Şimdi Ara

bana bir tv kartı tavsiye edermisiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • deyerli ustalarım.bilgisayarım xp home.rem 256. 40 gb.ben tv kartı almak istiyorum.nedeni de anolog olan video kameramla çektiklerimi bilgisayara aktararak seyretmek istiyorum.tv kartını sizlerden sormamın esas nedeni geçenlerde ben bilgisayarda msn için "casper"in veb djital kamerasını aldım .bilgisayar kabul etmiyordu.yine sizlerin sayesinde sonradan öyrendim ki bu xp ler başka ürünleri tanımak istemiyormuş.

şimdi istiyorum ki kendi kafama göre tv kartı almayım.sizin tavsiyenizi bilmek istiyorum.

• Hocam capture için BT878 veya BT879 chipsetli herhangi bir tv kartı alman yeterli. Kartlar arasında pek fark yok. Önemli olan yazılımları. Virtual Dub veya WinDVR gibi programlar ile gerek vcd gerek divX formatında capture yapabilirsin.
  • bende laconte diye bir tv kartı var memnunum bir sorunu yok tavsiye edebilirim ama sen genede kullandığın anakarta uygun olanı bulmaya bak bazıları
    sorun yapabiliyor
  • hem görüntü aktarımı hemde rahatça tv izlemek için avermedia tv kartı alabilirsin ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: KEHRIBAR

hem görüntü aktarımı hemde rahatça tv izlemek için avermedia tv kartı alabilirsin ...

ben avermedia studio 203 modelini kullanıyorum.. ve hiç memnun değilim. yazılım sorunları çok çıkıyo.. aver kartllar kullanan arkadaşların bu forumdaki imdatlarınıda çok duydum.. istersen bence bi avermedia yı forumda arat fikirler tatmin ederse al derim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.