Şimdi Ara

Nokia Sabre'ye ait olduğu öne sürülen teknik özellik listesi sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
4.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
    Dünya yazılım devlerinden Microsoft ile işbirliği yaparak Windows Phone Mango işletim sistemine kucak açan ve bu ay düzenlenmesi beklenen Nokia World 2011 etkinliğinde birbirinden yeni modellerini sergilemesi beklenen Nokia'nın, Sabre kod adlı akıllı telefonuna ait olduğu öne sürülen teknik özellik listesi internete sızdırıldı.

Gelen bilgilere göre değiş-tokuş arka kapak tasarımına sahip olacağı öne sürülen Sabre, 1.4 GHz saat hızında çalışan işlemciden güç alacak, Windows Phone Mango işletim sistemini kullanacak ve 3.7-inç boyutunda dokunmatik ekranla gelecek. Bu detaylara ek olarak akıllı telefonun 8 GB dahili depolama alanına sahip olacağı ve otomatik odaklama özellikli kamerasıyla 5 megapiksel fotoğraflar çekebileceği iddialar arasında.

Nokia cephesinde yaşanacak gelişmeleri şimdiden merakla bekliyoruz.

• Nokia bitkisel hayattan çıkabilecek mi ?

"Nokia cephesinde yaşanacak gelişmeleri şimdiden merakla bekliyoruz."
  • rakipleri cok onden gidiyor yetismek gibi bir derdide yok gibi gittikce bataga dogru yol aliyor
  • İşlemci a 8 ise guzel Wp diyo a8dir diye dusunuom Ama İphonenun bile 2 çekirdeğe geçtiği donemde Nokia A8e geçiyor çok geçkalındı
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbul2007

rakipleri cok onden gidiyor yetismek gibi bir derdide yok gibi gittikce bataga dogru yol aliyor

Her nokia haberinin altında böyle bir yorum bıkmadınız mı hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cidelee

quote:

rakipleri cok onden gidiyor yetismek gibi bir derdide yok gibi gittikce bataga dogru yol aliyor

DOĞRUYU SOYLEMEK YANLISMI
  • quote:

Orijinalden alıntı: veto1214

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: istanbul2007 rakipleri cok onden gidiyor yetismek gibi bir derdide yok gibi gittikce bataga dogru yol aliyor

Yanlış değil ama daha önce defalarca söylendi aynı şeyler bir müddet sonra sıkıcı bir hal almaya başlıyor
  • Sabri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanlış bir şey yok , rakiplerinin gerisinde olduğu gerçek . en çok telefon satan marka ünvani birşey kazandırmıyor maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmt_frk_asln

Sabri

onlarda messi varsa bizde sabri var diyo nokia :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nokia bu telefonları max 1000tl den satarsa ancak alınabilir bana göre...
    tabiki tam teknik detaya göre küçük oynamalar elbette olabilir.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: istanbul2007 rakipleri cok onden gidiyor yetismek gibi bir derdide yok gibi gittikce bataga dogru yol aliyor

Yanlış değil ama daha önce defalarca söylendi aynı şeyler bir müddet sonra sıkıcı bir hal almaya başlıyor

özür dileriz senı sıktıysak kusura bakma bundan sonra daha dikkatli düşünüz ve yazarız

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

özür dileriz senı sıktıysak kusura bakma bundan sonra daha dikkatli düşünüz ve yazarız

saygı sevgi çerçevesinde yazışmalar güzel oluyor :D

• Android kullansa benim için alınabilecek markaydı nokia sonuçta bir kalite geçmişi var.Her ne kadar tek telefona sığacak özellikleri 3 farklı modeline dağıtsa da sağlam telefonlar üretiyordu yani samsungun sıfır şebeke olduğu yerde nokia konuştururdu.Tabi samsung eski samsung değil şimdi ilk sırada bu aralar listede alacaklarım ve tavsiye edeceklerim arasında ama nokia listede yer alırdı yanlız.
  • Android kullansa benim için alınabilecek markaydı nokia sonuçta bir kalite geçmişi var.Her ne kadar tek telefona sığacak özellikleri 3 farklı modeline dağıtsa da sağlam telefonlar üretiyordu yani samsungun sıfır şebeke olduğu yerde nokia konuştururdu.Tabi samsung eski samsung değil şimdi ilk sırada bu aralar listede alacaklarım ve tavsiye edeceklerim arasında ama nokia listede yer alırdı yanlız.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Doğruyu söylemek gerekirse bende sıkıldım , aynı yorumları görmekten , arkadaşım nokianın durumunu bizde biliyoruz.Eskiden beri gönül verdiğimiz şirketin donanım konusunda geri kalmasını senide bizide kahrediyor.

Am şu konuların altına yeni birşeyler yazmayıp, kopyala yapıştır mesajlar atmanız hiçkimse için birşey ifade etmiyor.Bu mesajları ben ve diğer arkadaşlarımız okumadan geçiyor.

Konuya gelirsek teefonda 1.4 ghz qualcomm a8 veya a9 işlemci kullanılacakmış yani donanım olarak geri değil.

Bana çift çekirdek demeyin o telefonlar şarj olarak günü tamamlayamıyorlar.

Ayrıca @veto1214 nickli arkadaşımız 1 ağustos 2011 de üye olmuş. Sanırım 2 ay içinde 1750 mesaj sayısına ulaşabilmek için bu tip mesajlar atmak gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRAPS -- 4 Ekim 2011; 15:12:13 >

• sabır
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Doğruyu söylemek gerekirse bende sıkıldım , aynı yorumları görmekten , arkadaşım nokianın durumunu bizde biliyoruz.Eskiden beri gönül verdiğimiz şirketin donanım konusunda geri kalmasını senide bizide kahrediyor.

Am şu konuların altına yeni birşeyler yazmayıp, kopyala yapıştır mesajlar atmanız hiçkimse için birşey ifade etmiyor.Bu mesajları ben ve diğer arkadaşlarımız okumadan geçiyor.

Konuya gelirsek teefonda 1.4 ghz qualcomm a8 veya a9 işlemci kullanılacakmış yani donanım olarak geri değil.

Bana çift çekirdek demeyin o telefonlar şarj olarak günü tamamlayamıyorlar.

Ayrıca @veto1214 nickli arkadaşımız 1 ağustos 2011 de üye olmuş. Sanırım 2 ay içinde 1750 mesaj sayısına ulaşabilmek için bu tip mesajlar atmak gerekiyor

son yarım ay içersindeki yoğunluğa bakmanı tavsiye ederim o bir bucuk ay Yaz tatilidi idi işsizdim İnsan kendini burya verio eli mahkum ayrıca zaten O 1000 mesajın coğunluğuDahili bilesenler bolumunde Yazdığım yardım amaçlı mesaj lardır

• bu özellikler şaka gibi farklı bisi göremedim ben burda yeni model çıkarmasının bi anlamı yok bu şekilde olacaksa..
  • Nokia'nın süper,ultra, mega bir kahramana ihtiyacı var, Samsung Galaxy III gibi bir aleti tanıtması lazım bu aralar, orta-giriş seviyesi aletler tanıtarak kimsenin heyecanını kabartamazlar.

Windows Phone'dan son derece umutluyum ancak, büyük hamleler HTC ve Samsung'un Wp7 çözümleri oluyor. Titan gibi, Focus S gibi...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.