- x
SÜRÜCÜ KURSU NE KADAR SÜRER?
34 Cevap10375 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

36 Mesaj
2 Ekim 2011; 20:39:16 

Sadece Kurs ne kadar sürer mesela kaç hafta ve sadece 1 kere mi yazılı sınava giriyoruz?
Püf noktaları nelerdir ehliyet alırken?

Teşekkür ederim

Hepsi MetinT yüzünden

1685 Mesaj
2 Ekim 2011; 20:42:35 

3 hafta hafta içi her gün 2 şer saat evet sadece bir yazılı ya giriyon İLK YARDIM,TRAFİK VE MOTOR sınavlarına hepsinden en az 70 puan alırsan geçiyorsun..

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

36 Mesaj
2 Ekim 2011; 20:54:25 

quote:

Orijinalden alıntı: alex2017

3 hafta hafta içi her gün 2 şer saat evet sadece bir yazılı ya giriyon İLK YARDIM,TRAFİK VE MOTOR sınavlarına hepsinden en az 70 puan alırsan geçiyorsun..

Ondan sonra bir de uygulamalı sınav var galiba degil mi? Onuda geçersem birşey kalmıyor dimi? 28 aralık 1993 lüyüm ama kursa yazılmayı düşünüyorum dersler 10 ekimde başlıyormuş benim okulum 24 ekimde başlıyor. işte 3 hafta sürse aşağı yukarı kasımda bitiyor kurs ve yaşımı doldurunca direk ehliyeti almak istiyorum

Hepsi MetinT yüzünden

1685 Mesaj
2 Ekim 2011; 20:58:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Jeneratör

Ondan sonra bir de uygulamalı sınav var galiba degil mi? Onuda geçersem birşey kalmıyor dimi? 28 aralık 1993 lüyüm ama kursa yazılmayı düşünüyorum dersler 10 ekimde başlıyormuş benim okulum 24 ekimde başlıyor. işte 3 hafta sürse aşağı yukarı kasımda bitiyor kurs ve yaşımı doldurunca direk ehliyeti almak istiyorum

evet birde sürüş eğitimine katılıyon ve birde onun sınavına giriyon yazılı değil tabiki normal araba sürüyon 22 ekim de sınav var bir de 10 aralıkta sınav var hangisine girmek istiyorsan onu seç

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

36 Mesaj
2 Ekim 2011; 21:04:16 

quote:

Orijinalden alıntı: alex2017

evet birde sürüş eğitimine katılıyon ve birde onun sınavına giriyon yazılı değil tabiki normal araba sürüyon 22 ekim de sınav var bir de 10 aralıkta sınav var hangisine girmek istiyorsan onu seç

Yani daha yaşımın tamamlanmasına var ama ben daha yarın yazılıcam 10 ekimde başlıyormuş dersler 22 ekimde sınava girebilir miyim ki? tavsiye eder misiniz? Kalma gibi olasılıgım var mıdır :) Daha önce hiç manuel vitesli araba kullanmadım hep otomatik vites.

Hepsi MetinT yüzünden

1685 Mesaj
2 Ekim 2011; 21:07:44 

quote:

Yani daha yaşımın tamamlanmasına var ama ben daha yarın yazılıcam 10 ekimde başlıyormuş dersler 22 ekimde sınava girebilir miyim ki? tavsiye eder misiniz? Kalma gibi olasılıgım var mıdır :) Daha önce hiç manuel vitesli araba kullanmadım hep otomatik vites.

Gideceğin kurs yerine sor girebilirmiyim diye sınav için kitap veriyolar sana şöyle göz gezdir bir de geçmiş 5-6 sınava sorularını çöz rahatça geçebilirsin bende 22 ekimde gircem sınava bizim dersler yarın başlıyor..

36 Mesaj
2 Ekim 2011; 21:22:27 

teşekkür ederim çok yararlı oldun Şuan tek korkum bu uygulamalı sürücü sınavı. Arabayı stop ettiririm diye hiç vitesli araba kullanmadım ama direksiyonum çok iyidir.

Hepsi MetinT yüzünden

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
2 Ekim 2011; 22:16:45 

2,5 ay sürüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salihboc -- 2 Ekim 2011; 22:17:56 >

Uzaklaştırılmış
3 Ekim 2011; 10:56:33 

quote:

teşekkür ederim çok yararlı oldun Şuan tek korkum bu uygulamalı sürücü sınavı. Arabayı stop ettiririm diye hiç vitesli araba kullanmadım ama direksiyonum çok iyidir.

direksiyon iyiyse korkma sadece debriyajın ne işe yaradığını anla öğren kavrama noktası denilen olayı kursta sana anlatacaklar debriyajı yavaşca bıraktığın an araba harekete geçiyor işte kavrama denilen olay o o harekette 2-3 saniye sabit kalman vede gaz vermen gerekecek gerisi aynı tabi hızın 10-15 km gelincede tam debriyaj yapacaksın devamlı yoksa stop edersin otomatik araçtan çok farklı otomatik araba nimet valla

Uzaklaştırılmış
3 Ekim 2011; 12:43:53 

Benim gibi sallama sakın, ben nasıl olsa üniversiteliyim, zekiyim, çalışmama gerek yok diyip yazılıya 1 gram bile çalışmadım genel kültür ile geçmeye çalıştım, ilk yardımdan çaktım, motor 95, trafik 80, ilk yardım 65 mi neydi

9545 Mesaj
4 Ekim 2011; 1:42:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Caipirinha

Benim gibi sallama sakın, ben nasıl olsa üniversiteliyim, zekiyim, çalışmama gerek yok diyip yazılıya 1 gram bile çalışmadım genel kültür ile geçmeye çalıştım, ilk yardımdan çaktım, motor 95, trafik 80, ilk yardım 65 mi neydi

Kesinlikle öyle genel kültür üniversite bitirmek falan sınavdan geçmeniz için yeterli değil, çünkü direk ezbere dayalı bazı soruları bilmek zor, en basitinden çıkmış son 2 yılın sorularını çözün girin tamamdır olay zaten soruların birçoğu aynı geliyor. Ben kursa sadece 2-3 gün gittim baktım yaşlı teyzeler çocuklu kadınlar ve doğan şahin kullanan apaçi tipler var bir dahada gitmedim son 2 yılın sorularını çözdüm girdim 80-90 arası aldım 3 derstende.

İntel Core i7 4790K - Asus Sabertooth Z97 Mark 1 - Evga GTX 760 SC Dual Bios - Seasonic X-750 - Corsair H100i - Samsung PRO 840 256 GB - Corsair Obsidian 750D - Asus Transformer Book T100 Atom 3775

Uzaklaştırılmış
4 Ekim 2011; 1:46:28 

quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Ben kursa sadece 2-3 gün gittim baktım yaşlı teyzeler çocuklu kadınlar ve doğan şahin kullanan apaçi tipler var

Beni güldürdün, allahta seni güldürsün

293 Mesaj
16 Aralık 2011; 13:21:01 

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RsnBrg -- 30 Ekim 2012; 0:30:24 >

1332 Mesaj
26 Mart 2012; 9:25:01 

quote:

Orijinalden alıntı: salihboc

direksiyon iyiyse korkma sadece debriyajın ne işe yaradığını anla öğren kavrama noktası denilen olayı kursta sana anlatacaklar debriyajı yavaşca bıraktığın an araba harekete geçiyor işte kavrama denilen olay o o harekette 2-3 saniye sabit kalman vede gaz vermen gerekecek gerisi aynı tabi hızın 10-15 km gelincede tam debriyaj yapacaksın devamlı yoksa stop edersin otomatik araçtan çok farklı otomatik araba nimet valla

Devamlı tam debriyaj yapmak nedir? Debriyaja vites değiştirirken basarsın. Bir de yumuşak fren yaparken. Sen geçtin mi direksiyon sınavını?

1971

28 Mesaj
2 Eylül 2012; 1:20:19 

..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgirl_16 -- 31 Ekim 2012; 1:31:11 >

1519 Mesaj
2 Eylül 2012; 1:59:16 

2-2,5 ay sürer ehliyet alman

★DH AK-47 FANLARI★★DH Muhacırları | Göçmenler Toplanıyoruz★★ DH 2012 GİRİŞLİLER GRUBU★KONU DIŞI KONFEDERASYONU★
Shameless/Boardwalk Empire/The Sopranos/Sons of Anarchy/The OZ/Breaking Bad/Weeds/South Park/My Name Is Earl/Vikings/Spartacus/RayDonovan/Lillyhammer/Prison Break/Family Guy/Orange is the new Black/The Simpsons/Game Of Thrones/The Wire/The Pacific/Boondocks/The Walking Dead/Jericho/The100/Low Winter Sun/Banshee/Gang Related/Dominion/Costantine/The Leftovers/Power/Hell on Wheels/Z Nation/True Detective

TÜRKÜM,TÜRKÇÜYÜM,ATATÜRKÇÜYÜM

1332 Mesaj
2 Eylül 2012; 10:53:29 

quote:

Orijinalden alıntı: bgirl_16

SLM BEN DE ARABA KULLANMAK İSTİYORUM.AMA BENİM BABAM ARABA KULLANMAYA BİLİYOR.. AMA BABAM BENİ ÖĞRENDİKTEN SONRA SINAVI GEREKLİ Mİ? GEREKLİSE NASIL YAPICAK. KAÇ GÜNDÜ GİDİYOR KURSA VE KAÇ PARA KAZANDIKTAN SONRA Bİ DAHA GİRMEK SINAVI GEREKLİ Mİ? YOKSA ARABA KULLANMAK ÖĞRETCEKLER ÖYLEMİ? NASIL.. LÜTFEN YARDIMCI OLUR..

Sen Türkçeyi sonradan öğrenmiş bir yabancı mısın? Eğer Türkiye'de doğup büyümüş bir Türk isen vay halimize, vah bizim geleceğimize. İnşallah ilk seçenek doğrudur.

1971

581 Mesaj
5 Eylül 2012; 22:50:22 

quote:

Orijinalden alıntı: bgirl_16

SLM BEN DE ARABA KULLANMAK İSTİYORUM.AMA BENİM BABAM ARABA KULLANMAYA BİLİYOR.. AMA BABAM BENİ ÖĞRENDİKTEN SONRA SINAVI GEREKLİ Mİ? GEREKLİSE NASIL YAPICAK. KAÇ GÜNDÜ GİDİYOR KURSA VE KAÇ PARA KAZANDIKTAN SONRA Bİ DAHA GİRMEK SINAVI GEREKLİ Mİ? YOKSA ARABA KULLANMAK ÖĞRETCEKLER ÖYLEMİ? NASIL.. LÜTFEN YARDIMCI OLUR..

Slm.. cevap vermek ben sana... isterdin ben eğer aslında anladığın dil... istiyor ama par araba ale öğret ehiliyet amber de evet

28 Mesaj
27 Eylül 2012; 23:37:26 

quote:

Orijinalden alıntı: lektem

Sen Türkçeyi sonradan öğrenmiş bir yabancı mısın? Eğer Türkiye'de doğup büyümüş bir Türk isen vay halimize, vah bizim geleceğimize. İnşallah ilk seçenek doğrudur.

ne kadar gerizekalı mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgirl_16 -- 31 Ekim 2012; 1:26:00 >

1332 Mesaj
28 Eylül 2012; 8:43:27 

Ha ha... şaka mı bu ya?! Gerçek olamaz böyle biri.

1971

28 Mesaj
28 Eylül 2012; 12:44:45 

quote:

Ha ha... şaka mı bu ya?! Gerçek olamaz böyle biri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgirl_16 -- 31 Ekim 2012; 1:29:40 >

28 Mesaj
29 Eylül 2012; 2:00:05 

Türk müsün?
Hangi şehirde yaşıyorsun?
Kullanabileceğin bir araban var mı?
Sürücü kursuna yazıldın mı?

Cevaplarına göre benim de cevabım değişecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgirl_16 -- 31 Ekim 2012; 1:28:59 >

28 Mesaj
31 Ekim 2012; 1:29:57 

[/quote]

28 Mesaj
31 Ekim 2012; 1:31:18 

[/quote]
Yaşın kaç?
Türk müsün?

[/quote]

28 Mesaj
31 Ekim 2012; 1:32:43 

[/quote]
Yaşın kaç?
Türk müsün?

[/quote]

28 Mesaj
31 Ekim 2012; 1:33:47 

[/quote]

28 Mesaj
31 Ekim 2012; 1:34:59 

quote:

Orijinalden alıntı: yumuklu sucurta

Slm.. cevap vermek ben sana... isterdin ben eğer aslında anladığın dil... istiyor ama par araba ale öğret ehiliyet amber de evet

1034 Mesaj
31 Ekim 2012; 2:03:23 

bgirl_16 , saminiyetle soruyorum: İşitme engelli misin?

3453 Mesaj
31 Ekim 2012; 6:39:59 

ehliyeti alman 2.5 3 ayı bulur.

Ruhumuz olmadan bizler sadece birer makinayız

'08 Fiat Fiorino 1.3 mjet

1332 Mesaj
31 Ekim 2012; 8:46:40 

quote:

Orijinalden alıntı: EnergyBlue

bgirl_16 , saminiyetle soruyorum: İşitme engelli misin?

Google Translate'den daha kötü bir Türkçesi var bunun ya.

1971

1034 Mesaj
31 Ekim 2012; 14:19:52 

quote:

Google Translate'den daha kötü bir Türkçesi var bunun ya.

Aslında işitme engellilerin bir çoğunda böyle kötü Türkçesi olabiliyor. Ben işitme engelliyim, oradan biliyorum.

876 Mesaj
31 Ekim 2012; 14:25:06 

Kursa gidince söylerler zaten ama kısacası 3 ay sonra ehliyet elinde olur

....::::::Caddy TeaM::::::....
......:::::::::2007 Model Refleks Gri Caddy::::::::......

1332 Mesaj
31 Ekim 2012; 16:05:32 

quote:

Orijinalden alıntı: EnergyBlue

Aslında işitme engellilerin bir çoğunda böyle kötü Türkçesi olabiliyor. Ben işitme engelliyim, oradan biliyorum.

Güzel kardeşim, senin Türkçen ile onunki bir mi? Seninkisi, birçok işitme engelsizden bile iyi. İşim profesyonel tercümanlık ve metin yazarlığı olduğu için bunu rahatlıkla görebiliyorum.

1971

2744 Mesaj
15 Eylül 2014; 19:54:03 

ya aga sen naıl bi adamsın ya karnıma agrılar girdi yemin ederim yaaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renji Abarai -- 15 Eylül 2014; 19:54:50 >

Bu mesajda bahsedilenler: yumuklu sucurta

477 Mesaj
21 Eylül 2014; 23:09:41 

3 ay

Doctor Who + Dexter + Breaking Bad + Game Of Thrones + The Walking Dead + Chuck + Shameless + Sheclock + How i Meet Your Mother + Merlin + Hunted + Last Resort + Arrow + Revolution + Spartacus + The River + Missing + Samurai Jack + Strike Back + Hell on Wheels + Touch + Continuum + Terra Nova + Person of interest + Torchwood + Misfits + Defiance + Under the Dome
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Otomobil Genel » Trafik ve Biz » SÜRÜCÜ KURSU NE KADAR SÜRER?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.387