Şimdi Ara

5.3-inç HD ekranlı Samsung Galaxy Note'un dağıtımına bu aydan itibaren başlanacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
11.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Samsung firmasının, Almanya'nın başkenti Berlin'de düzenlenen IFA 2011 fuarında sergilediği modeli Galaxy Note'un, gelen bilgilere göre bu aydan itibaren küresel çapta dağıtımına başlanacak.

Anavatanı Güney Kore'de ve İngiltere'de ise kasım ayına doğru boy göstereceği belirtilen Galaxy Note, ekran boyutu itibarıyla akıllı telefonlar ile tabletler arasındaki boşluğu dolduracak şekilde tasarlanarak teknoloji dünyasına farklı bir soluk getiriyor. Merak edenler için Samsung Galaxy Note'un öne çıkan başlıca teknik özelliklerini bir kez daha gün ışığına çıkaracak olursak;

• Dört band GSM (850, 900, 1800, 1900 MHz) şebekesi ve HSPA (HSDPA: 21 Mbps, HSUPA: 5.76 Mbps) alt yapısı desteği

• 1.4 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli işlemci

• 1 GB RAM

• 5.3-inç, 800 x 1280 piksel, Super AMOLED dokunmatik ekran

• Android Gingerbread işletim sistemi

• TouchWiz 4.0 arayüzü

• 3.5 mm kulaklık girişi

• 16 GB / 32 GB dahili flash bellek seçenekleri

• 32 GB'a kadar microSD kart desteği

• 8 megapiksel kamera, LED flaş, otomatik odaklama

• Full HD video kaydı

• Wi-Fi 802.11n

• Bluetooth 3.0 + HS

• GPS

• NFC (Opsiyonel)

• 2500 mAh batarya 

dikkat çekiyor.

• 5inçolsa Dusunebilirde 5'3taşınabilir olmaz direk Tablete girer Diye dusnuom 4'65lik Glaxy Dha iyiçıkış yapacaktır tahminen
  • Özel çanta lazım buna
  • güzel ve büyük sevenler için iyi bir haber
  • güzel bir haber merakla beklenen model bize ne zaman gelir kim bilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hanjin -- 3 Ekim 2011; 23:55:00 >
  • Uygun fiyatlı olacağını sanmıyorum ülkemizde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mobile Prof. -- 3 Ekim 2011; 23:59:39 >
  • büyük, güclü, etkıleyıcı ve agrasıf severler ıcın 1 e 1,
  • aslında tam bana göre bir telefon ama artık telefon aldık bu ucuzlayınca anca bunu alırım :)
  • Aslında okadar kötü değil ama fiyatı canım ülkemde pahalı olur...
  • beklenen melez
  • Bunun grafik çipi nedir?Eğer boyut farkını hiç gözetmeksizin galaxy s2 hd mi bu mu diye kararsız kalıyorum açıkçası?Fakat bu önce gelirse bunu alacak gibiyim.Bir htc sever olarak htc nin ülkemize geç gelişinden ve çıkacak hd telefonunda işlemcisinde a8 mimarisi kullanacağından vazgeçtim ve samsung a yöneldim.
  • beklemedeyiz bi aksilik olmazsa almayi dusunuyorum bizim aradigimiz urun
  • zenci telefon ;)
  • Ufalda cebime gir!
  • taş gibi telefon .. kim ne derse desin samsung

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ColDasHeLL -- 4 Ekim 2011; 1:37:21 >
  • en yüksek çözünürlüklü ve en büyük ekranlı telefon sanırım bildiğim kadarıyla.

illaki hitap ettiği kesim vardır bu telefonun.Bence tablet+telefon yerine tercih edilebilir bir cihaz.
  • işte beklediğim telefon. HTC Desire'dan geçmeye değecek telefon...
  • Harika bir telefon alip uzun yillar kullanilabilir 4 ekran kucuk geliyordu zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • walla yurtdisinda bile cok pahali. turkiyede ne olur hic dusunemiyorum.

sgs2 nin 380-390euro oldugu dukkanlarda, note icin 650euronun uzerinde etiketler goruyorum. yeni oldugu icin biraz pahali olmasi normalde bu kadar farkda olmuyor.
  • mutlaka taliplileri olacaktir ve bir boslugu dolduracaktir.
    ama kesinlikle tercih edecegim bir model degil.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.