Şimdi Ara

Yarışma: Kutsal Savaşçı DVD'si Kazananlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Bu haftanın başında sizlere DVD ödüllü yeni bir yarışma düzenlemiştik. Doğru cevabı vererek yapılan çekiliş sonunda Kutsal Savaşçı DVD'si kazanan okurlarımız belli oldu. Tiglon'un katkılarıyla düzenlenen bu çekiliş sonucunda DVD kazanan okurlar:

- Yunus Altın
    - İsmail Kara

Bu okurların geri dönüş yapmama olasılığına karşılık seçtiğimiz yedek kazananlar:

- Mert Söyler
    - Kaya Ertemiz

Asil olarak kazanan okurlarımızın en kısa süre içerisinde isim, soyisim, telefon ve adres bilgileri ile birlikte yarisma@bolumsonucanavari.com adresine mail atmaları gerekmektedir. Eğer iletişim kurmazlarsa hak diğer okurlara geçecektir. Kazananları tebrik ederiz. Bir başka yarışma için gözünüz üzerimizde olsun.

• Çook teşekkürler =)
  • Kazananları Tebrik Ederim
  • Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum ;)
  • Tiglonda cimriymiş, zaten filmi izlemiş birine neden dvd yollar anlamam.Hadi fragmandan bilseler ki ben fragmanını izledğimde onları kediye benzetmiştim :D iyi ya yine buna şükür arkadaşları tebrik ediyorum .D
  • KAZANANLARI TEBRIK EDERIM
  • Yok aga biz de şans :D kazanan arkadaşları tebrik ediyorum.
  • İlk defa bir şey kazandım yedek medek. Olsun, daha evvel yedek bile olamamıştım.
  • İlk defa şans bana vuruyor, çok teşekür ederim.
  • DVD kazanan asil talihliler geri dönüş yaptı mı? Bari buraya yazın, asil talihlilerin hediyeleri postalandı veya asil talihli kişi/kişiler hakkını kaybetti, yedek talihllilere vereceğiz diye. vs... vs...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.