Şimdi Ara

Sıcağı Sıcağına: Battlefield 3 Betası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
1
Favori
23.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Multiplayer betayı sıcağı sıcağına yorumluyoruz.

• ilk yorum :D süper
  • grafikleri iyi değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi öylesine biri -- 2 Ekim 2011; 16:13:58 >
  • Güzel inceleme olmuş. PC grafiği konsollara göre çok iyi ama konsollarda da oynaması çok keyifli. Oyunu oynarken grafik aramıyorsunuz. Battlefield'ın eğlencesi yeter.
  • Çok çok iyi bir sistem varsa,tartışmasız PC,Konsolda ise MW3 diyorum.Tabi bu benim fikrim.
    Ayrıca buglar göz kamaştırıyor.
  • Tamam Beta güzelde birde sorunlara çözüm bulsalar çok iyi olacak. Hala bende dahil birçok insan hiçbir servera bağlanamıyor.
  • Oyunun övülmelerine göre falan bu beta tam bir balon. Ama sonuçta bahsettiğimiz şey bir beta sürümü o yüzden çok takılmamak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaan Berk -- 2 Ekim 2011; 14:38:26 >
  • İnceleme süper olmuş
  • BSC süpersin !
  • konsol sürümü söylendiği kadar kötü değil hatta güzel fakat pcden daha çok bug var :( pcde de optimizasyon sorunları var yani iyi bir sistem oynayamıyor fakat daha alt düzey bir sistem orta ayarda akıcı oynuyor (karşılaştırmada nvidia-amd farkı yok bu arada
  • Bence tactical light çok gereksiz keklik gibi avlıyorum adamları yerlerini belli ediyorlar.
  • Dibindeki adama rpg atmanda gözümüzden kaçmadı
  • Güzel video gibi gözüküyor. Umarım oyun çıkınca pusuya yatıp bomba korumayanlar olmaz. Adamın dibinde bomba kuruluyor ama umrunda değil.
  • pc de grafikler inanılmaz
  • bir konsolcu olarak bu oyunu konsolda oynamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: WBJoker

Bence tactical light çok gereksiz keklik gibi avlıyorum adamları yerlerini belli ediyorlar.

Kapalı alanlarda da bi' o kadar aleyhimize oluyor. Yüzüne yediğin an rastgele sıkacaksın yada öylece bekle. Ben öylece bekliyorum vuracağım diye stres yapmaya gerek yok.
  • Hep bu tarz incelemeler bekliyoruz. İçten, sıcak. Kağıttan ezberlemiş gibi incelemelere son verelim lütfen. Ayrıca Cod fanboyu olarak bastım burayı.
  • Güzel bir video olmuş
  • Çok beklediğim gibi çıkmadı ama eğlendim yinede.
  • Güzel inceleme olmuş
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.