Şimdi Ara

ülkemizde şimdilik hd kanal sayısı açısından digitürk lider platform...!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
1.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar...ülkemizde ekim ayından itibaren yüksek çözünürlüklü kanal sayısında 22 hd yayın abonelerine sunacak digitürk lider platform...d-smart 20 hd kanal sayısıyla ikinci sıradaki yerini şimdilik koruyacak...tivibu 13 hd kanal sayısıyla üçüncü sırada geliyor...teledünya 11 hd kanal sayısıyla 4.sırayı alıyor...saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...ülkemizde ekim ayından itibaren yüksek çözünürlüklü kanal sayısında 22 hd yayın abonelerine sunacak digitürk lider platform...d-smart 20 hd kanal sayısıyla ikinci sıradaki yerini şimdilik koruyacak...tivibu 13 hd kanal sayısıyla üçüncü sırada geliyor...teledünya 11 hd kanal sayısıyla 4.sırayı alıyor...saygılar...

arkadaşlar...d-smart yarın 1 ekim tarihinde yeni iki hd kanal daha şebekesine ekleyince sayının 20 rakamına çıkacağını hatırlatayım...sinema tv aile hd ve sinema tv 1001 hd...bilgilerinize sunarım...
  • 11 kasım itibariyle dsmart'ın hd kanal sayısı 23 olacak ve lider olacak.
  • Gerekirse 1000 tane olsun,gerek iletişim depertmanı gerek kalite gereksede müşteri memnuyieti bazında ülkemizin dijital yayın platformları yerlerde sürünüyor,Yinede herşeye rağmen dsmart > Digi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psycna

11 kasım itibariyle dsmart'ın hd kanal sayısı 23 olacak ve lider olacak.

arkadaşım...d-smart 11 kasım tarihinde şebekesine yeni ekleyeceği fx hd ve fox crime hd kanallarıyla yüksek çözünürlüklü kanal sayısı platformda 22 rakamına çıkacak...digitürk sports hd kanalıda şebekesine eklenince şimdilik 22 hd kanal sayısına sahip platform...digitürk önümüzdeki günlerde atağa geçerek yeni hd kanalları şebekesine eklerse d-smart üzerinde liderliğini devam ettirmesinden endişeleniyorum...dikkatini çekerim...
  • bende senin dikkatini bu listeye cekerim....

1-sinematv hd
    2-sinematv2 hd
    3-sinematv aile hd
    4-sinematv 1001 hd
    5-FX HD
    6-foxcrime hd
    7-kanald hd
    8-star hd
    9-atv hd
    10-a haber hd
    11-penthouse hd
    12-dizismart hd
    13-sinegold hd
    14-sineplus hd
    15-uni. channel hd
    16-smart hd\3d
    17-eurofutbol hd
    18-eurosport hd
    19-hde
    20-discovery hd showcase
    21-animal planet hd
    22-bbc hd
    23-trt hd
  • Bende şuna dikkatinizi çekerim, bu kanal isimlerinin sonuna HD harflerini eklemek o kanalı HD yapmıyor maalesef. Her iki platformuda izleyenler daha iyi bilirler fazla kendimizi kandırmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aessoydan

Bende şuna dikkatinizi çekerim, bu kanal isimlerinin sonuna HD harflerini eklemek o kanalı HD yapmıyor maalesef. Her iki platformuda izleyenler daha iyi bilirler fazla kendimizi kandırmayalım.

evet genelde diginin hd kanallari oyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psycna

bende senin dikkatini bu listeye cekerim....

1-sinematv hd
    2-sinematv2 hd
    3-sinematv aile hd
    4-sinematv 1001 hd
    5-FX HD
    6-foxcrime hd
    7-kanald hd
    8-star hd
    9-atv hd
    10-a haber hd
    11-penthouse hd
    12-dizismart hd
    13-sinegold hd
    14-sineplus hd
    15-uni. channel hd
    16-smart hd\3d
    17-eurofutbol hd
    18-eurosport hd
    19-hde
    20-discovery hd showcase
    21-animal planet hd
    22-bbc hd
    23-trt hd

arkadaşım...liste yazdığın için teşekkür ederim...promo kanalında 23 hd kanal yayın yapacağını açıklıyor...yanlışım için özür dilerim...kusura bakmayın...d-smart hd kanal sayısında liderliğe çıkabilir...
  • rica ederim arkadasim.
  • D-smart'ın avantajı var ama 3 tane çok iyi HD kanalı var. Cnbc-e,Kanal d ve Star
  • hd kanallarda dsmart
    erotik izlemede de kartilkisi bir numaradır.
    dikkatinize çeker bilginize sunarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: malcolmx99

hd kanallarda dsmart

arkadaşım...erotiksever vatandaş olmak suçmudur?...erotik yayını izlemeyi seviyorum...
  • quote:

quote:

hd kanallarda dsmart

arkadaşım...erotiksever vatandaş olmak suçmudur?...erotik yayını izlemeyi seviyorum...

kardeşim suçtur demedim.bir numaradır dedim.erotik sever oldugunu kendin söylüyosun zaten.
    yaptıgım yorumu tekrar okumanı dikkatine çeker bilgine sunarım
    herkes erotik sevebilir ama herkes çıkıp megafonla ilan etmez.bu da senin mizacın.seni böyle kabul ediyoruz.alıştık artık
  • quote:

quote:

quote:

hd kanallarda dsmart

kardeşim suçtur demedim.bir numaradır dedim.erotik sever oldugunu kendin söylüyosun zaten.
    yaptıgım yorumu tekrar okumanı dikkatine çeker bilgine sunarım
    herkes erotik sevebilir ama herkes çıkıp megafonla ilan etmez.bu da senin mizacın.seni böyle kabul ediyoruz.alıştık artık

arkadaşım...erotikseverlikte beni bir numara ilan ettiğin ve mizacımı kabul ettiğin için teşekkür ederim...
  • ne yaparsanız yapın Digiturk denilen platform a uye olmayınız..servis 0 , yayın kalitesi 0, ama sahtekarlığa tam 100 puan veriyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: byaydin

ne yaparsanız yapın Digiturk denilen platform a uye olmayınız..servis 0 , yayın kalitesi 0, ama sahtekarlığa tam 100 puan veriyorum...

sahtekar olduklari ap acik ortada
    1 yil taahutlu girdik bir ise bakalim insallah basima bela gelmez

1 yil dolsun direk kapaticam
  • D-Smart'ın yayınladığı kanallar tam HD değilmiş aslında. Yani anlatmak istediğim 1 TP'a 5-6 tane HD kanal konulmaz ki.
  • Digiturk'te hd kanalların bir kısmı hikaye örnek Sports tv ayda bir anca bir tane hd yayın yapıyorlar geri kalan normal yayın Show tv desen haftada bir iki program HD onun haricinde kanal kapalı NTVSPOR'da La Liga maçları ve Eurobasket hariç hep normal yayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 29 Şubat 2012; 14:51:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaçan Aşık

quote:

Orijinalden alıntı: byaydin

ne yaparsanız yapın Digiturk denilen platform a uye olmayınız..servis 0 , yayın kalitesi 0, ama sahtekarlığa tam 100 puan veriyorum...

sahtekar olduklari ap acik ortada
    1 yil taahutlu girdik bir ise bakalim insallah basima bela gelmez

1 yil dolsun direk kapaticam

2 yıldır digitürk kullaniyorum lig tv ile beraber inanin şimdiye kadar herhangi bir sorunumun çözülmediğini görmedim hemde en fazla 4 saat beklemişmidir. oda servis geç geldi diye dolandiricilikda ise birşey söyleyemem fiyatlar daha uygun olabilir bencede. fakar servis ve müşteri hizmetlerinden ben %100 memnunum sizlerin neden beğenmediğinizi anlayamadim :) servisten en ufak bir şikayetiniz olursa müşteri hizmetlerine söyleyin 15 dakikia içinde servis arayip sizden özür bile diliyor :) o derece .
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.