Şimdi Ara

Video Haber: Adidas adizero f50 akıllı krampon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
42.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adidas yeni nesil akıllı kramponu adizero f50'yi duyurdu. miCoach teknolojisini temel alan ve ilk defa Lionel Messi tarafından kullanılan bu krampon, Speed Cell çip teknolojisi sayesinde futbolcunun hızı, depar sayısını ve katettiği mesafe gibi bilgileri kablosuz olarak internete aktarabiliyor. Adidas adizero f150'nin tüm detayları bu videomuzda.

• ileride de otomatik olarak gol atacak kramponlar bekliyoruz.
    yalnız koşu ayakkabıları olsa bence atletizm için daha işe yarar olabilir.
  • Satışı olur mu acaba ?
  • Of of of harika bir krampon olmuş... Video için teşekkürler Donanım Haber.
  • Satışı olur tabi ama önce reklam
  • hemen 20 30 tane milli takıma alınmalı bzm belki bzm kazmaların işine yarar :))
  • İstersen bilgisayarlı ayakkabı giy yetenek olmadan iyi futbol oynayamazsın.O yüzden profesyonellerin dışındakilerin alması bence çok mantıksız.Pazarlaması stratejisi sanki bu ayakkabıyı giyince çok iyi futbol oynayacan.
  • Beyler messi ışıklı ayakkabı kullanıyormuş
  • ebeveynler için çocuğu takip etmek için de kullanılabilir belki
  • yok artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pacaveli

ebeveynler için çocuğu takip etmek için de kullanılabilir belki

• her vurduğunu gol mu yapıo nesi akıllı saçma sapan haberler ya
  • inanılmaz gereksiz
  • Bunun tanıtımını uygulamalı olarak Mesut Çevikten beklerdik.
  • Yetenek olmadıktan sonra bunu giysen ne olur giymesen ne olur ? Gereksiz bir gelişim olmuş bence.
  • hangi maçta ne kadar koştugunu bilmek amator yada prof topcular için iyi bişey. cünkü maç öncesi ne yaptıgına ne içiğine baglı olarak performansının değiştigi belirlenebilr ve en iyi performansı ona göre alabilirsin. iyiymiş
  • Bu ayakkabıya oc yapabiliyor muyuz ?
  • İyide futbolçuya katkısı ne bunun? ne kadar adım attıgını veya hızını ögrenmek onun için ne faydalar saglayacak? Tamam anlıyorum hızı bilmek futbolcunun önemini ölçmek açısından önemlide peki bunun futbolcuya futbol oynarken ne gibi katkıları olcak? Sadece üzerine bir yerleştirilmiş grampon bana göre
  • ben de bişey sandım bunu giyince daha mı iyi top oynamış oluyorsun? - çık!!!
  • Verin bitane hemen zabriye
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.