Şimdi Ara

Spor yaparken kullanılacak kulaklık tavsiyesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
7.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Spor yaparken kullanılacak kullaklıkta temel olarak sudan etkilenmemesi ve kulaktan sürekli düşmemesi en önemli konular sanıyorum. Nette bir süredir amatörce araştırıyorum kulaklıkları. Adidas ile ortaklaşa çıkarttıkları ürünler var Sennheiser'ın. Özellikle bunlardan CX680 ve cx380 ilgimi çekti...

Bu konuda sizin önerilerinizi alabilir miyim? 175TL'yi çok aşmayacak şekilde kaliteli ses alabileceğim kulaklık önerilerinizi bekliyorum... Teşekkürler...

• cx680 im var o kadarda hoşuma gitmedi.. pmx80 daha iyi hatta kanca ile cx300-II precision daha iyi oluyor.. bu arada ben sadece koşu yapıyorum.. yürüyüş yaparsan cx 680 de iş görür..
  • quote:

Orijinalden alıntı: EcZaNeT

cx680 im var o kadarda hoşuma gitmedi.. pmx80 daha iyi hatta kanca ile cx300-II precision daha iyi oluyor.. bu arada ben sadece koşu yapıyorum.. yürüyüş yaparsan cx 680 de iş görür..

Ben daha çok kulakiçi baktığımdan pmx80'i elemiştim...
  • koşu yapıyorsan en rahat pmx.. 4 yıldır haftada 2-3 8-10km kez koşarım.. bazen hastalık - seyahat - ramazan vs sebeblerle 1-2 ay ara versemde düzenli koşarım.. hem koşu bandı hem dısarıda kosarken en rahat pmx.. tek sıkıntısı fazla terliyorum terler pmx in kancasından kosunun sonuna dogru kulagımın içinede doluyor o zaman biraz rahatsız ediyor.. cx680 / cx300-ii ve sony nin kulak içi mdr modelini unuttum kulakları icinde en rahatı pmx ti en iyi ses kalitesini cx-300 den aldıgımıda belirteyim..
  • Merhaba,
    Ben de OMX 680i ve pmx680i arasında kaldım. omx680i'nin daha rahat olacağını düşündüm. MX680i de iyi olabilir aslında. OMX80i hem kancalı olması hem de kulağa oturmasının garanti oluşundan dolayı daha iyi olacağını düşünüyorum. Siz ne dersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EcZaNeT

koşu yapıyorsan en rahat pmx.. 4 yıldır haftada 2-3 8-10km kez koşarım.. bazen hastalık - seyahat - ramazan vs sebeblerle 1-2 ay ara versemde düzenli koşarım.. hem koşu bandı hem dısarıda kosarken en rahat pmx.. tek sıkıntısı fazla terliyorum terler pmx in kancasından kosunun sonuna dogru kulagımın içinede doluyor o zaman biraz rahatsız ediyor.. cx680 / cx300-ii ve sony nin kulak içi mdr modelini unuttum kulakları icinde en rahatı pmx ti en iyi ses kalitesini cx-300 den aldıgımıda belirteyim..

Bir şey daha sormak istiyorum PMX ile ilgili olarak;

Terlemeye başladıktan sonra kulaktan kayma, gevşeme ve hatta çıkma durumu söz konusu oluyor mu, yoksa stabil bir şekilde kalıyor mu?

Cevap için şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: wasqar

Merhaba,
    Ben de OMX 680i ve pmx680i arasında kaldım. omx680i'nin daha rahat olacağını düşündüm. MX680i de iyi olabilir aslında. OMX80i hem kancalı olması hem de kulağa oturmasının garanti oluşundan dolayı daha iyi olacağını düşünüyorum. Siz ne dersiniz ?

Ben de senin gibi PMX ve MX serisi arasında kaldım. Kulaklık şekli yüzünden MX ve OMX serisi arasındaki o farka değer mi çok emin değilim, ki mikrofon benim için çok elzem olmadığı için onu değerlendirme dışı bırakıyotum...
  • 680 lerde sadece adidasla anlaşmışlar hani çok da alakası yok gene kulaklık yani. Adidas gibi sportif bir firmayla birleşmemiş kablosu kulağın arkasından geçirtilerek takılan kulaklıklar var. Adidas var diye o modellerde sınırlı kalmayın yani.
  • Birde şuna bak.
    http://www.sony.com.tr/product/nws-w-series/nwz-w252

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Excision -- 5 Temmuz 2012; 14:38:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akg k326 ve 316... Çok rahat oluyor Ve ses kalitesi gercekten güzel, farkları İpod kumandası sanırım

• Arkadaslar hortlatmıs olacağım lakin ben de spor kulaklık arıyorum. Tavsiyelerinize acıgım. 25-30 TL olsun maksimum. Daha cok Rock ve Metal dinliyorum.

• Tekrar canlandıralım ortamı.Ben de spor kulaklık bakıyorum Philips in çengel spor kulaklığını aldım ama ses kalitesi çok kötü çok mekanik çıkıyor ses tüm ayarlamalara rağmen. Hem hesaplı hem kullanışlı spor kulaklık önerilerinizi esirgemezseniz memnun olurum.

• Arkadaşlar spor kulaklık ile alakalı bilgi verecek olan kimse yok mu?

• ucuz bir seçim olarak philips shs3200 ı öneririm.4 senedir kullandığım kulaklık fiyatına göre bence çok üst düzey bir performansı var.
  • 58zara kullanıcısına yanıt
    Eyvallah, sağolasın kardeşim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.