Şimdi Ara

Contraband (2012) | Mark Wahlberg

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kate Beckinsale, Mark Wahlberg, Giovanni Ribisi, Ben Foster, Diego Luna, Lukas Haas ve Adrian Martinez in oynadığı bu film izleyenleri büyülüyo . Geçen akşam izledim ve hala o sahneler aklımdan çıkmıyor . Benden size tavsiye filmi kesinlikle izleyin film ile ilgili bilgiyi burdan bula bilirsiniz : Sınırsız Video İzle :)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• listeye ekliyorum fragmanı hoşuma gitti
  • Yarın Vizyonda
  • geçen hafta fragmanını görmüş etkilenmiştim. Bu hafta ya buna ya da woman in black a gidicem. Ama Mark Whalberg in oynadığı pek kötü filme rastlamadım. Aksiyon dolu, güzel bir hikayesi olan film. Bakalım izleyenler ne düşünecek.
  • DVDRiP çıktı
  • şimdi izledim. güzel bir aksiyon filmi. aksiyon severler bu 2012 yapımı taptaze aksiyon filmini kaçırmasın derim. 10 üzerinden 7 alır.
  • Güzel bi aksiyon filmi olmuş 7.5/10
  • Rutine yakın bir konuyu güzel işlemişler, sıkılmadan izleniyor.
  • BluRay çıktı
  • Filmin ortalarında sıkıldım, zamanınıza yazık.
  • Filmdeki klişeleri görmezseniz iyi film dersiniz ama ben artık yemiyorum arkadaş, yıllardır aynı filmleri izliyoruz, oyuncular ve mekanlar farklı ana yapı aynı. İyi adamlar kazanıyor, Ana karakterler hep dört ayağının üstüne düşüyorlar, Aksilik oluyor ama kıl payı yırtıyorlar, Sonunda voleyi vuruyorlar vs... Yeter sıktı artık bu tür filmler, farklı bişeyler lazım artık kaldırmıyor bünye.
  • tamamen zaman kaybı uzun zamandır ilk defa bir filmi isteyerek yarıda bıraktım
  • arkadaşlar filmin klişe ve tutarsızlıklarını bir kenara bırakırsanız aksiyon dozu nedir? yani filmi kapattım diyenler yavaşlıktan ötürümü yoksa klişelerden ötürümü kapattılar filmi?
  • bu yoklukta baya giderli bi film ben beğendim
  • Beğendim güzel film. Aksiyonu yerinde ne fazla ne az . İzlenir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel film, oyunculuklar da iyi, izlenebilir.
  • Wahlberg iyi performans göstermiş,güzel bir kaçakçılık filmi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.