce ödeme mi yaptınız? işcep mi?
  • evet hocam önce ödeme yaptım cepten havale yapin dedi yaptım.kargo takip nosu verecekti vermedi.. 1 saat önce bana pm den bunları yazdı..

Kimden: pepso
    Kime: spleenish
    Tarih: 4 Ekim 2011; 21:29:15
    Başlık: Cevap: slm

s.a kardeşim kargon verildi dükkanda bi sorun oldu kardeşim telefon çalındı tel o yüzden kapalı faturaları polisle felan uğraşmaktan alamadık yarın eline geçince mutlaka bana yaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spleenish -- 4 Ekim 2011; 23:43:17 >
  • inşallah yanılıyorumdur ama büyük ihtimal dolandırıldınız, bu şerefsizin bir hesabını kapattılar, şimdi de başkasının hesabını çaldı anlaşılan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Mukteda -- 4 Ekim 2011; 23:42:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Mukteda

inşallah yanılıyorumdur ama büyük ihtimal dolandırıldınız, bu şerefsizin bir hesabını kapattılar, şimdi de başkasının hesabını çaldı anlaşılan.

daha önceki hesabı neydi hocam bunun?
  • başkasının hesabını çalmıştı, ugursuval'dı yanlış hatırlamıyorsam.
  • bu pepso kişi benimle ilk telde konuştuğunda 300 dedi 6870 e son ne olur dedim 270 dedi kargosunuda ben öderim dedi..
  • biraz piyasaya baksaydınız hocam o kadar ucuz 6870 var mı hiç? bir de kargosunu da öderim demiş, onu da geçtim adam daha 1 haftalık üye 10 tane satılık ilanı açmış her kalemden, bir de 1 hafta içinde 5 parça ürün satmış, hiç mantıklı geliyor mu? gündüzden rds'ye pm attım ama okumadı sanırım.
  • önce ürün sonra para dedim pmmi okudu cevap vermedi bilginize
  • aynen ben de 6950 için önce ürünü istedim, okudu ve cevap yazmadı çakal. dolandırdığı arkadaş işsizmiş, yazıktır ya, milletin binbir güçlükle kazandığı, öğrencilerin yemek yemeyip biriktirdikleri harçlıklarını çalıyor bu gibi ......'ları, Allah belanızı versin.
  • quote:

aynen ben de 6950 için önce ürünü istedim, okudu ve cevap yazmadı çakal. dolandırdığı arkadaş işsizmiş, yazıktır ya, milletin binbir güçlükle kazandığı, öğrencilerin yemek yemeyip biriktirdikleri harçlıklarını çalıyor bu gibi ......'ları, Allah belanızı versin.

öbür tarafda cehennemde yancağı ateşe birkaç fazla odun atıyor işde...
  • sağolun arkadaşlar gerçekden o parayı zor şartlarda biriktirmiştim.arkadaştan birkaç oyun aldım hazır olsun yarın oynarım diye ekran kartının sitesinden driverini bile indirmiştim
  • bu işcep olayını kullanan dolandırıcı çok bilmeyen de gönderiyor tabi, daha önce 22 referanslı üyeyi kandırıp, ucuza iphone vericem diye hesabını çalmışlardı ve 1-2 kişiyi dolandırmışlardı, aynı kişi mi bilmiyorum ama aynı yöntemi kullanıyor. bir önceki kurbanının tc kimliğini veriyor ve kendi üzerine olmayan bir telefon numarası veriyor, cebe havale yaptırıyor, bir önceki kurbanının tc kimliği ile parayı çekiyor, dolandırdığı adamın da tc kimliğini istiyor (işte para çekerken lazım oluyor diye) bir sonraki dolandırıcılığında da o tc'yi kullanıyor.

2. el ahalisini bilgilendirmek adına bu işcep dolabını anlatan bir üst konu açılması lazım ve gerek özel mesaj atarken, gerek post atarken, aynı konudışı kurallarında olduğu gibi kullanıcının gözünün önüne bu konuyla ilgili uyarıların çıkması gerek, daha fazla kişinin canı yanamsın.
  • quote:

bu işcep olayını kullanan dolandırıcı çok bilmeyen de gönderiyor tabi, daha önce 22 referanslı üyeyi kandırıp, ucuza iphone vericem diye hesabını çalmışlardı ve 1-2 kişiyi dolandırmışlardı, aynı kişi mi bilmiyorum ama aynı yöntemi kullanıyor. bir önceki kurbanının tc kimliğini veriyor ve kendi üzerine olmayan bir telefon numarası veriyor, cebe havale yaptırıyor, bir önceki kurbanının tc kimliği ile parayı çekiyor, dolandırdığı adamın da tc kimliğini istiyor (işte para çekerken lazım oluyor diye) bir sonraki dolandırıcılığında da o tc'yi kullanıyor.

2. el ahalisini bilgilendirmek adına bu işcep dolabını anlatan bir üst konu açılması lazım ve gerek özel mesaj atarken, gerek post atarken, aynı konudışı kurallarında olduğu gibi kullanıcının gözünün önüne bu konuyla ilgili uyarıların çıkması gerek, daha fazla kişinin canı yanamsın.

katılıyorum bu yoruma.ben bu cep olayını bilmiyordum bilsem almazdım.adamın telde konuşurken sesinden şüphelendim ama ne fayda.parayı yatırmadan önce birkaç kez aradı yatırdınmı kartı başkalarıda soruyor diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spleenish -- 5 Ekim 2011; 1:57:18 >

• Katılım zamanı: 27 Eylül 2011
    İkinci El Mesajı 101

5 tane de referans hepsi de alınıklardandır kesin

en güzeli elden alışveriş yada tanıdık bildikten almadır.

2.elin cıvkı çıktı

geçmiş olsun
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.