Şimdi Ara

Cooler Master yeni işlemci soğutucusu GeminII M4'ü tanıttı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
7.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Cooler Master düşük profilli yeni işlemci soğutucusunu duyurdu. GeminII M4 adı verilen 137 x 122 x 59mm boyutlarında ve 289 gram ağırlığındaki soğutucu, işlemci ile doğrudan temas kuran dört adet bakır ısı borusuna, çok sayıda alüminyum yaprağa ve 500-1600 devir/dakika hızında çalışan, çalışma hızına göre 8-30 dbA gürültü yaratan 120mm çapında XtraFlo isimli ince fana sahip.

Medya bilgisayarları, kompakt boyutlu masaüstü bilgisayarlar ve Mini-ITX anakartın yer aldığı sistemler için tasarlanan GeminII M4 işlemci soğutucusunun bu ay içerisinde satışa sunulması beklenirken, tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatı hakkındaysa bir açıklama yapılmadı. 

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Cooler Master GeminII M4
    Cooler Master GeminII M4
    Cooler Master GeminII M4
    Cooler Master GeminII M4
    Cooler Master GeminII M4

• Fan güzelmiş ama 2 tane bakır boru görüyorum. Oraya 4 tane yazmışsınız ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jinnet -- 1 Ekim 2011; 17:16:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jinnet

Fan güzelmiş ama 2 tane bakır boru görüyorum. Oraya 4 tane yazmışsınız ??

iyi bakarsan 4 tane görürsün hem soğutucunun adı da m4 [:]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jinnet

Fan güzelmiş ama 2 tane bakır boru görüyorum. Oraya 4 tane yazmışsınız ??

dur hatta link vereyim
    http://www.donanimhaber.com/sogutucular_fanlar/galerileri/Cooler-Master-Geminii-M4_4.htm
  • güzel ve küçük böyle soğutuculara ihtiyaç var diğerleri kasadaki hava akımını kesiyor
  • Sonunda benim ramlere çarpmayacak bir soğutucu çıktı
  • Tasarımı güzel, tam istediğim gibi ama şu fanı peteklere o metal aparatla değil de silikonlu vida vb. bi aparatla montajlamak daha iyi olurdu. Fan çalışırken sessizliğe olumsuz etki ediyor bence o metal aparat, Sunbeam Contact Freezer'dan biliyorum.
  • Bunu yapmaları iyi olmuş. Diğerleri hava sirkulasyonunu bozup anakarta yük bindiriyor. Nede olsa 5-6 gr. birşey değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: IceRulez

quote:

Orijinalden alıntı: Jinnet Fan güzelmiş ama 2 tane bakır boru görüyorum. Oraya 4 tane yazmışsınız ??
    iyi bakarsan 4 tane görürsün hem soğutucunun adı da m4 [:]

Diğer ikisi nerde diyordum, alltan bakınca farkettim.
  • gayet güzel bir soğutucu tasarım olarak umarım soğutması ve sessizligide öyle olur..:)
  • piyasada varsa hemen almak istiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.